Turecké tepláky bez nas..cího sedu

meduza123 27.08.10 20:56

Turecké tepláky bez nas..cího sedu

Poraďte mi prosím, kde bych sehnala turecké tepláky bez rozkroku u kolen? Takové ty nabírané, splývavé, upnuté u kotníků s hodně tenkého, lehkého a el. materialu. Nikde nejsou k sehnání a když už, tak s tím nasrávacím sedem, což se mi moc nelíbí. Občas to potkám někde na ulici, ale tak drzá, abych se zeptala odkud to dotyčná má, nejsem :-(

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Luna 27.08.10 21:51

Já tě asi až tak nepotěším… já jedny mám, ale koupila jsem je v Barceloně. Už se mně na ně ptalo X lidí, ale u nás jsem je taky nikde neviděla… :conf:

Možná zkusit nějaké ty india-shopy?

meduza123 27.08.10 22:12

Aha, takže nejsem slepá ani zabržděná, vážně tu nejsou k sehnání?? V india shopech budou asi jen takové ty strakaté z divného materiálu, takový ten hašiš-styl. Já bych ráda jednoduché černé, hlavně z toho el. materialu. Prolezla jsem celý inet a našla jsem jen buď ty bombarďáky, nebo pak už ty vysloveně harémové kalhoty na břišní tance. Ani nevím, jak se tomu říká. Málokdy sháním nějaké oblečení, ale když už, tak se mi daří. Já si je snad budu muset ušít :conf: By mě zajímalo, kde je všichni berou?! Všichni jezdí do Barcelony? :)

Alena 27.08.10 22:46

někde určitě k sehnání budou, jen nevíme kde :? v Sušici v jedné prodejně textilu měla nádherné prodavačka přímo na sobě! údajně je měla i na prodejně, ale bohužel byly hned pryč :cry:

meduza123 27.08.10 22:50

Že já si vždycky vymyslím nějakou ptákovinu :bang: Ani jsem nikde nenašla obrázek, abych si řekla jo, to je přesně ono. To je pak hledání dost težký. A Sušice taky z ruky :(

evik77 28.08.10 08:18

Já bych také chtěla, ale také nemám odvahu se zeptat přímo na ulici.

Myskamauska 28.08.10 08:26

A to já bych se asi zeptala. :wink:

když bych po nich tak moc toužila,tak bych to riskla.

meduza123 28.08.10 09:20

Já už se párkrát zeptala třeba na kabelku, co měla dotyčná :-) Ale to byla větší příležitost, když jsem brigádničila v jedné restauraci. Vysloveně na ulici bych se neodvážila. Zrovna předevčírem měla jedna holka v Bile na sobě něco podobného, jen kratšího. Opravdu perfektní. Celá jsem se zpotila, přešlapovala na místě, že užuž se jí půjdu zeptat, že to nevydržim, no a na konec jsem nešťastně odfičela i s vozíkem pryč :lol:

jerry 28.08.10 09:30

Takové tepláky má moje dcera - akorát ne ke kotníkům, ale 3/4 (ten lem ná někde pod kolenem). Má dvoje (šedé a černé) - a oboje koupila někdy zjara v Praze. Ale kde :conf:

klubko 28.08.10 09:44

Takové se mi také líbí, bez toho sedu někde… bůhvíkde :) A vídám je docela často v metru, akorát mě nenapadlo se zeptat :)

meduza123 28.08.10 10:04

No je pravda že úplně dlouhé až ke kotníkům jsem viděla na jedné paní taky jen jednou (byly božské!), většinou vídám jen ty 3/4. Ale i ty by mi stačily, dlouhé bych si pak ušila podle toho třeba. Nevím, kde to ty lidi berou. Jednou jsem zahlídla podobné v Zaře, už jsem se chtěla radovat, ale pak jsem si všimla toho rozkroku až někde a bylo po náladě.

RoSa 28.08.10 11:40

Kamarádka je kupovala v létě pro 12ti letou dcerku, myslím, že to bylo v obchodě Takko (či jak se to píše…)

Lalaith 28.08.10 13:40

Šifonové kalhoty, co jsou na břišní tance, asi nebudou přímo to co hledáš, co? :conf: Něco takového: http://shop.imix-studio.cz/?… … nove-HAREM

http://www.modnitrendorient.cz/kalhoty_ … ribra.html

Možná, kdybys pohledala v podobných eshopech, tak snad na něco narazíš, ale jinak jsem je taky nikde neviděla…

meduza123 28.08.10 15:09
Lalaith píše: Šifonové kalhoty, co jsou na břišní tance, asi nebudou přímo to co hledáš, co? :conf: Něco takového: http://shop.imix-studio.cz/?… … nove-HAREM

http://www.modnitrendorient.cz/kalhoty_ … ribra.html

Možná, kdybys pohledala v podobných eshopech, tak snad na něco narazíš, ale jinak jsem je taky nikde neviděla…

Ty šifónové se tvarově asi nejvíc přibližují mé představě. Nohavice stejně široké nahoře i dole, ne zužující se. Bohužel je to všude tehle šílený materiál :-( Já bych ráda takové to hladké, tenké, elastické. Nevím přesně, co to je. To jsem odbornice :-)

Na bornprix jsem už také koukala, ale pořád to není ono. Buď to má moc vysoký pas, nebo špatné materiály. Asi si už vážně moc vymýšlím nebo co :conf:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama