Tuzex - vaše vzpomínky

FlirtBoy 03.04.11 16:00

Tuzex - vaše vzpomínky

které z vůní si pamatujete už z dob před r. 1989, že se daly sehnat v Tuzexu? :D

Reklama

chavah 03.04.11 16:34

jo Tuzex - až Pražanda, nenakupovala jsem v něm.Měla jsem vychytaných několik šikovných parfumerií v centru i jinde, kde se dala sehnat zahraniční kosmetika a některé dobré vůně od N.Ricci, Dior, sem tam Charlie…Ani jsem neměla podmáznutou prodavačku, spíše jsem to hlídala tak často, že jsem měla štěstí.Mám však doma asi 30 let starý katalog Tuzexu a je v něm Max Factor, finská kosmetika a Revlon.Vyhrabu ho a omrknu i ceny.

Renama 03.04.11 16:37

Myslím že jsem měla z Tuzexu jen spreje Fa .

janas 04.04.11 08:21

No přeci Magie Noire - moje vlajková loď!

cinkja 04.04.11 10:30

Kvůli Magie Noire mě mrzí, že jsem v té době byla ještě parfémový neznalec :wink:

domenica 04.04.11 10:48
janas píše:
No přeci Magie Noire - moje vlajková loď!

I moje! Lancome byla v Tuzexu poměrně dobře zastoupená značka … :heart: A taky úplně vidím My Melody. A několik diorů … Často jsem chodívala zkoušet do Štěpánské … :wink: Kdyby tak bylo možné vrátit se na hodinu do minulosti, vlítnout tam a koupit Magii Noire, Fidji, Diorissimo, Poison … v té podobě, ve které se prodávaly, tedy před reformulacemi … :lol:

Popelka 04.04.11 11:00

tiše závidím holkám,které znají a mohou porovnat vůně výše zmiňované z dob dávno minulých a současných.Jedinou My Melody jsem měla z té doby,byla krásná a navíc moc pěkně balená.

janas 04.04.11 14:04

Holky - není co závidět! Sice hodně pamatuju, ale zato je zase mládí v pr…i. :D

Loni jsem ukořistila jeden vintage kousek č.parfému a šetřím si ho tak, aby mi vystačil až do rakve!

chavah 04.04.11 17:42

Melody se občas dala ukořistit v Kotvě tuším ve 4. nebo 5. patře, vzpomínáte?Melody je jedna z nejbolestivěj­ších ztrát.

RoSa 04.04.11 18:30

Taky byla dobrá drogerie-parfumerie ve Zlatnické 8)

chavah 04.04.11 19:00

Nebo v podchodu u Prašné brány hned naproti té naší oblíbené milé paní.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama