Ústní hygiena

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 16 Další »
Majla 20.10.10 16:11

Já mám opravdu nejlepší zkušenosti s Curaproxem. Je opravdu jemný, oproti jiným kartáčků nižší ceny mi nedře dásně, proto můžu při čištění přitlačit a čistit pečlivěji.S levnějšími kartáčky jsem měla problém. Také je menší, takže se s ním lépe manipuluje. Souhlasím,že menší kartáčky existují i jiné.Ovšem já jsem zatím lepší než curaprox nenašla. můj zubař mi jej doporučoval před několika roky, takže moda to není. A teď jsem třeba našla dobrou akci 3 kartáčky za 130 Kč.Takže ani cena není tak ohromná.
Jinak ústní nit a vodu používám obyčejnou.Občas vyzkouším něco nového. Nejvíce asi Odol.

Marianna 20.10.10 17:25

Byla jsem nevěrná Curaproxu. (Jsem nikde nemohla sehnat to balení po třech. :roll: ) Tak jsem vyzkoušela jakýsi Colgate kartáček - velmi řídké štětiny, po necelých dvou týdnech vypadal, jako bych ho používala dva roky. Další nevěra se zn. Swissdent. Pokud někdo touží po maličkých, skoro dětských kartáčcích, tak tady je má. Šmrdlám se s tím věčnost, štětinky to má tak měkké, že to vidím tak, že ho zase „ojedu“ do 14-ti dnů. Přestávám experimentovat a pokorně se vracím ke Curaproxu.

Alena 24.10.10 11:28

tak to jsme dvě! já taky čekám jak na trní, až Rosmann dostane to balení po třech… jakmile na ně narazím, beru si minim. dvě balení. oni je prý dostávají jen velmi zřídka :? a zatím jinde než v Rosm. jsem na něj nenarazila!

Evian 24.10.10 11:47

…tak to jsme tři… :wink: zrovna se na ně chystám, kupuju taky v balení po třech, zatím u nás v lékárně byly vždycky k dispozici, tak doufám, že nezačnou být nedostatkovým zbožím, po zkušenosti a vyzkoušení různých jiných, z levnější, dražší kategorie, jsou tyhle nejvíc vyhovující…kupuju soft 1560

Majla 24.10.10 13:05

Pro holky z Brna a okolí.Já tyhle sady po třech koupila tady: http://www.samoleceni.cz/7612412540604/ … -3za-cenu2.

Je to lékárna u Tesca na Úzké. Objednávala jsem přes net a hned další den vyzvedla. Ale určitě budou i osobně, bez objednání přes net. V drogeriích jsem na ně zatím nenarazila.

Leisha 24.10.10 13:56

Já je kupuju v dm; maj je dost často.

Alena 24.10.10 17:37

to je divné, u nás v DM jsem na curaprox vůbec nenarazila a tvrdili mi, že je neberou :?

Majla 24.10.10 20:16

Stejně tak. V DM v Brně jsem na ně nenarazila, nebo jen na pár kousků. Ale ne na to balení po 3.

Sissinka 24.10.10 20:27

Jelikož jsem dopoledne četla toto vlákno a kartáčky Curraprox se už delší dobu chystám vyzkoušet, zaměřila jsem se na ně při dnešních nákupech v Plzni. A tedy hlásím, že v DM v Area Bory mají to balení po třech za 146,–Kč, ale měli tam jen poslední jedno balení. A pak jednotlivý kartáčky za 77,–Kč. No, ještě asi kouknu jinde na malinko lepší cenu :roll:

Marianna 25.10.10 08:52

V Rossmannu už je mají vyprodané hodně dlouho, jinak jsou tam za 144 Kč. V Plzni v některých lékárnách je mívají - trojbalení cca kolem 155 -160 Kč. Taky kupuju ty 1560 s označením „soft“, pak existuje ještě ultra soft a super soft (myslím), ty jsou oboje měkčí a většinou jsou snadněji k dostání. Jen „soft“ bývá vyprodaný nebo zbývá pár kousků.

Evian 25.10.10 13:36

Dnes jsem v lékárně koupila poslední trojbalení Soft 1560 za 137 kč, jednotlivě stál 67 kč, taky mi tam tvrdily, že tyhle jsou brzy vyprodané.....ostatní druhy…super soft (3960) a ultra soft (5460) měly k dispozici v dostatečném množství..... zatím jsem s tím neměla nikdy problém, kdykoliv jsem na ně šla, byly…

Roza 25.10.10 13:45

Na základě tohoto vlákna jsem Curaprox taky koupila. Rossman u nás nevede. Sehnala jsem je v lékarně, balení po třech kusech za 130,–. Zatím jsem trochu zklamaná, rukojeť moc nepadne do ruky a ani není protiskluzová. Zatím jsem dlohodobě používala Spokar Anatomic (doporučení lékařky) a to po stránce ergonomiky bylo jiný kafe. No, ale ta hustota štětinek u Curaproxu bude asi lepší. Nicméně na to jaká je to značka si mohli dát práci s kvalitnějším držením.

Marianna 27.10.10 20:21

Curaproxy viděny v Makru. Trojbalení nemají, jen jednotlivě, ale cena velmi příznivá - 48 Kč. Do toho plzeňského nechoďte, tam jsem poslední 4 ks těch 1560 sbalila já. Ty zbylé dva druhy tam mají v dostatečném množství.

Vrzi 31.10.10 13:11

Osobně už nic jiného než Curaprox nemůžu. Tenkrát (před 7 lety) mě štvalo, že mi ho hygienistka tak nutí, ale pak jsem změnila názor. S ničím jiným už si zuby vyčistit neumím. Asi jsou vážně nejlepší.

Alena 1.11.10 21:46
Marianna píše:
Curaproxy viděny v Makru. Trojbalení nemají, jen jednotlivě, ale cena velmi příznivá - 48 Kč. Do toho plzeňského nechoďte, tam jsem poslední 4 ks těch 1560 sbalila já. Ty zbylé dva druhy tam mají v dostatečném množství.

vypadá to, že Curaproxy byly hromadně naskladněny :wink: DM i Rosmann mají výhodné balení po 3 ks… mám železnou zásobu, vzala jsem si celkem 3×, takže mám 9 kartáčků :whistle:

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 16 Další »
Váš příspěvek