*TRUSSARDI

viky 14.6.09 18:27

*TRUSSARDI

Podělte se, jaké máte zkušenosti (úspěchy) s touto italskou značkou. :)

V parfumerkách se s ní příliš nesetkávám. Je trochu utlačovaná..
Já jsem momentálně natěšená na svěží Bianco, ale k zahození není ani kávičková Inside (začíná se mi docela líbit) a neotřelá papričková Skin. Jediná, co mi vyloženě nesedla, byla Jeans. Ostatní neznám. Pište :P ..

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Arome Jindra 14.6.09 18:47

Trussardi Skin

Tak já mám tuhle Trussardi již potřetí a od prvního „počuchu“, který mne dostal, jsem na ni nezměnila názor - stále mi voní a neomrzí mne. Používám ji na jaře a v létě. Moc lidí ji nezná a nepoužívá, čemuž jsem jen ráda.

Fanfan 14.6.09 18:47

Skin jsem nosila, když tady začínala. Už si ji nepamatuji úplně přesně, ale moc se mi líbila a měla jsem na ni docela dost pochval. Byla poměrně dosti příjemná a osobitá… Musím ji zase zkusit. :wink:

Jeans přišla ne moc dlouho po Skin, tenkrát jsem se na ni těšila, ale nezaujala mě.

Inside woman není špatná, ale můj šálek kávy to není. :P

Takže já od Trussardi - z toho, co znám - mohu jen Skin…

jerry 14.6.09 19:00

Skin používám teď v teplejších docela hodně - ač mám dost ráda bílé kytky, tak se mi Skin líbí svojí „zeleností“. Je to zajímavě svěží vůně s papričkovým ocáskem. A neobtěžuje okolí - naopak mám na ní pochvalné reakce.
Má jedinou nevýhodu - na mě nijak moc nedrží (což je ale zase důvodem k tomu, častěji se osvěžit). Ale vzhledem k příjemné ceně to není žádná tragédie.
Bianco mám taky očichanou a váhám, jestli si ji koupit letos nebo až příští rok.

viky 14.6.09 19:30

Mně se Bianco moc líbí. Kdybych věděla, že je tak hezká, tak bych si ji koupila už dávno. Je svěží, není ulepená, bonbónová nebo přehnaně kyselá (alespoň na mé kůži). Je to příjemná citrusová čajová vůně. Prostě ideální letnička, které odpustím i nevalnou výdrž.

jasmina 14.6.09 19:53

ja mam inside , ta mi presne padla do noty, krasne jedla :)

a chtela jsem si poridit i skin , ta se mi zdala hodne zajimava - neulepene sladka a zaroven svezi, pote jemna vune kuze - ale jak jsem zjistila ze vzorku, vubec na mne nedrzi, za hodinu necitim skoro nic - to zaprve - a za druhe, co cert nechtel, zrovna jsem koupila jine mydlo nez obvykle - camay passion - a jak jsem zjistila, voni to skoro stejne (aspon, co se zacatku vune tyka) :| to me tak nak odradilo od nakupu …

ostatni neznam

domenica 14.6.09 20:12

Měla jsem moc ráda dvě vůně Trussardi (klidně bych je nosila zas, pokud nebyly přeformulované) :

Trussardi
(aldehydová, květinová, tisíckrát pochválená):
http://imagesa.ciao.com/…t-677502.jpg
Donna

""http://img196.imageshack.us/img196/3895/trussardi.jpg:http://img196.imageshack.us/…russardi.jpg

Další vůně firmy mě neoslovily.

Fleur 14.6.09 20:52

Skin mám ráda, kombinace papričky, fialky a cedr je neotřelá!(Ačkoli - nedávno jsem zkoušela ze vzorku Bois de filao a byla jsem překvapena jejich podobností - také obsahuje pepř, fialkové lístky a cedr.)

  • Citovat
  • Nahlásit
Daisy.zlouky 14.6.09 21:48

Já mám taky Skin,je pěkná.A Inside-tu bych snad pila.Čuchala jsem i k Delight-hezká ovocenka.Celkově se mi vůně Skin líbí :D :D

Lenna 14.6.09 22:19

Po Inside moc prahnu, Skin se mi osvědčila v létě, za chvilku ji vytáhnu ze skříně. :lol:

Jeans byla asi dva roky zpátky má oblíbenkyně, a to docela dlouho. Je to vůně, na kterou jsem dostala nejvíc pochval. :shock: Dá se nosit kdykoliv a kamkoliv.

Bianco mě nezaujala a nedrží na mně.

shanin 15.6.09 09:41

Skin a Inside - téměř vůbec jsem je necítila, i když jsem si na ruku stříkla tak pětkrát. Ale to maličko, co jsem tam tak nějak odtušila, nebylo nepříjemné.
Bianco - vůbec se mi nelíbila. Hodně mě překvapila recenze, kde jsem četla, že má být kyselá. Mně přišla dost sladká, takovým hodně divným „bleeeh“ způsobem.

Daisy.zlouky 15.6.09 12:44

Ještě mě napadla Essenza del Tempo,nedávno ji nabízel Hafík,taky je pěkná a má moc hezký flakonek.

viky 15.6.09 12:47
shanin píše:
Skin a Inside - téměř vůbec jsem je necítila, i když jsem si na ruku stříkla tak pětkrát. Ale to maličko, co jsem tam tak nějak odtušila, nebylo nepříjemné.
Bianco - vůbec se mi nelíbila. Hodně mě překvapila recenze, kde jsem četla, že má být kyselá. Mně přišla dost sladká, takovým hodně divným „bleeeh“ způsobem.
Na mně není ani sladká ani kyselá. Je ledově svěží s takovým zvláštním pikantním podtónem. Každopádně vzorek už jsem vyplácala, tak uvidím, co se mnou udělá pořádný střik z flakónu . Dnes nebo zítra by mi měla dorazit.
jerry 15.6.09 13:20
Daisy.zlouky píše:
Ještě mě napadla Essenza del Tempo,nedávno ji nabízel Hafík,taky je pěkná a má moc hezký flakonek.

Mě se moc líbí ten uzávěr na řemínku - je to vtipné a neobvyklé. Vůně samotná je taková lehká. Hafík ji má teď za skvělou cenu - tak už aby ji někdo koupil :!:. Nebo mě bude pořád provokovat :nono:

1Miru 15.6.09 17:49

…měla jsem INSIDE . … krásná mazlivá gurmánská vůně!…

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek

Další témata z kategorie