Thierry Mugler Angel/Alien/Womanity Aqua Chic 2013

Alex 21.02.13 18:18

Thierry Mugler Angel/Alien/Womanity Aqua Chic 2013

Thierry Mugler Angel Aqua Chic 2013 50ml EdT
http://fimgs.net/…nd.17655.jpg
raspberry bloom, green apple
rose water
patchouli, vanilla

Thierry Mugler Alien Aqua Chic 2013 60ml EdT
http://fimgs.net/…nd.17654.jpg
pink grapefruit, lemon blossom
orange blossom
amber, woody notes

Thierry Mugler Womanity Aqua Chic 2013 60ml EdT
http://fimgs.net/…nd.17656.jpg
coriander, red berries, black currant
mandarin blossom
woody notes, spicy notes

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

MonicaNY 22.02.13 14:08

Dle složení mě tentokrát nejvíc láká Womanity…

tinapods 28.02.13 15:23

Mna zas Alien.Ten flakon je krasny.

Sára 04.04.13 22:23

Alien mi velmi připomíná Pradu Tendre, přijde mi taková nesladká elegantní jiskřivá vůně - je tedy o dost řidší než ostatní Alieny včetně limitek ale i tak se mi zalíbil hned po nanesení, ovšem za chvíli na ruce dost zhořkl, něco jako trpký grapefruit možná mi to připomělo i nějaký WC prostředek, budu zkoušet znovu, protože Alieny jsou na mě opravdu nevyzpytatelné. Womanity je pro mne opět nositelná v létě u moře, sladší a líbivější než klasická, Angel mi přišel borůvkový - nakonec jsem zjistila, že to bude spíš to jablko s malinami, u všech třech mě štve slabá výdrž.

moudjahidine 05.04.13 16:16

Zeptala bych se PROČ to musí bejt, ale je to asi zbytečný… :roll:

Sára 05.04.13 16:25
@moudjahidine píše:
Zeptala bych se PROČ to musí bejt, ale je to asi zbytečný… :roll:

ze všech zbytečných vůni se mi tyhle zdají o něco míň zbytečné…

ledifia 05.04.13 18:32

Nesahat mi na „zbytečného“ kakaového Angela; co se mě týče, překonal originál.
Mně se ta Muglerova filozofie v rámci současného chrlení limitek, odnoží, zhuštěnin a zředěnin docela líbí.

rakuli 05.04.13 20:54

Mně se Aliení odnože taky líbí - ale kdyby tak držely. Loňská limitka - která se mimochodem jmenovala stejně - proč, nevím, nedržela vůbec.
Ale je to fajn, každý si najde to své :palec:

Sára 06.04.13 19:31

tak Alien je favorit, začátek pěkný, pak tak 10 minut nic moc a pak opravdu krásná, tělová vůně, škoda, že musím zabořit nos až do ruky, jinak je cítit jen malinko…, abych ale řekla pravdu, neuráží mě ani jedna z těchto limitek a zdají se mi povedené…

tea_of_cup 03.05.13 16:18

i když jsem byla po zážitku s womanity eau pour elle hodně skeptická, v parfumerii mi to nedalo a aqua chic verzi vyzkoušela. a moc příjemně mě to překvapilo! zatímco pour elle verze mi přišla jako womanity naředěná nešikovně nějakou drogérovkou, aqua chic je lehčí, ale tím správným způsobem. hodně jsem cítila grep a trošku koření. přišla mi svěží, ale zachovala si charisma abych tak řekla:)
prostě, hned bych ji na léto chtěla! :potlesk:

pichjit 03.05.13 17:55

Womanity se mi líbí opravdu moc, je krásně sladká a přitom ne ulepená nebo jinak otravná. Jako ovoce někde na pláži u moře, chladné a osvěžující.
Alien je také povedený,téměř nesladký, ale už není tak originální, připomíná mi trošku Insolence Eau Glacée.
Angel jsem nezkoušela,neboť jsem ho neviděla (že by vyprodáno? :think: )

..........edit:
Nějak se to přehouplo začíná se mi líbit více Alien, Womanity mi začala najednou kysnout.

Ultraalien 28.06.13 01:21

Me Womanity Aqua Chic zklamala.. Vubec v ni necitim nic z klasicke Womanity nebo z jinych odnozi.. Na ruce i papirku mi vonela jako neurcita panska vonavka. Nechapu to:D mozna nejaka spatna konstelace meho nosu a vonavky..maximalne slanost jsem citila..
Ale Alien je krasny, pruzracny, jiskrivy, jemny.. Opravdu soft verze klasickeho.. Ja jsem v nem citila i serik.. Nevim.. Ale velmi prijemna vune, takova uklidnujici..

pichjit 28.06.13 19:03

Mám nakonec koupenou Womanity a jediné minus které jí nedokážu odpustit je výdrž, nebo spíše silage, protože z ruky přímo jí cítím dlouho, ale jinak se musím polévat, aby byla cítit od oblečení až k mému nosu, ale je hezká, na léto mi sedne ( a skoro polovička je fuč jen to hvízdlo). Cítím hlavně ten rybíz, potom jakoby nádech kokosu, který tam není. Celkově bych mohla mít všechny tři. :oops:

Tassia 28.06.13 22:55

Skúšala som Angel Aqua Chic 2013, pripadal mi viac kvetinový ako ovocný, pomerne dosť nariedený vodou.

Příspěvek upraven 31.07.14 v 11:03

Ultraalien 29.06.13 00:11

@pichjit
Jste me navnadila … Ze bych ji dala jeste sanci? Miluju vsechny odnoze Womanity, tak jsem se na Aqua chic tesila jak na Vanoce..uz jsem asi prisla na to, co jsem tam citila a co mi vadilo..ten koriandr..ale jak o ni ctu od Vas, mam na ni chut..nekde musim splasit odstrik a poradne se s ni szit;D

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama