Ústní hygiena

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »
Janka 8.10.09 18:08

kartáček používám curaprox měkký, z past lacalut a teď jsem zkusila vaddemecum (či jak se to píše:-) a je fdobrá. Zubní nití si akorát ublížím, myslím, že mnohem lepší jsou mezizubní kartáčky + ústní voda

radmila.k 8.10.09 18:23

Nemáte zkušenosti s bělící pastou Kiss my face? http://www.bio-eko-logicky.cz/bio-belic … 03403.html

Marianna 8.10.09 21:11

Koukám, kolik vás tu používá kartáčky Curaprox. :shock: My taky, už pár let. Kupuju si ten nejtvrdší, ovšem tvrdý jako ty drogérkové není ani náhodou. Dost rychle ho zničím. Mám jich neuvěřitelnou spotřebu. Nevím, co s tím dělám, ale koupím výhodné balení po třech a všechny tři nakonec použiju já. Manžel nemá šanci.

Pastu používáme Lacalut a pro mě by mohl být i Elmex, já problémy s parodontózou nemám. Pak mám ráda ještě jednu, je v ní hřebíčkový olej a obal má červeno-zelený. Nemůžu si vzpomenou na jméno.

klubko 8.10.09 21:16

Kupuji kartáčky a mezizubní kartáčky Curaprox. Zubní pasty tak, jak se namanou, věřím spíš důkladnému mechanickému čištění, než zázračnému účinku pasty.

Alena 8.10.09 21:20

Leni - Curaprox už prodávají normálně v drogerii, má je DM i Rosmann, dokonce výhodné balení 3 ks asi za 140.-

Marianna- nápodobně, zatímco kluci mají stále jeden, já spotřebuji max. 4!! tím, že si beru hlavně měkké, o to větší spotřebu jich mám :cry:

Barbarra 8.10.09 21:21

Já taky dám spíš na čištění, než na pastu. Snažím se čistit zuby po každém jídle (jím celý den :D ), ikdyž se přiznám, že mezizubní kartáčky a nit používám jen občas. :oops:

domenica 8.10.09 21:43

Kartáčky používáme Curaprox ultra soft :D. Jinak já používám mezizubní kartáčky dvou velikostí. Na typ zubní pasty moc nedám a střídám různé … Občas používám ústní vodu, ale ne pravidelně.

Kerze 9.10.09 08:12

Já používám všechno zn. G.U.M. na citlivé krčky a fakt to hodně pomáhá - v prodejnách Profimedu.

Garfield 9.10.09 15:19

Kartáčky Curaprox mi párkrát pustily štětiny, ač byly nové, takže od té doby mi do koupelny nesmí.Používám měkký Sensodyne.Mezizubní Curaprox-ty jsou dobré, pastu Lacalut a úst. vodu Listerin.

Elvira 10.10.09 10:47

Taky Curaprox ultrasoft a mezizubní dvě různé velikosti. Těch ultrasoft vždycky koupím balení po třech, dcery si vyberou podle barvy a já mám ten třetí. Pasta různě. Teď se chystám objednat k dentální hygienistce, mám kontakt od zubařky.

verunka2201 17.10.09 00:14

Proč všichni používáte ten Curaprox? Co je na něm tak dobrého? :) Já o té značce slyšela prvně až nedávno, ale nikde jsem je neviděla, a tak ani nevím, jaký je rozdíl mezi ním a jinými kartáčky „standartních“ značek z drogerky.

Jinak, já na značce kartáčku nelpím, akorát musí být měkký a hlavně dětský - to kvůli velikosti. S malým kartáčkem se mi zuby čistí mnohem lépe než s velkým dospěláckým :D Ráno pak ještě vždycky přidám mezizubní kartáček a od nedávna používám každé ráno i ústní vodu. Listerine :) Nit někde také mám, ale neumím ji moc používat a jsem líná se to naučit :oops:

verunka2201 17.10.09 00:19

A mám dvě otázky:

Jaká je nejmenší veliksot mezizubních kartáčků? Koupila jsem balíček v DMku, jsou to zelené od DontoDentu s průměrem 1,8 mm. Mě vyhovují, ale táta to odmítá používat, že to mezi svoje zuby nedostane, že je to moc velké a akorát mu to potrhá dásně. Existují i menší? A jaké značky a kde je sehnat?

Za druhé, psaly jste, že zubní vody se musí ředit? :shock: Wau, tak to je pro mě také novinka. Já do sebe zpravidla peru plnou koncentraci, no chvíli z toho pak pusa dost pálí, ale to je jen chvilka, pak to přestane. Co že mi to může způsobit? Na obalu psali cosi o vyšším obsahu alkoholu, tak to abych pak asi nesedala za volant, že? :D :D

chavah 17.10.09 07:20

Holky, jak se v praxi projevuje paradentóza ?Dásně mi nekrvácí, ale u jedné stoličky se mi jakoby utrhl lem dásně a dost to bolí.

Vrzi 17.10.09 11:38
verunka2201 píše:
Proč všichni používáte ten Curaprox? Co je na něm tak dobrého? :) Já o té značce slyšela prvně až nedávno, ale nikde jsem je neviděla, a tak ani nevím, jaký je rozdíl mezi ním a jinými kartáčky „standartních“ značek z drogerky.Jinak, já na značce kartáčku nelpím, akorát musí být měkký a hlavně dětský - to kvůli velikosti. S malým kartáčkem se mi zuby čistí mnohem lépe než s velkým dospěláckým :D

Curaprox doporučují snad všichni dentální hygienisti (sama jsem byla u třech + kamarádky + co čtu tady) - a je to právě proto, že je malý, měkký a že má stejně dlouhé štětinky. Jedna hygienistka mi právě radila, že buď curaprox nebo nějaký dětský :wink: Nicméně jakmile člověk curaprox zkusí, už nechce jiný :lol: Jo a mají je v Rossmanovi, v lékárnách a často i v těch přírodních obchůdcích.

Amy 17.10.09 12:28

Můj muž používá mezizubní kartáčky velikosti 0,6 mm, 1,8 je dost velký, a co se týká ústních vod, ředí se jen některé, většina ne. Tu co máme doma se dávají 3 kapky do skleničky vody :wink:

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »
Váš příspěvek