Tip - vůně pro mě - muž 37 let

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
stanleyul 29.7.12 13:12

A co Dsquared2 He Wood Rocky Mountain???

stanleyul 29.7.12 13:37

Chystám se objednat Dsquared2 He Wood Rocky Mountain, popište trochu, než budu litovat :) není tam nic extra sladkého??? případně nějaké přirovnání s jiným parfémem, co jsou si tak trochu podobné, díky moc

Frankie 29.7.12 18:59

@stanleyul
Myslím, že jste se odchýlil od svých představ. ;)

Zmiňovaný Rocky je jiný typ vůně a dost možná těžko srovnatelný,

nikoliv vhodný pro nákup naslepo.
Stojí však za vyzkoušení někým, kdo rád experimentuje.
Dobrý pro každodenní nošení, poněvadž projekce není velká, stran longevity,

jak na kom. Na mně slabší.
Vůně DSquared2 jsou všeobecně neznámé, podhodnocené a pro

někoho, kdo preferuje různé nuance dřeva/dřev, doporučení vhodné.
Tato voní třeba jako „vlhké dřevo ve volné přírodě“. Není sladká (ač

zde lze nalézt nějaké květinové tóny-fialka, lilie), ani citrusová, leč

čerstvá/relaxační určitě. Po vyvanutí voní minerály ze skal.
Nebo jiné zpodobnění, "závan horského dřevitého vzduchu, stojíte-li časně ráno

pod orosenou loukou a nasáváte". ;)

Příspěvek upraven 29.07.12 v 21:23

stanleyul 29.7.12 20:59

Díky za obsáhlé info, právě že rád experimentuju a neupínám se jen k jedné vůni, jen opravdu nemusím vůně typu: Joop! Homme, 1 Million (Paco Rabanne), Paco Rabanne Black XS apod. takže stále hledám :(

Dreamer 30.7.12 09:59
@stanleyul píše:
Teď koukám a čtu docela dobré-velmi dobré reference na Body Kouros (Yves Saint Laurent), může někdo popsat? podoba s ostatními parfémy?, zkušenosti? a je velmi sladký nebo jen mírně sladký??? :)

Body Kouros je dost sladky a stylovo trochu podobny tomu ako sa rozvonia Le Male po par hodinach akurat miesto vanilky je tu benzoin a vonia to menej synteticky. Plus je tam dost eukalyptu a kadidla takze je to velmi specificka vona ktora musi sadnut pretoze ked nesadne tak je to dost zle :)

Dreamer 30.7.12 10:02
@stanleyul píše:
Chystám se objednat Dsquared2 He Wood Rocky Mountain, popište trochu, než budu litovat :) není tam nic extra sladkého??? případně nějaké přirovnání s jiným parfémem, co jsou si tak trochu podobné, díky moc

Nie je sladky ale je dost jemny. Trochu fialiek, kadidla a predovsetkym „pencil shavings“ (nieco ako vona dreva z nastruhanej ceruzky). Kazdopadne moderna a unikatna vona. Urcite bezpecnejsia kupovat na slepo ako Body Kouros.

stanleyul 30.7.12 10:54

Tak objednáno Dsquared2 He Wood Rocky Mountain, tak jsem zvědav, zda mi sedne, když ne-dám do placu. Objednal jsem z XParfémy. cz i s pár vzorkama a to: Azzaro pour homme, zmiňovaný Body Korous, Dior–Fahrenheit Absolute, Dior Homme, tak se můžu těšit, díky všem(klidně dál pište doporučení, jak jsem už psal- rád experimentuji) Stanley

Matysek_69 31.7.12 11:56

osobně doporučuju

Dior Higher Energy či Chanel Allure Homme ovšem Edition Blanche
pokud ti nevadí unisex, teď jsem nadšený z pár vzorků od Montale, doporučuju vyzkoušet

Chandler 31.7.12 13:11
@FlirtBoy píše: Ááá Body Kouros…nasládlá vůně tlející mrtvoly :D

Ty jsi drsňák :mrgreen: Takhle brutálně odradit někoho od parfému. To je konec :mrgreen: I kdyby ten Body Kouros voněl skvěle, tak dotyčný se bude v duchu pořád ubezpečovat, jestli nesmrdí jak mrtvola. :mrgreen:

Frankie 31.7.12 18:21

Body Kouros neznám, připomínám však, že je považován za ženolapku.
A pak, má být podobný Au Masculin od LL (Lolita Lempicka). K této bych si tak příkré soudy nedovolil, poněvadž ji shledávám jako velice dobrou a ne příliš tuctovou.

rock 2.8.12 09:37
@Frantatata píše:
DSquared2 Rocky …

Todle mi nedělej, takový krásný popis… v podstatě jsi tam vyjmenoval všechno, co by se mi líbilo. Dělám si mentální poznámku a časem to prozkoumám…

stanleyul 6.9.12 22:21

ahoj, díky za doporučení, mám zatím toto: Allure Homme Sport a pak jsem šel do tohoto He Wood Rocky Mountain Wood a nelituju-jen se u této vůně musí opatrně, je hodně silné a opravdu dlouho drží

therion 8.9.12 12:56

No Ćo sa mňa týka, Allure Homme Sport je podľa mňa dosť odveci vôňa, také neurčité tlmené a nepresvedčivé pomaranče (?), ani by som ju nenazval sviežou. Doteraz najslabší výtvor od Chanelu, nechcel by som ho ani zadarmo. Nechcem sa nikoho dotknúť komu sa táto vôňa páči ale ju vnímam ako markentingový výtvor ktorý postráda originalitu. Nedá sa porovnávať (u mňa aspoň) s geniálnym Allure Homme Edition Blanche.

Matysek_69 8.9.12 13:39

@therion

Musím souhlasit - Edition Blanche mám a nemůžu si ji vynachválit! ;)

stanleyul 27.9.12 11:13

přátelé, potřebuju další radu a to nad zlato :-)
chtěl bych něco, tedy jestli vůbec něco takového je, co se podobá , ale jde to více do dřevité nebo i kořeněné vůně, hlavně né víc sladší a to těmto dvěma parfémům Thierry Mugler A*Men a Giorgio Armani Attitude v něčem jsou si podobné, ale ................

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek