Tohle stojí za přečtení...

Blis 02.03.09 09:02

Tohle stojí za přečtení...

http://zpravy.idnes.cz/…lekaru-dokto … domaci_abr

To je jak za dob královny Viktorie :shock: :shock:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Popelka 02.03.09 09:10

no to může napsat jedině idiot :evil:

Kerze 02.03.09 09:16

No to je hnňup ! Osobně znám např. předsedu ČGPS ( to je gynekologická sekce ČLK ) to je další takový šovinista… :twisted:

Oni se prostě bojí ženských…

fiore 02.03.09 09:21

Už dlouho jsem nic tak stupidního nečetla. To muže říct jen člověk, který neví o čem mluví :!: Kretén slabé slovo http://www.planetsmilies.com/…ting0082.gif

Blis 02.03.09 09:26

Největší fór na tom je, že pánové si asi neuvědomují, kde oni by bez žen, maminek a posléze manželek, a jejich podpory, byli?

Nepovažuji se za feministku, ale tohle mě vždycky hne žlučí :evil:

Přijde mi to jako krásná ukázka toho, co ženská sem tam ve společnosti zažívá - stereotipní a zažité vzorce chování a přístupu - ženská je mládá = bude mít děti = nevezme ji do práce, má děti = není tak výkonná jako chlap, protože se o ně musí starat, atd.

fiore 02.03.09 09:30

Blis a to ani nemluvě o tom, že žena která zaujímá stejný post jako muž, je u nás jinak platově ohodnocená než muž :angry:

evixx 02.03.09 09:32

… takoví bývají většinou doma držení zkrátka … tak doufejme že mu v tom manželka udělá jasno
 http://www.celysvet.cz/…le/s9388.gif

fiore 02.03.09 09:41

evixx přesně tak :lol: Navenek dělá bubu a když přijde domů lehne na hadr, nebo zaleze pod postel http://www.megghy.com/…ini/mb16.gif
Nebo že by mu doma nedali a kope jako kobyla kolem sebe :?: No nic, asi by potřeboval zapřáhnout http://www.megghy.com/…ini/mb10.gif, aby ho přešly roupy :wink:

janas 02.03.09 10:54

Víte dámy, jaký to musí být úžasný pocit, připadat si nadřazený polovině lidstva jen proto, že jsem se narodil s pindíkem? Nezáleží na tom, jestli jsem nevzdělaný hňup, líná lemra, neschopná se postarat i sáma o sebe - to důležité, co mi přináší pocit nadřazenosti mám v kalhotách!
Takového pocitu se chlapi jen tak nevzdají!
Ocituji mou oblíbenou režisérku Olgu Sommerovou:
// - Stále je nám, ženám, vnucován mariánský kult sebeobětování -// zapomínat na sebe jako na lidskou bytost, být až na posledním místě - za dětmi a manželem. Na počátku 21.století žijeme stále v patriarchálním skanzenu, ve kterém jsou ženy disriminovány doma i ve veřejném životě. Na to nemusí být žena - matka feministkou, aby pochopila, že muž má výsady, které jí nepřináležejí. Myslím, že touha žen po svobodě a demokracii v osobním i veřejném životě bude stále silnější. Ale k tomu, aby se naše touhy naplnily, je potřeba to, čemu říkám solidarita žen. Vzájemně se podporovat, odmítat i nejsubtilnější projevy ponižování. Ženy jsou silné soběstačně bytosti a přesto samy sebe stále vnímají jako druhé pohlaví.
Ale co je nejzkamenělejší - to jsou předsudky o přirozenosti ženského otroctví v hlavách mužů i žen. Žena se bude osvobozovat jak doma, tak i ve společnosti, ale bude to dlouhá, trnitá cesta. Bohužel si myslím, že hnacím motorem a zároveň největší brzdou v tomto procesu budou právě ženy.
( Citát je z knížky „O čem sní ženy“.)

Kerze 02.03.09 11:00

…a přitom chlapi nejsou ani úplní lidé…chybí jim jedna nožička chromozomu…evi­dentně dost podstatná… 8)

Ada 02.03.09 11:01

Vypadá to, že byl maminčin mazánek… Maminka se vzdala všeho a obětovala se, aby měl Milánek veškerý komfort, a on si teď myslí, že je to tak všude.

janas 02.03.09 11:46

Strašlivě mě vždy nakrkne, když se do vysoké politiky tu a tam dostane nějaká žena - všichni ihned posuzují jak vypadá - řeší snad někdo, jak vypadá Paroubek? Dále se na ni vrhnou novináří s otázkami jak hodlá skloubit pracovní vytížení s rodinou! Co je jim do toho? Ptá se někdo Topolánka, jestli se věnuje patřičně dětem? Co si to vůbec dovolují?

Irena 02.03.09 11:46

Takovýho hňupa jsme měli jako „pedagoga“ na univerzitě. Studentky posílal za dotazy (běžné, inteligentní dotazy) k plotně a neustále je častoval nejubožejšími urážkami. Dodnes je mi líto, že jsme se nesemkly a nedostaly ho pryč. Ve Spojených státech by za to šel snad do kriminálu.

Jinak z psychologického hlediska to byl frustrát a zbabělec, autoritu si zjednával zadáváním úkolů, které by sám nezvládl vypracovat. Žena ho opustila.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama