Toaletka nebo parfemovaná voda - denní nošení?

ProBoo 12.08.14 18:50

Toaletka nebo parfemovaná voda - denní nošení?

Zdravím všechny,
zajímalo by mě, jestli je lepší mít na běžné denní nošení toaletku nebo parfémovanu vodu. Je mi jasné, že i když je daný určitý poměr, tak může ostřejší parfémová voda vonět stejně dlouho a intenzivně jako parfémovaná voda nějaké lehčí, svěží vůně.
Problém ale nastává, když mají někde na výběr stejnou vůni jak v edt, tak v edp. Co byste mi doporučily? (myslím, že tu jsou spíše ženy, proto to y, kdybych se náhodou pletla, pánům se omlouvám). Jsem zvyklá se stříknout ráno a potom, když jdu do posilovny. Chtěla bych, aby ze mě vůně byla trochu cítit, ale jen lehce. Nechci, aby byl za mnou „voňavý pás“. Jde i spíš o to, kdyby se ke mně někdo více naklonil, aby vůni cítil, zapamatoval si ji. Ráda bych totiž používala jen jednu. :)))
Snad jsem tu napsala vše, co jsem chtěla.
Moc děkuji za odpovědi


Reklama

aneta33 12.08.14 19:40

@ProBoo ahoj.já používám pořád koncentraci edp.na mě ty toaletky nejdou cítit.pokud už si nějakou pořídím tak jsem schopná třicítku zlikvidovat do 14dní.vůbec se toho neboj.jinak tento dotaz patří do/ blbé parfémové dotazy/.je dobrý nezakládat zbytečně nový vlákna.navíc ti tam víc aromaček poradí. :mavam:

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama