Un Matin d´Orage

Stránka:  « Předchozí 1 2
Mitzi 2.8.11 19:19

Já tam taky necítím žádnou podobu. Fleur de Liane se mi docela líbila, ale rozhodně ji nepotřebuji.

Dalia 2.8.11 19:46

Jsem ráda, že tam necítíte podobu, protože Fleur de Liane se mi nelíbila.

Dalia 2.9.11 17:13

Tak smutně pročítám celé toto vlákno a závidím všem, kterým UMdO tak nádherně voní.
Vážně tam nikdo necítíte houbové aroma?
Já ji zkouším stále dokola a pořád to tam prostě je! :( Téměř se nutím přijít té vůni na chuť, cítit tam tu bílou romantickou květenu, ale bohužel mám asi divný nos.

Mitzi 2.9.11 17:27

Hodně holek cítí houby v Cruel Gardenii.
V Un Matin houby necítím :) ale vlhkou hlínu ano.
(A to se mi právě ohromně líbí. Je to opravdu taková zahrada po bouřce.)

Dalia 2.9.11 17:42

Já fakt ty houby … :( , no nosu holt neporučím.
Zmoklou letní zahradu cítím v Petite Cherie a to se mi líbí. Asi proto, že tam není žádná „hlína“. Ona ta zemitost ve vůních je zrádná. Já ji moc nemusím.

RainyWeather 2.9.11 17:58

Já už jsem to tu určitě psala, jak jsem se na Un Matin d' Orage těšila, celá ta prezentace mi přišla dokonalá, recenze úžasné a pak… Nepřeháním, zvednul se mi z toho žaludek. Houby a houby :-( Ano a to ta gardénie. Už jsem pochopila, že je mi nevolno z čehokoli, kde je byť jen trocha gardénie. Např. silně houbová je pro mě Gardenia od Elizabeth Taylor, kterou mám zařazenou v nejhorších vůních :|

V podstatě uznávám, že tam ta zahrada po dešti je, ale nechtěla bych tak vonět - a hlavně ani nemohla.

Když o tom tak přemýším, tak to bude asi tím, že houby nejím. Snesu jejich „vůni“ dokud jsou syrové a ráda na ně chodím do lesa. Ale jakmile se to začne vařit nebo sušit, tak se mi zvedá žaludek a musím okamžitě pryč.

RainyWeather 2.9.11 18:03

Tohle jsem si tehdy zapsala do zkušebníku:

Gardénie nesnesu. Objektivně vzato hezká lehká vůně, skutečně evokující tu zahradu po dešti. Subjektivně? Guma a houbičky.

Dalia 2.9.11 19:18
EvaKm píše:
Já už jsem to tu určitě psala, jak jsem se na Un Matin d' Orage těšila, celá ta prezentace mi přišla dokonalá, recenze úžasné a pak… Nepřeháním, zvednul se mi z toho žaludek. Houby a houby :-( Ano a to ta gardénie. Už jsem pochopila, že je mi nevolno z čehokoli, kde je byť jen trocha gardénie. Např. silně houbová je pro mě Gardenia od Elizabeth Taylor, kterou mám zařazenou v nejhorších vůních :|

V podstatě uznávám, že tam ta zahrada po dešti je, ale nechtěla bych tak vonět - a hlavně ani nemohla.

Když o tom tak přemýším, tak to bude asi tím, že houby nejím. Snesu jejich „vůni“ dokud jsou syrové a ráda na ně chodím do lesa. Ale jakmile se to začne vařit nebo sušit, tak se mi zvedá žaludek a musím okamžitě pryč.

No, ale třeba v Ellenisii je gardénie taky a tam houby necítím. :conf:

Ale jsem ráda, že to má někdo s Un Matin stejně jako já. :mrgreen:

Panenka 3.9.11 10:19

A já v ní gardénii necítím vůbec… Nejvíc cítím asi to, co složení tvrdí, že je asijská máta. Na mě (a pro můj nos) je to lehká zelená a osvěžující vůně, po bílých květinách (byť v zahradě po dešti) ani památky. :conf:

Jinak na mě bohužel velmi málo vydrží, ale s tím jsem při koupi počítala…

Panenka 29.11.11 21:11

Tak dodávám, že v teplejším počasí jsem ji moc nenosila, zato teď co je víc zima, ji nosím celkem často.

pichjit 30.11.11 16:44
ledifia píše:
Private Collection Tuberose Gardenia od Estée Lauder a Do Son od Diptyque, společně s Un Matin jsou jako sestry.

Já to mám stejně, jen se mi PCTG líbí více, je hustší a cítím i to růžové dřevo, které mám ráda.

suzana 30.11.11 22:56

Tešila som sa na Un Matin, všetko znelo ako môj typ. Tú opísanú nádheru som citila asi 5s a potom horiaca guma a horiaca guma :,( Pre istotu som skusila niekoľko krát z rôzných flakoniek a vzorciek :,(

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek