Ústní hygiena

Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »
coconut 30.5.14 17:07

@Slimek Já si s ním odličuju oči, občas se mažu, dávám do henny, teď ještě to žmoulání a vařím s ním. Beztak jsem na něco zapomněla :D Jinak jde ještě používat jako lubrikant nebo proti mykózám.

Slimek 30.5.14 17:46

@coconut na obličej mastné nesnesu, nevstřebává se. Na vaření mě láká. Jako lubrikant či proti mykózám si zapamatuji :lol:

cinkja 30.5.14 17:51

Na kokosovém oleji i smažím a vůbec hojně využívám v kuchyni. Na pokožku ho nesnesu, byť používám oleje (suché).

coconut 30.5.14 18:06

@Slimek Na obličej ho taky nedávám (krom očí teda), mazání jsem myslela spíš třeba nohy po holení, nějaký spáleniny či tak, spíš výjimečně.

Slimek 31.5.14 08:36

Dnes jsem vyzkoušela ještě ten slunečnicový a je také vynikající, chutná krásně jako semínka. Navíc je levný a dle té staré metody je na tuto proceduru přímo určen :D

barbucha 31.5.14 12:39

Zkusila jsem dneska taky ten slunečnicovej - chuťově dobrý, ale připadal mi takovej řidší než olivovej (po něm mám lepší pocit dobře vykonané práce :lol: ).

Ovšem nastavila jsem si minutku a těch 15 minut hodlala strávit čtením http://fotruv-denik.blog.cz/.
Nikdy to nedělejte!

P.S. Už mám vyčištěnej i noťas :twisted:

• Citovat
  • Nahlásit
Slimek 1.6.14 09:20

@barbucha jj, taky přitom cintám a prskám :oops: , musím mít celou dobu před pusou kapesníček.
A souhlasím, slunečnicový je řídký a to mi vyhovuje :D

Gosh 27.6.14 13:34

No tak ako si tu citam o „oil pulling“ tak ma naplo. :poblion: :mrgreen: A to sa teda nestava casto. Ale verim, ze to nie je take zle ako to znie. :) Cez vikend si o tom nieco precitam.

Slimek 27.6.14 13:38

@Gosh už jsem si na to tak zvykla, že mi to vůbec nevadí. Za tu dobu jsem se k tomu nedostala jen dvakrát, a to je co říct 8) ..jen teda nějak nepozoruju žádný účinek :jazyk: Co vy ostatní?

Markulka33 16.6.15 12:17

Ahoj, poradte jina znacka nez je listerine a jine co prodavaji v drogerkach? Jake jine znacky kupujete? diky

Roza 17.6.15 18:26

Nejlíp v testech vyšla ústní voda z Lidlu

berunka 18.6.15 11:21

Holky četly jste někdy složení třeba ústní vody Listerine a zkusily jste si vyhledat co se ukrývá pod těmi názvy. Za mě už nikdy více. Jsem spíše pro přírodní vody, ale u těch musí člověk hledat.

Aniccck 14.6.16 10:36

Ja mam mezizubni kartacek, paradontax na kloktani a kupuji lepsi zubni pasty. Ale ted uz to teda objednavam z netu vsechno, nejcasteji asi z parfums. Mela jsem zanet dasni, ale po pravidlnem pouzivani vsech techto tri veci plus cisteni zubu samozrejme vse se ustalilo a zanet ustoupil

bambie5 21.9.17 08:59

Tak třeba ustní voda, zubní nit a mezizubní kartáček mám doma jako nutnost. Používám to velmi často. Ale je fakt že jednou za půl roku chodím na dentální hygienu, a to mi opravdu dost pomáhá.

otakara 1.10.17 09:42

@bambie5 Áno, to by mala byť ozaj nutnosť, len tak ako ja hovorím, „ošmidlať“ zuby hoci ráno i večer, častokrát nestačí. To je moja skúsenosť, nepoučujem nikoho. :-) Možno som zle hľadala v histórii o elektrických zubných kefkách, ste tu niekto, kto používate sonickú kefku na čistenie a aké máte skúsenosti. Totiž, nedám dopustiť na tento spôsob čistenia, k mechanickej kefke sa už snáď ani nevrátim. ;-)

Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »
Váš příspěvek