Trussardi Inside Delight

Miriama 24.04.08 10:34

Trussardi Inside Delight

Je uz v ČR tato vona v predaji? Na SK o nej zatial nic nevedia. Ja som na nu velmi zvedava, lebo prva Inside je momentalne jedina vona, ktora mi nerobi zle, tak by som chcela vyskusat aj tuto novu, aj ked mam poct, ze to nebude nic extra. Neskusal ju niekto?

Reklama

Ada 24.04.08 11:09

Mám pocit, že už tu někdo říkal, že ji zkoušel… a já jsem ji na 99% viděla ve Vaňkovce v Brně v Marionnaudu.

Evax 24.04.08 13:08

Právě v Marionnnaudu jsem Inside Delight zkusila, je možné, že jsem to tu i někde zmínila, je to už delší dobu. Delight se mi momentálně líbí z Trussardiho nejvíc, ale pozor, je to jednoduchá, čistá vůně. Na papírku mě vůbec neoslovila, zato na kůži zapůsobila příjemně: jako vůně vypraného prádla, případně by se dalo uvažovat i o srovnání s pocitem právě po sprše v osvěžujícím gelu. Na papírku působila dost „růžově“ /nelíbila se mi/, ale na kůži voněla nerůžově a čistě. Pokud se objeví na internetu za příznivé ceny, na léto si ji pravděpodobně pořídím :) Snad to nebude zase exkluzivní kousek pouze pro Marionnaud, není to kdo ví co, jednoduchá, příjemná vůně čistoty, tudíž žádné velké peníze do ní nejsem ochotna investovat :wink:

Miriama 24.04.08 13:24

Příspěvek upraven 02.04.12 v 13:25

Violette 24.04.08 15:11

Dnes jsem ji zkoušela v Marionnaudu, jen na papírku, na ruce už nebylo místo. Na papírku je opravdu růžová, cítím tam i malinko citrusy, a souhlasím i s tím přirovnáním k vypranému prádlu, zato orientu tam není ani kapka. Určitě ještě zkusím na kůži.

Sára 08.05.08 10:12

mě se vůbec nelíbí, původní Inside je daleko zajímavější, taky jsem doufala, že aspoň něco z té zajímavosti zůstane této verzi Delight

Ada 08.05.08 10:14

Tak jsem ji zkusila… a nic. Nějak na mě nedržela nebo co, čichala jsem jako divá, ale z takového závanečku, jaký jsem cítila, si netroufám napsat ani jednovětné zhodnocení, natož recenzi.

Sára 08.05.08 10:25

Ada: už jsem myslela, že jsem sama, kdo skoro nic necítil

Svatka 09.05.08 14:02

Přidám se, taky po chvíli nic necítím.

Violette 11.06.08 13:30

Na internetu se ještě neobjevila, ale Marrionnaud má na ni teď v červnu slevu 20%. Mně se zatím pořád líbí a normálně ji ze sebe cítím.

Pavla 11.12.08 19:59

dotaz-Trussardi Inside Delight

Chtěla bych se zeptat, kdo zná tuto vůni Trussardi Inside Delight , zda by to byla možná alternativa za Premier jour. Tenhle parfém mne velice zaujal, ale zatím jsem neměla možnost ho ozkoušet,tak zvažuji koupi naslepo. Chtěla bych parfém do kanceláře. Má to háček, že má kolegyně a zároveň kamarádka je těhotná a z mých vůní snese právě tak Premier jour, já bych však ráda nějakou změnu. Měla jsem veliký zálusk na Givench Very Ir., ale tu jsem raději zavrhla. díky

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama