Thierry Mugler - Womanity

Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Další »
Alex 23.11.10 21:15

flakon sa mi nepáči, ale vôňa áno… ale tak je to mugler no… takže sa to asi nedá popísať že čo sa mi na nej páči :)

Myskamauska 24.11.10 07:35

potěšils mě. :D :D :D

ippolita 24.11.10 11:45

Mne sa paci, je zaroven originalna ale aj tuctova. Tu v UK je momentalne velmi popularna, citim ju vsade, sice na letisku to mozno znamena ze ju len skusaju a nekupuju, ale citim ju skoro kazdy den na viac ako 1 cloveku.

nenuta 30.11.10 21:32

na zacatku a prvem pricichnuti jsem ji okamzite odsoudila..ale to jsem nemela delat…rozvonela se opravdu nadherne a lacne jsem jeste dva dny cichala k papirku a nechapala jak se ten „smrad“ na zacatku mohl vyvinout v neco tak krasneho…

Pegas 10.1.11 17:26

Veľmi originálna vôňa a výdrž sakramentská. Cítim prezretý ananas v slanom náleve. Pre okolie dosť konfliktný odér, skôr som sa stretla s negatívnymi reakciami. Sama by som ju asi neunosila, pôsobí na mňa dusivo, až v závere je príjemná, ale zaujímavá je, to jo.

Danny8 23.1.11 21:00

Dneska jsem Womanity poprvé vyzkoušela a musím říct, že ji zařadím do svého žebříčku nejhorších vůní. Zpočátku jsem cítila něco příšerného, co neumím identifikovat, a po rozvonění jsem cítila jen sůl a pepř. Naštěstí moc dlouho nevydržela…

plevanka 15.2.11 16:56

Za mě velké ANO, zkoušela jsem ji teprve nedávno a cítím fíkovník který roste u moře, celý sad fíkovníků protchnutý slaným mořským vzduchem. MUSÍM si ji pořídit.

zkoušela jsem opět dnes…ano líbí se moc,rozhodně dřív či později si jí koupím,chci i flakonek :smack:

Arome Dušička 22.2.11 22:30

Mám odstřik… a strááááášně rychle se mi omrzela… vcelku líbí, ale NUDA! Je to takový můj úlet poličky :oops: :mrgreen:

Evax 26.2.11 12:35

A já jsem už na druhém flakonu /stav výjimečný/ Ale pro mne je Womanity převážně vůně čistoty, příjemná a líbivá, která má trochu větší šmrnc než klasické „čisté vodičky“ 8)

1Miru 26.2.11 22:38

…zkoušela jsem ji znovu a
je příjemná, originální(ale ne nenositelně), zajímavá, neotřelá, ale ne bláznivá.
Dobrá. Unosila bych ji.
Výdrž průměrná, spíš slabší

Sára 1.3.11 13:47

doma ji samozřejmě mám ale musím souhlasit s těmi co psaly, že se velmi brzy omrzí - mě se to bohužel stalo, používala jsem ji opravdu jen pár dnů ale určitě je to vůně, která není ničemu podobná a to je její plus

tarra 4.3.11 15:18

Zkoušela jsem poprvé včera a k mému překvapení se mi z papírku celkem líbila…příště možná zkusím na ruku.

Svatka 4.3.11 21:55

Měla jsem stejný dojem, už když jsem ji zkoušela. Pěkná, rozhodně netrediční, ale tak zvláštní, že by se mi asi omrzela. Sáro, dík! (za upozornění, kdybych zas měla cuka)

Evax 6.3.11 15:54

Svatka, Sára : v tom případě jsem prodělala zřejmě nějakou čichovou mutaci :lol: Womanity je jediná vůně, kterou mohu nosit tři týdny v kuse bez střídání /přitom běžně vůně střídat musím, toto je výjimka/, aniž by se mi omrzela :lol: A líbí se mi /i k mému údivu/ čím dál víc 8) Asi konečně poprvé v mém životě dojde u téže vůně na třetí balení :shock: :lol: /Pak už se snad opravdu omrzí :conf: :lol: /

Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Další »
Váš příspěvek