Ústní hygiena

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »
Inesska 21.6.10 22:13
manolia píše:
Byla mi zubařem doporučena jako doplněk k čištění,mám fixní můstky dole i nahoře keramiku,dásně taky nic moc :mrgreen: ,takže ta masáž by určitě prospěla,jen se mi moc nechce jít do drahého přístroje :conf: pokud by stejnou službu vykonala ta jednoduchá napojená na kohoutek(pulsní je).

Aj mne bola doporucena zubarom - som cela premostena :lol: . On mi pred par dnami doporucil jednu, ktora sa da kupit aj u neho v cene okolo 50 EUR. Myslim, ze je to celkom dobra cena naproti tym 5.000 CZK. Zajtra idem akurat k nemu, dam vediet, o ktoru znacku sa jedna, pozriem si ju.

Inesska 22.6.10 20:46

Takze, ta ustna sprcha za 50 EUR je Panasonic, vraj celkom dobra, ale na mostiky by bodla nejaka silnejsia. Odporucil mi Braun - Oral B 8500, ta je od 70 do 120 EUR… :mrgreen: Takze idem lovit :D

lucil 7.9.10 02:25

A máte zkušenosti i s dalšími bělícími pastami? Viděla jsem tu probírat jen dvě a to nějaké dražší, nedá se něco sehnat i v normálně prodejných a cenově dostupných? :)

boban01 15.9.10 20:49

S manželem používáme Curaprox kartáčky. Teď jsme si objednali na netu bělící zubní pasty… Swissdent pro mě obyč. a manželovi jsem koupila pro kuřáky. Nejlevněji jsme sehnali na www.tuzik.cz

lucil 15.9.10 21:36

To je teda peněz :( :roll:

tuzezlypes 28.9.10 17:10

aby měla zubní sprcha nějaký účinek, musel by její tlak mnohem vyšší, než reálně je. Je to jen další tahání peněz z kapes lidí, ale v zásadě to moc nepomůže. Nejlepší je „ruční práce“ - s kartáčkem Curaprox, který tu hojně zmiňujete. Plus dentální hygiena - ta dokáže odstranit zubní kámen a zregenerované dásně se tak zbaví i krvácení, tedy zánětu.

Myskamauska 28.9.10 17:41

Curaprox jsou dobré zubní kartáčky,ale řekla bych že se někdy trochu přeceňují,podle mě spíš móda.
Používám různé značkové a prakticky to vyjde nastejno. :wink:

ale já mám zuby bez větších kazů a udržované,takže mě je kartáček šumafuk,hlavně bych řekla že je důležitější technika čištění a hlavně rodové dispozice.
Kdo má do vínku dané špatné zuby,tak Curaprox určitě nepomůže.

Lama 28.9.10 17:58

Kartáček Curaprox ATA - je menší a lépe se mi s ním čistí zuby, mám ho na doporučení zubařky. S menším kartáčkem je prý člověk pečlivější. :?:

http://www.top-dent.cz/…2__08077.jpg /> Mezizubní nepoužívám, nevejdou se :lol: , tak nit.
Pasty používám různě - elmex, colgate, odol…
A ještě na doporučení zubařky 1× týdně elmex gel - na kazící se zuby; kupuju v lékárně.
http://www.gaba.com/…tAndCrop.jpg /> Na ústní vodu jsem zatím nějak nenavykla. :conf:

Myskamauska 28.9.10 18:03

Pečlivější pak můžu být i s dětským zubním kartáčkem-taky je malý.
Divný argument. :shock:

Marianna 28.9.10 18:17

Ono je to spíš myšleno tak, že s tím maličkým se v puse líp manipuluje než s nějakým humpolákem.

Myskamauska 28.9.10 18:56

jasně,ale na to pak nepotřebuju Curaprox,malých existují kvanta. :wink:

verunka2201 28.9.10 19:34

Curaprox je jemný, to se mi líbí, ale taky mám trochu pocit, že je teď až moc trendy.
Zapomněla jsem ho doma, naštěstí jsem s sebou měla ještě jeden - dětský, zuby se mi s ním čistí parádně. Má podobný tvar seskupení štětinek jako ten ATA, akorát ta užší část je nahoře - no zkrátka hodně podobný. Účel plní, myslím si, stejně ;-)

tuzezlypes 28.9.10 19:37

Curaprox je doporučován i proto, že má jemné štětiny, rovně střižené a je odolný. Zatím jsem nenašla lepší alternativu.

Garfield 28.9.10 20:28

A není to podle toho, který dealer se zrovna nejvíc tuží a lanaří zubaře? Si pamatuju, že jednu dobu byly objednávací kartičky Colgate a zubařka doporučovala tuhle pastu, pak zase Elmex atp.

tuzezlypes 20.10.10 15:51

Zubní hygienička mi říkala, že je docela jedno, jakou značku pasty člověk použije. Hlavně by prý měla hodně pěnit, ale sázet na trendy značky je prý nesmysl. Důležitější je technika a doba čištění zubů.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »
Váš příspěvek