Tip na vyzkoušení vůně

Šlomit 25.01.15 13:33

Tip na vyzkoušení vůně

Chtěla bych Vás poprosit o nějaký tip na parfém. Můj život s vůněmi je dost chudý, asi proto, že jsem spíš konzervativní a s jedním parfémem jsem vydržela i 6 let. S parfémy je to jako s vínem, člověk se musí „pročichat“. O sobě jsem zatím zjistila, že mi jsou příjemné květinové vůně, vodní květiny. Udělala jsem několik nákupů v parfumeriích, odnesla si něco, o čem jsem si myslela, že mi voní, a druhý den jsem to darovala tchyni (není myšleno pejorativně) - Passenger Cruise for Women,Cristalle Eau de Parfum, Hypnôse Senses. Prostě jsem to na sobě nesnesla. Sáhnu většinou po své osvědčené klasice J'adore, Gucci Eau de Parfum II, Omnia Crystalline. Taky se můj parfémový vkus změnil po narození dětí. Znáte to?:-)


Reklama

aneta33 25.01.15 13:53

tak zkus investovat nejdřív do vzorečků tady z inzerce.vyzkoušej v klidu vzorek přečti si recenzi a složení a zkus rozpoznávat jednotlivé složky.a začne tě to bavit.já jsem kdysi kupovala pořád dokola vůně o kterých jsem věděla že nebudou moc vyčnívat.většinou zelené a citrusovky.a tady na arome jsem dostala odvahu zkoušet i vůně které nejsou běžně k sehnání a propadla jsem třeba lutensovi.

Šlomit 25.01.15 14:02

Děkuju za příspěvek:-) Mám teď období, že už vůbec nevím, co ke mně patří. Většinou to není ono nebo úplné šlápnutí vedle. Z obavy nevyčnívat vyberu něco nenápadného nebo „mainstreamového“, „profláknutého“ a přitom bych tak ráda byla originál. Možná kdyby byl nějaký ambivalentní parfém jako jsem teď ja!:-)

aneta33 25.01.15 14:23

já osobně mám pár svých oblíbenců ale takovej ten svůj který by patřil ke mně napořád taky ne a ne najít.ale třeba loni jsem se zamilovala do růží přesto že jsem nikdy květinky neměla v oblibě.ale najednou něco zkusíš a zjistíš že je ta růže tak nádherně zpracovaná že tě to posadí na zadek.já mám i ten problém že mi něco voní pár dní a pak mě ta vůně začne vadit.takže to řeším koupí odstřiků nebo malých nevýhodných balení.

sisiklokanek 04.02.15 20:08

Zrovna nedávno jsem měla zkušenost s Hypnose Senses. Na papírku a v parfumerii, působila svěže. Asi jako sprcha v koupelně plné svěžích květin. :D Dostala jsem vzorek a doma na kůži se z toho vyklubala pudříková růže. Ale i tak se mi líbí

Básník tím chce říci, že je nej prostudovat žádoucí kategorie a složení vůní. Pak si nejlépe obstarat vzorek, případně stříknout na ruku a až třeba doma zkoušet. Nemá to cenu ani přímo v parfumerii, ani venku když je zima. ;)

bg.destinyy 22.02.15 21:45

Přeji hezký večer.Chtěla bych zkusit vůni Coffe O Boticário.Je to reálné,jsem tady nová :)

Eunika 23.02.15 08:42

@bg.destinyy
Zkus si dát poptávku v inzerci. ;)


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama