Tužky na obočí

Ronna 11.06.11 21:26

Tužky na obočí

Je tu vlákno o šablonách, ale ty já nepoužívám. Používám tužky, teda teď už žádnou nemám (měla jsem od Avonu) a potřebovala bych novou, nebo nějaké dobré stíny na obočí.
Jaké používáte?


Reklama

felixcat 12.06.11 12:37

Jsem blondýna (popelavý blond, obočí nejsou výrazné), používám Cement Eye Shadow od Bobbi Brown. Jen těžko lze to s ním přepatlat nebo zkazit make up. Dříve jsem používala tužku Fling od MACu určenou přímo pro popelavý blond: http://www.maccosmetics.com/product/sha … index.tmpl , ale již došla a stíny jsou levnejší a dají se použít překvapivě také na oči :D

viky 02.12.12 10:58

Asi tak po sto letech pátrání po ideální tužce na obočí jsem ji konečně našla. Na úvod bych chtěla říct, že má přírodní barva vlasů je světle hnědá, v létě špinavě blond a obočí mám dosti nevýrazné.. Nemám ráda takové ty tmavší hnědé barvy, ve kterých člověk vypadá tvrdě a přísně, pokud nemá tmavé vlasy nebo výrazné rysy. Z toho důvodu jsem si obočí většinou nemalovala nebo jsem používala nějaký světle hnědý stín. Ale nedávno jsem objevila v Tetě tužku na obočí Gabriella Salvete odstín č. 2, která má tu správnou neřvavou a světlou hnědo-šedou barvu. Vypadá naprosto přirozeně, ale přesto hezky a decentně zvýrazní. Navíc stojí pár šupů a drží celý den.
Doporučuji všem nevýrazným letním typům jako jsem já. :mrgreen:

eleonen 02.12.12 16:42

Já už jsem také vyzkoušela kde co,ale nikdy mě nic nenadchlo, bud výdrží, nebo odstínem. Jsem plavovláska a potřesuji světle šedohnědou studenou (aby nešla do červena). Vyhovuje mi gel na obočí od Alverde, vypadá dost přirozeně, aplikace je rychlá, ale zase moc nevydrží.Z tužek jsem ted nadšená z Etude House, je sice mini, ale má širokou tuhu, moc dobře se mi s ní pracuje a hlavně vypadá moc přirozeně a i slušně drží. Mám ji už asi tři týdny a jsem spokojená. Mají i větší verzi s kartáčkem na konci.

Zyra 02.12.12 18:47

http://imgs.pricemania.sk/…k1985897.jpg Ja používam tú klasickú hnedú Koh-i-Noor už 20 rokov, ktorá sa predávala ešte za socíku. Som blondínka a obočie mám svetlé.

U nás sa dajú ešte kúpiť, ale vždy kupujem naraz 10 a aj 10 naraz používam, lebo musia byť do špica zastrúhané.
A takto to moje obočie vyzerá
 http://www.arome.cz/…rankovani/5/

sarinenka 03.12.12 06:20

@viky Také používám tužku od Gabriely Salvete (hnědá - odstín no.1) a přísahám, že ji mám už minimálně 6 let od té doby, co nám ji na firemní akci doporučila vizážistka jako výbornou a levnou kosmetickou výbavu. Skoro vůbec neubývá a to ji používám každé ráno, kdy hranou nebo bokem (prostě nikdy ne špičkou) lehce přejedu několikrát obočí. Skoro vůbec neubývá, mám jí minimálně ještě třetinu, skoro zázrak 8o . Zrovna nedávno jsem si říkala, jestli ji vůbec ještě vyrábí, jestli ji ještě seženu. Je opravdu výborná, nedělá žádné výrazné čáry a působí velmi přirozeně. Koupila jsem si i od Essence sadu dvou stínů, štětečku a šablonek, ale to vůbec nepoužívám, připadá mi to zdlouhavé. Tužkou je to raz dva :palec: .

 Váš příspěvek

Další podobná témata podle názvu


Reklama


Reklama