Ústní hygiena

Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Další »
barbucha 23.5.14 10:01

@Slimek
Jo, čas se zdá nekonečnej :lol: ale myslím, že 10 minut se vydržet dá, jde vo zvyk…
Na ten prášek by to nemělo vadit - nalačno ho bereš (vnitřně), aby líp zafungoval, a když ten olej nebudeš polykat (jakože nebudeš :lol: ), t.j. nedostane se ti do žaludku, nijak účinky neohrozíš. Já bych vzala prášek, kapku zapila a pak začla žmoulat ten olej.

• Citovat
  • Nahlásit
Slimek 23.5.14 10:06

@barbucha no, uvidím, dávám tomu tak týden než mě to přestane bavit nebo na to v ranním shonu vůbec nevzpomenu.

barbucha 23.5.14 10:17

@Slimek
No jo vždyť já si vzpomenu tak o víkendu… ale chtěla bych to zkusit aspoň jeden tejden, jestli ten výsledek bude vůbec znatelnej, t.j. jestli to vybělí zuby a člověk se celkově cítí líp :think: Není nad vlastní zkušenost 8)

Někde holky psaly, že to stíhaj - žmoulaj, a přitom si daj sprchu, připravěj oblečení… že to tak akorát vyjde (ovšem to bylo na USA stránkách, kde asi nezačínaj v práci tak brzo jako my :poblion: ). No chce to asi rutinu, pak se do toho člověk vpraví.
Jo a doporučujou upozornit rodinu, pokud se s ní někdo ráno potkává, že se nedočká ani pozdravu :twisted:

• Citovat
  • Nahlásit
Slimek 23.5.14 11:05
@barbucha píše:
Jo a doporučujou upozornit rodinu, pokud se s ní někdo ráno potkává, že se nedočká ani pozdravu :twisted:

už se mi bohužel stalo a předtím jsem nestihla upozornit. Musela jsem tudíž velmi názorně špulit, aby se pochopilo proč :lol:

Ef 23.5.14 12:30

Prosim prosim smutne koukam, mate nejaky tipy na zubni sprchu? Zubar mi ji doporucil a ja jsem uplne ztracena :nevim: Na co si mam davat bacha, co je dulezity (tlak?), jakou mate a jste ne/spokojeny? Diky

coconut 23.5.14 15:47

@barbucha Já jsem strašnej lempl na takový věci, už jsem o tom kdysi četla a jednou to snad i zkoušela. Teď se učím na státnice, tak ráno nikam nemusím a pokusím se to pár dní vydržet.
@Slimek Prášek taky ráno beru (snad i stejnej jako ty), ale když se to nepolyká, tak to snad nevadí. Zkusím to s kokosovým olejem, ten je na chuť docela dobrej.

Slimek 27.5.14 15:40

..tak hlásím, že zatím ten oil pulling každé ráno dodržuji 8) ..ale ten olivový olej mi fakt nevyhovuje :poblion: Tak koukám po jiném a našla jsem tyto, které jsou přímo určeny na zuby:
http://www.biooo.cz/…j-p-384.html
http://www.biooo.cz/…-p-1282.html
http://www.biooo.cz/…j-p-368.html ..ale jak píše @coconut nejvíc chutný bude asi http://www.biooo.cz/…-p-2860.html
tak se nemůžu rozhodnout :think:

zdenice 27.5.14 19:16

už vidíš nějaká pozitiva??

Slimek 27.5.14 19:32

@zdenice musím říct, že se mi asi třetí den zdálo, že zuby (jejich horší místa) vypadají lépe, nevím jestli hned bělejší, ale čistě. Asi bych řekla, že je to hlavně o tom dlouhém a důkladném proplachování, tím se v podstatě vyplaví i drobné částečky. Prostě neustálé omílání je neúprosné podobně jako proces eroze v přírodě. Skoro bych řekla, že je jedno, jestli proplachuji jen vodou nebo těmi oleji…možná :nevim: …možná poznám až časem, 5 dní nebo jak dlouho to zkouším, je asi dost málo.

V podstatě mi ale ani tak nejde o vlastní bělení, i když by to bylo moc příjemné, spíš jako o ozdravný efekt. Mám zuby hodně křehké, sklovinu jak peříčko a zubaři jsou drazí :cert: , tak proč se jim snadno nevyhnout :D

zdenice 27.5.14 19:35

Tak přeji hodně úspěchů ;) a asi se na to vrhnu taky :oops:

Slimek 27.5.14 19:47

@zdenice kdyby se děly nějaké zázraky, tak určitě poreferuji 8)
Ale jak jsme tu řešily, určitě se na to dá zvyknout a dá se to načasovat i na všední den. Zatím jsem to dělala tak, že:

• vstanu :lol:
  • vezmu prášek, zapiju prášek
  • otevřu okno, zavolám kočku (to je poslední okamžik, kdy ráno potřebuju mluvit :D )
  • než kočka přijde, kopnu do sebe ten olej
  • pak jdu s plnou pusou, pomazlit kočku :* a nakrmit jí
  • poté zpět do koupelny k hygieně - sprcha, mytí vlasů apod.
  • čištění pleti, mazání
  • když jsem náhodou ještě moc rychlá, tak začnu sušit vlasy

…a to mi zatím vždycky stačilo :)

Slimek 28.5.14 12:52

Tak jsem si koupila láhev za studena lisovaného slunečnicového a kokosového :D Vše v DM od Alnatury, kdo máte kartu a body, tak teď je na jejich produkty 25% sleva.
No, uvidím, jak mě to dlouho bude držet, ale i tak to má neuvěřitelnou výhodu, že ty oleje můžu využít i v kuchyni :D

Btw. nevydržela jsem to a ten kokosový otevřela …mňam, ten asi sežeru :lol:

colette11 28.5.14 13:24
@barbucha píše:
Zmírnění bolestí hlavy, kocoviny ( :lol: ) a kožních potíží

neumím si představit, že mám kocoura a žmoulám olej :D . Zkusím to pro začátek bez kocoviny

Slimek 28.5.14 13:31

@colette11 ale na tu kocovinu to není úplná blbost, protože tuk sráží zbytkový alkohol. Proto pomáhá třeba vypití mléka, i když má člověk pocit, že se mu po tom udělá ještě hůř :lol:

colette11 28.5.14 13:45

@Slimek jak jsem řekla, vyzkouším to nejdřív na vzorňačku…a na tu kocovinu dříve či později dojde taky :lol:

Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Další »
Váš příspěvek