Tip na vůni pro jemnou, mladou ženu/dívku

Nikee 8.1.18 18:32

Tip na vůni pro jemnou, mladou ženu/dívku

Ahojte,
co se vůní týče, tak jsem vlastně taková začátečnice. Mám problém, že mi naprostá většina vůní nevoní.
Chtěla bych si pořídit něco, co vydrží vonět delší dobu a je to malinko výrznější, než co jsem zatím používala. Momentálně používám Lanvin - Éclat d'Arpège, už mám asi třetí balení, stále mi voní, ale moc nevydrží a pomalu už mi začíná připadat taková tuctová. Dále jsem měla moc ráda
Versense - Versace, která mi stále hezky voní, ale také jsem měla pocit, že to není moc velký držák, ale určitě držela o něco lépe, než výše zmiňovaný Lanvin.
Mám ráda svěží, ovocné/citrusové ,čisté vůně, ale ty prostě asi moc dlouho nevydrží. Miluju vůni lesa, dřeva, čerstvě vypraného prádla usušeného na slunci, vůni ovoce.
Už delší dobu zkouším různé vůně, ale zatím jsem nenarazila na nic, co by mě opravdu zaujalo.
Jediná vůně, která mě zaujala je Giorgio Armani - Sí (EDT), ta mi voněla docela hezky a dlouho na mně nevydržela, ale pořád mám pocit, že to není úplně to právé ořechové, něco mi ve složení malinko vadí, ale nevím co :).

Vím, že je hrozně těžké něco takhle radit. Ale kdyby vás cokoliv napadlo, byla bych vděčná :)
Moc děkuji a přeji všem hezký den :rose:

Stránka:  1 2 3 Další »
Frankie 8.1.18 19:03

@Nikee
Bylo by možné definovat horní hranici ceny?

Nikee 8.1.18 19:05

@Frantatata
ráda bych se vešla tak do 2000 kč.

Frankie 8.1.18 19:25
@Frantatata píše:
@Nikee
Bylo by možné definovat horní hranici ceny?

Třeba tuhle či tuhle?

Nikee 8.1.18 20:18

@Frantatata
děkuji za tip, vyzkouším je, jen si nejsem dle popisu jistá tou výdrží, asi nebude nic extra, ale to u mých požadavků asi jen tak možné nebude :)

Danilejka 8.1.18 20:46

Carner Barcelona - Tardes a Lacoste Pour Femme :kytka:

Nikee 8.1.18 20:58

@Danilejka
Moc děkuji, vypadají zajímavě, vyzkouším :-)

Frankie 8.1.18 21:33

Lacoste moc nevydrží, ale schopnost tyranizovat okolí zůstala i u nové verze docela obstojná, že?
Tardes nesplňuje zadání v ceně.

fegitah 8.1.18 23:07

@Nikee doporučuji vyzkoušet tuto vůni ( grep, meruňkové květy, jasmín…), svěží jiskřivá a výborně drží.

https://www.arome.cz/…rmes-absolu/
https://www.fragrantica.com/…u-23907.html

Medojedka 8.1.18 23:21

@Nikee A co Chance Eau Fraiche ? Je podobná Versense, drží lépe, je svěže zelená :rose:

Nebo Champs Elysees od Guerlain - nězná, se šeříkem, výdrž střední. Výraznější je Idylle - květinová se šeríkem a konvalinkou. U obou je cena cca 1000 - 1200 kč/100 ml :-)

Příspěvek upraven 09.01.18 v 09:12

Nikee 9.1.18 07:10

@Medojedka @fegitah

Děkuju moc za tipy, vypadají zajímavě.

Všem děkuju za tipy, budu se snažit vyzkoušet vše, co zde bylo zmíněno, snad budu úspěšná :)

Danilejka 9.1.18 07:16

@Frantatata Františku, nevím, jakou máte vy zkušenost, já jsem doposud sklidila pouze kladné ohlasy. Vzhledem k tomu, že pracuji mezi lidmi, kde jsem pořád někomu „u nosu“, tak se celkem divím tomu, co píšete ;-)
Co se výdrže týče, ve vlasech ji cítím ještě druhý den.

Že Tardes nesplňuje zadání v ceně?
Proto existují odstřiky, že… :-)

Nebuďte takový moróus :-)

vlastina9 9.1.18 08:11

@Danilejka No já si na Lacoste Pour Femme taky nemůžu stěžovat.Na mě má výdrž dobrou ;-)

Nikee 9.1.18 08:12

@Danilejka
budu mít možná blbý dotaz, moc se ještě neorientuji, ale neměla byste náhodou tip, na nějakou stránku, kde se dají dobře sehnat různé odstřiky vůní? Vím, že třeba na notinu prodávají různě vzorky, ale jsou to fakt pouze jen třeba 1 - 2 ml a mají jen některé vůně.
Předem děkuji za tip :-)

Danilejka 9.1.18 08:34

@Nikee tady v inzerci :-)
Seženete tu u uživatelek i vůně, jejichž vzorky//odstřiky nejsou v obchodech běžně k sehnání.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek