Top Perfumer

therion 23.02.17 10:54

Top Perfumer

Zakladám nové vlákno, pretože si myslím, že si to táto kvalitná značka zaslúži. Ak máte nejaké postrehy ohľadom tejto značky, recenzie alebo otázky, sem s nimi ;)
Moje najobľúbenejšie od nich sú Vindi, sladšia, krémová eroticky pôsobiaca nádhera, unisex podobný Tom Ford Noir Extreme, výdrž skvelá. Ďalej Lavida, gurmánsky pôsobiaca vôňa voňajúca po mede, ruži a dreve, za ktorú by sa nemusela hanbiť ani M.Micallef.
Solitaire - takisto niché arabka, pačuli, šafrán, ruža, znie to klišovito ale nenudí, je to skvelé.
Haron originálna mužná a temnejšia vôňa, ja tam cítim kožu.
Donna patrí medzi najdrahšie od tej značky ale právom, prekrásna ženská vôňa, budem sa opakovať ale musím: eroticky pôsobiaca.

Martula 26.02.17 08:13

Značka Top Perfumer si zaslouží samostatné vlákno. Je opravdu TOP. Vůně jsou velmi kvalitní a jako bonus mají krásné flakony hladkých linií, vše je dokonale zpracované do posledního detailu. A cena v poměru k tomu všemu příznivá.

Úplně nejraději mám vůni Diva (spotřebovávám druhý flakon).
Moc se mi líbí a unosila bych:
Free (chystám se na jaro na flakon), Solitaire (skvělý oud připomínající vůni hřívy arabského plnokrevníka v kombinaci s temnou růží), Lavida (kandovaná pomerančová kůra s kadidlem, pryskyřicemi a oudem), Dolce (zářivá ovocná vůně s perlivostí šampaňského),Le Pinko (pravý orient, růže a kosatec s cedrem, ambrou a labdanem, hodně mi připomíná několikanásobně dražší Gold od Designer Shaik), Innova (evropský styl, bohatá vůně květin a pačuli, ve stylu některých Chanelů - Coco Mademoiselle, Coco Noir) - tím vůbec nechci říct, že by to byla vůně „inspirováno Chanelem“, je daleko intenzivnější a hlubší a ve finále se rozvíjí jinak, píši to sem jen pro přiblížení, o jaký styl se jedná).
Zbývající dvě z dámské linie - Donna a Golden oceňuji pro jejich kvalitu, ale jsou na můj vkus příliš gurmánské.

Příspěvek upraven 26.02.17 v 08:21

Martula 26.02.17 08:19

Pár vět k mým dvěma nejoblíbenějším:

Diva
S touto vůní můžete kráčet životem jak po červeném koberci, s hrdě vztyčenou hlavou a na vysokých podpatcích. Vaši přirozenou ženskost znásobí do té míry, že se z ní stane zbraň hromadného ničení a je jen na vás, jak ji využijete (zneužijete), jestli budete rozdávat úsměvy, lámat srdce nebo stínat hlavy.
A jak voní? Vlastně úplně nevinně.. hrst křehkých bílých květů rozemnutých v dlani. Medový jasmín, svěží pomerančový květ, voskové kvítky tiaré se slunečně tropickým nádechem. Kdo by to byl řekl, že mají takovou sílu. Je to vůně „všechno nebo nic“.

Free
Napsat o vůni, že je hřejivě svěží, to zní jako protimluv. Nenapadá mě ale, jak jinak vyjádřit dvojí tvář této vůně. Hřeje i chladí zároveň. Jako by se uměla přizpůsobit tomu, co je mi zrovna příjemnější. V letním horku byla jako osvěžující vánek, v podzimním chladu tulivě zahřívá. Tvůrcům se podařilo mistrovsky ztvárnit sladce až gurmánsky vyznívající vůni, která má v sobě skrytou lehkost a vzdušnost. Je tak komplexní, hladká, harmonická, že je pro mě těžké vyzdvihnout jednotlivé složky. Ale přece jen, něco rozeznám: Rozkvetlé akáty - jejich sladký až medový nektar. K tomu šeřík a trochu šťávy ze zralých broskví. To je Free.

therion 04.03.17 18:53

Aby som nezabudol: aj rozprašovač je luxusný! To znamená že naozaj si toľko streknem na seba alebo šaty, koľko chcem. Myslím že to som ešte u inej značky nezažil.

Mizyan 05.04.17 07:39

Ja tuto znacku vubec neznam ;(( Musim doplnit mezery!:) kdyby mel nekdo vzorek…? :mavam:

Martula 05.04.17 07:54

@Mizyan Pár vzorků pánských vůní Top Perfumer mám doma a můžu ti je darovat. Napiš mi do SZ adresu :)

therion 05.04.17 08:50

@Mizyan Alebo si z e-shopu objednáš také aké by Ti mohli vyhovovať podľa zloženia, prípadne opisu, opisov, recenzií ;) . S veľkou pravdepodobnosťou eliminuješ riziko zaobstarania vzoriek ktoré by sa Ti nemuseli páčiť.

Mizyan 15.04.17 17:58

Ahoj. Testoval jsem vzorky a nejvic me zaujala MURANO , podobna Aventusu. Je krasna, svezi, ovocna, pritom nepusobi obycejne. Aventus jde vic do sladka, v teto citim vetsi sirku, hloubku.

Teď večer testuju VENUS , přijdou mi podobné, příjemné ovocno-dřevité vůně.

Hmmmm, VINDI , dobrá!! Sladká, zajímavé, asi nejlepší ze zkoušených a taky nej výdrží.

Váš příspěvek