Už myslíte na podzimní nové vůně?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Lalaith 22.08.14 16:01

Já bych měla chuť na něco sladšího, ale vůbec nevím na co. :think: Něco spíš orientálního, ideálně s ambrou nebo vanilkou, bez ovoce, klidně is květinami. Ale všechno, co mi přišlo pod ruku nebo co znám, mi nepřijde dost dobré a zajímavé. :zed: Zkusíte něco poradit? :nevim:
L'Instant mi přijde už moc sladký, Poeme - to není ono, L'Instant Magic - ta mně po čase vždycky začne otravovat, Amour od Kenza mně taky začala nudit, stejně jako L od Lolity. Všechny tyhle se mi líbí, to jen pro představu.
Insolence EDP i EDT mi vůbec nesedí… Arabské oleje se na mně v chladu vůbec nerozvíjí.

Příspěvek upraven 22.08.14 v 16:07

Hermesfan 22.08.14 16:04

ja mám v muške SL Fumerie Turque a potom niečo ťažšie orientálne ale to až keď sa poriadne ochladí. Možno Shalimar

nausi 22.08.14 16:14

@Lalaith a co nějakej Ford? Já se chystám nosit Velvet Orchid..

Lalaith 22.08.14 16:24

@nausi Zkusím sehnat vzorky, cíleně jsem se po Fordovi nepídila… Nevíš náhodou, jestli jsou Fordovy vůně dostupné v nějaké běžné parfumerii?

nausi 22.08.14 16:26

@Lalaith tak to nevím, mám Black orchid a Velvet Orchid a brala jsem je naslepo..možná bych ti mohla vyrobit vzorečky? Ale holky tady určitě budou vědět, kde se dá očichat..

zuz.ka 23.08.14 08:36

Já to vidím na dvě linie. Jedna chladná, zádumčivá a k té se mi hodí Jersey. Druhá orientálně gurmánská a tam to bude Fate, Tonka Impériale (té už mám bohužel jen zbytek) a Truth or Dare Naked - překvapení z celeb. vůní, má jedinou vadu - otírá se a barví oblečení.

Bridgett 23.08.14 10:12

@Lalaith máme stejnou chuť! Taky bych ráda něco nového chumlacího na zimu, sladkého, ideálně mandle, vanilka… A nevím co bych :?
Z vůní co jsi psala to mám podobně… L´Instant mám zbyteček, ale pro mně je moc citronový a mám na něj náladu málokdy, spíš najaře. Poeme pro mně není chumlací, spíš jarní. Magic mně nějak nebere, Amour na mně nedrží, Lko končí, takže jí nechci už z toho důvodu (i když se mi líbí moc).

Přemýšlím opět nad Allure EdP, ale měla jsem a brzy mně nudila, navíc na mně moc nedrží :nevim:

Ale docela mně teď zaujala ETRO Heliotrope! Znáš??? Podle popisu by to mohla být nádhera! Přemýšlím jestli vzít naslepo… ovšem moje slepáky jsou pokaždé šlápnutí vedle, takže mám trochu obavu…

Jinak také tápu… už jsem si i říkala, že je načase pořídit nějakou niché vůni, ale co jsem zkoušela, nic mně nezaujalo tak, aby to bylo na koupi :roll:

Dalia 23.08.14 10:19

@Bridgett Heliotrope se mi moc líbí a kdybych neměla Chiu, která je v podobném duchu, tak si ho na zimu pořídím.
Od Etra mě ještě zajímá Ambra, kterou zatím vyzkoušenou nemám.

Lalaith 23.08.14 10:24

@Bridgett Ano, tak to skutečně vypadá, že jsme na tom podobně. S tou výjimkou, že L od Lolity jsem měla a prodala, nakonec mě taky úplně nebavila, po polovině toho největšího flakónku. Takže ta už mě netrápí.

Heliotrop od Etro mě úplně neláká, pokud něco od nich, tak bych měla zálusk spíš na Ambre. Mně zase kdovíjak neberou mandle.

Taky jsem přemýšlela, jestli sáhnout do nějakých exkluzivnějších vod, ale moc se v takových vůních nevyznám a nenarazila jsem zatím na nic, u čeho by fakt stála o to shánět vzorečky a pídit se potom po odstřiku nebo po flakónu. Ale přemýšlela jsem třeba o objednání nějakých vzorků z ALZD, ale jak jsem psala, nevím co vybrat. :zed:

Teď mám na cestě na slepáka Winter Flowers od Kenza, tak jsem zvědavá, jestli jsem se aspoň trochu trefila - ale u ní jde spíš o potřebu něčeho chumlacího pudrového.
Ještě jsem přemýšlela o Taj Al Arab. :think:

fox 23.08.14 12:28

Já se těším na La Mome a Rumbu a i My Insolence je pro mě příjemná podzimnička.

Bridgett 23.08.14 15:52

@Lalaith Taj Al Arab ti ráda udělám vzoreček, jestli neznáš ;-) Ta je moc krásná! Ovšem velmi specifická a pro mně naladovka.

Bridgett 23.08.14 15:57

@Dalia a myslíš ze by se mi Heliotrope mohla líbit? Dá se k něčemu přirovnat? A co výdrž a intenzita? Tak já nevím jestli to risknout… :think:

Dalia 23.08.14 16:39

@Bridgett Typově bych Heliotrope přirovnala například k Alessandrovi . V první fázi tam podobu vnímám, ale později mi Heliotrope přijde decentnější a snad i poněkud sušší.
Netroufám si odhadnout, jestli by se Ti vůně líbila, ale mě překvapila velmi mile. Je taková klidná, konejšivá, hebká …
Intenzita spíš slabší, drží se u těla, a výdrž se mi zdá dobrá. A nakonec bych dodala, že Heliotrope vnímám více jako dámskou vůni, byť je uváděna jako unisex.

Hanele12 23.08.14 22:36

Můj příjemný nový objev je Chopard Cašmir Pro mne sladká, ale ne příliš a taková měkká chumlací vůně na podzim. Dosud jsem ji neznala a byla to chyba. Ze všech možných vzorků (i daleko dražších vůní), co jsem v poslední době zkusila mne žádná tak neoslovila, až najednou se jako hvězda nečekaně objevil Cašmir. Vůně za příjemnou cenu a opravdu drží. Když mi příjde Tonka Imperiale po ránu moc dravá, a chci něco jemnějšího, pak nastupuje bez pochyb Cašmir.

Červánek 24.08.14 10:38

Na podzim bych si dala s chutí specialitku a delikatesu do nevšedních dnů Nectar of Love od *April Aromatics***** samostatně, či s Chergui - dobře se doplňuje nebo i s Rosenlust - nádherně čistá růže s oudem a tedy s orientálním nádechem samostatně či společně s NoL, spousta Guerlainu a Lyric, Epic i „opiovo-narcisovou svádivku“ Fate. . . . A budu psát i Ježíškovi o 31 RC. ;) a pak má přijít zase PHI Une Rose de Kandahar v listopadu 2014 - tu bych moc chtěla

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek