Ústní hygiena

Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 15 Další »
Renama 1.11.10 21:55

Tak to se do DM musím na Curaprox kartáčky podívat. Díky za tip. Používám více jak rok a jsou fakt super!! Už jiný nekupuji. Přišla jsem k nim tak, že jsem je dostala v dárkové taštičce od mé zubařky po tom, co mi voperovali implantát. Já je kupuji buď u zubaře nebo v lékárně. A vždy po 3.

Majla 2.11.10 17:39

Zachyceny kartáčky Curaprox balení po 3 ks- drogerie Rossman. V tomto případě Brno, ale sortiment by měl být jednotný.Cena 144 Kč. Měli tedy učitě číslo 5460. Ostatní nevím.
Jiank jsme OT, ale v Rossmanovi mají slevu na všechny výrobky kosmetiky Rimmel. A také na vůně Charlie.

Marianna 2.11.10 22:23

Ano, budou všude v Rossmannech. U nás v Plzni jsem je viděla (a koupila) taky. Všechny druhy v trojbalení doplněny v dostatečném množství. Jsem zásobená min. na půlroku dopředu. :D

Seahorse 14.11.10 22:47

Proč ty curaproxy složitě sháníte v dm a rossmannu? vždyť je mají téměř ve všech lékárnách, a když budete mít štěstí, narazíte třeba i na cenu 110 kč za 3 kusy. :) Já je používám asi dva roky a jiný už taky nechci, přestože se zuby ani s dásněmi naštěstí problémy nemám. Jinak doporučuji anýzovou zubní pastu Homéodent taktéž z lékárny asi za 60 kč, chutná jako hašlerky, je fakt super :D A taky jsem teď objevila skvělou ústní vodu - Meridol Halitosis proti zápachu z úst (nevím, jestli jím trpím, ale jako prevence a pro dobrý pocit ve společnosti je super :lol: ) Těší mě, že neobsahuje alkohol a vůbec nepálí (Listerine je zabiják).

Gabča 15.11.10 09:08

Má sestra Listerinku miluje, úplně se v tom vyžívá.. :speechless: :mrgreen: . Mně nevadí, ale než ji naliju do úst, tak se „pomodlím“ :mrgreen: :wink: .

Meridol jsem už zkoušela také a je opravdu jako balzám, podobný pocit vyvolává i Elmex Sensitive.

Kartáčky Curaprox jsou zatím nejlepší, které jsem měla. Také už je zhruba dva roky používám, ne však verzi soft, jako většina zde, ale super soft. :)

shanin 17.11.10 09:20

Listerine je super. Akorát si ho musím dát vždycky PŘED tím než si oči namaluju řasenkou. :-)

viky 17.11.10 10:04
shanin píše:
Listerine je super. Akorát si ho musím dát vždycky PŘED tím než si oči namaluju řasenkou. :-)
To je trefný. Taky po něm slzím :) .
Lilian 22.11.10 17:01

Používám obyčejný Odol, ale jako jedinná ústní voda se mi osvědčila Elmex, především, když jsem měla rovnátka na pevno… A s tím Listerinem. Už nikdy.Opravdu jsem po tom měla svěží dech, ale pápilo mě to tolik na jazyku a jak už tady bylo řečeno, taky jsem slzela :D Je to sííííla :)

verunka2201 22.11.10 22:31

Náhodou, ten nejnovější Listerine, co teď je - pro bílé zuby - je fajn a jemný. Jiné nevydržím mít v puse víc jak 20 vteřin, s tímhle můžu kloktat minutu a pořád v poho. Zkuste ho ;-)

Lilian 23.11.10 09:48

Tak děkuji :) Ted určitě vyzkouším :) Měla jsem jen ten modrej a ještě mi trvalo strašně dlouho než jsem ho vypoužívala…

lucil 3.12.10 13:28

hmm to zní dobře, celkově jsem hledala něco pro bělejší zuby…i když stejně nefunguju, že by to fungovalo :D

Marianna 13.11.11 22:26

Začínají se kolem mě rojit zprávy, že kojení je špatné na zuby. Neboli: Je-li dítě starší 12ti měsíců ještě stále kojeno v noci (tj. po vyčištění zubů), je to pro něj špatné, protože mateřské mlíko obsahuje hodně cukru.

Tož, to je problém … :think:

vixen 14.11.11 21:30

Marianno nejde o to, že kojení jako takové je škodlivé. V televizi to bylo malinko neforemně podáno. Celá reportáž měla poukázat na to, jak důležité je provádět očistu zoubků po každém kojení. Většinou maminky očistí dítěti zoubky večer a pak během noci dítě ještě kojí, ale už zoubky znovu neotřou. Velmi důležité je v noci po kojení dítěti otřít zoubky, alespoň valhčenou vatou.

Bebina 14.11.11 21:36
verunka2201 píše:
Náhodou, ten nejnovější Listerine, co teď je - pro bílé zuby - je fajn a jemný. Jiné nevydržím mít v puse víc jak 20 vteřin, s tímhle můžu kloktat minutu a pořád v poho. Zkuste ho

díky za tip, já používám oranžovej a už mě mockrát napadlo, jestli ho někdo vydrží mít v puse těch 30 sec :-D

Renama 14.11.11 21:39
Bebina píše:
já používám oranžovej a už mě mockrát napadlo, jestli ho někdo vydrží mít v puse těch 30 sec :-D

To si piš že to někdo vydrží…ale pak mám znecitlivělou hu.u na hodinu. :mrgreen:

Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 15 Další »
Váš příspěvek