U Gucciho se definitivně zbláznili

Ada 07.03.08 21:53

Už když jsem viděla Gucci (novou hnědou kostku), říkala jsem si, že se to bude plést se starou hnědou kostkou, Gucci Eau de Parfum. Ale naštěstí jsou flakony přece jen rozlišitelné, druhá hnědá kostka nemá to čiré sklo a naopak má zlatou ozdůbku.
Jenže teď vyplkli eau de toilette verzi Gucci (prostě lehčí odnož) a - NAPROSTO TO NECHÁPU, přijde mi to neuvěřitelně stupidní - udělali tomu skoro stejný flakon jako Gucci Eau de Parfum II. Takřka stejná kostka, čiré sklo, růžový obsah. Takže to máme:

Gucci Eau de Parfum:
http://www.konicky.net/…cibrown1.jpg

Gucci Eau de Parfum II:
http://www.konicky.net/…ccipink1.jpg

Gucci (verze eau de parfum):
http://www.konicky.net/…cibrown2.jpg

Gucci (verze eau de toilette):
http://www.konicky.net/…ccipink2.jpg

Můžete mi říct, kdo takovou blbost vymyslel? Já bejt Gucci, tak celé parfémové oddělení vyhodím a najmu tam normální lidi :)

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Mirka 07.03.08 21:57

Vaří to podle receptu - vezmi něco úspěšného, přidej k tomu něco málo, aby to vypadalo jako to staré i nové, a lidem to bylo povědomé, a zkus to prodat:-))))

benvenuta 07.03.08 22:06

Ak si toto bude nejaka zena zelat od manzela na Vianoce, ma len 25% sancu, ze dostane to, co chcela.

Mirka 07.03.08 22:13

Vědoucí žena si kupuje vůně sama, a nespoléhá se na manžela:-)))

janas 07.03.08 22:16
Mirka píše:
Vědoucí žena si kupuje vůně sama, a nespoléhá se na manžela:-)))

Tak, tak! Pouze vyfasuje peníze.

Ada 07.03.08 22:18
benvenuta píše:
Ak si toto bude nejaka zena zelat od manzela na Vianoce, ma len 25% sancu, ze dostane to, co chcela.

PŘESNĚ! To bylo to první, co mě napadlo :)

Samantha 07.03.08 22:41

Takže u Gucciho znají jen jeden tvar a dvě barvy! No tomu tedy říkám kreativní módní dům :-)))

Kalista 07.03.08 23:24
Mirka píše:
Vědoucí žena si kupuje vůně sama, a nespoléhá se na manžela:-)))

Plně souhlasím, ale přesto by mě asi nesmírně potěšilo, kdybych alespoň jedinkrát od manžela dostala vůni

Gucci Envy má jiný tvar, ale odnože jdou zase v jednom duchu, tam snad jsou alespoň trochu odlišné barvy, pokud si vzpomínám.

chaantal 08.03.08 09:22

opravdu to neni moc napadite:))
btw. tu ruzovou verzi Gucci by Gucci jsem jeste necitila, ale ta hneda mi prijde strasna:( libi se vam nekomu?

taky bych rekla ze je lepsi dostat penizky na to, po cem presne touzime, ale mile prekvapi, kdyz si toho partner vsimne sam a prekvapi nas:) kdyz muj pritel cely prosinec videl jak slintam nad reklamou na Hypnose, tak me s ni na Vanoce prekvapil. Opravdu jsem to necekala a mela jsem velikou radost:)

Oleka 08.03.08 09:44

mě to přijde už nezajímavé, prostě svým způsobem si myslím, že se u Guccího se postupuji stejně jako i u všech ostatních firem - spoustu limitek, které brzy omrzí každému, za rok o těch vůních (limitkách) nikdo nevzpomene protože jsou na řádě už další 2,3,4, atd.
Konec konců vítězí vždý ty parfémy, které mají historii , osobitý šarm vytvořený léty nejen použití ale i dlouhou cestu stvoření.

Kerze 08.03.08 09:45

Mně to právě připadá velmi logické - produktová řada - tmavá EDP - růžová EDT. A i ty názvy jsou dle mého názoru v pořádku - kdo má stále vymýšlet ty metafory?! Takhle to působí elegantně a stYlově čistě - jako když Chanelová měla všechny flakony stejné, jen parfémy čísliovala - třeba s tím taky začnou…:)

Oleka 08.03.08 09:56

Logické to zní, ano,
ale osobně si myslím, že některé firmy to už začínají přehánět. Je zde i určitý nátlak na psychologii člověka, protože když máš napřáíklad jednu kostku, tak tomu, kdo je posedlý sběratelstvím přijde jako samozřejmost mít i všechny ostatní kostky :), nehledě na to jestli se táto vůně líbí anebo ne.

domenica 08.03.08 10:10

Chaantal
mě se hnědá Gucci (by Gucci) líbí a nechala jsem si jí přivézt ještě předtím, než se objevila v ČR. A vím o pár lidech, kterým se také líbí a o lidech, kterým vůbec. Samozřejmě jsem zvědavá na růžovou. To, že se opakuje design mi nevadí, vadí mi spíš ty jména. To vytváří šílený zmatek (líbí se mi i hnědá Gucci Eau de Parfem :))

Ada 08.03.08 10:11

Kerze, jenže to není tak, jak píšeš - ta první růžová je EdP a víceméně samostatná vůně, ta druhá je EdT a je to lehčí verze Gucci. Prostě je to zmatek na zmatek :)

Chanel je něco jiného. Ti postupují v podstatě jako niche značky, které mají jeden a stále ten samý flakon, jen dávají jiné nálepky. To by Gucci musel dávat všechno do úplně stejných kostek, což zase nedělá.
Taky bych ocenila, že se drží jednoho stylu… ovšem takhle na úkol přehlednosti? Proč ta EdT verze Gucci není jako ta hnědá, jenom světlejší, proč je prokristapána zrovna růžová? :)

domenica 08.03.08 10:34

Ado, přesně, ten zmatek je šílený a spočívá v tom, že se tváří jako naopak řád!! Taky kroutím hlavou.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama