Úžasná recenze-zklamání / Negativní recenze-super vůně

haschm 4.9.15 19:28

Úžasná recenze-zklamání / Negativní recenze-super vůně

Vzhledem k tomu, že se mi to poslední dobu stalo hned dvakrát, tak se chci zeptat na vaše názory. Všichni jistě čteme recenze na různých forech a objevíme nějakou vůni, která má luxusní recenze, téměř všem voní, tak zkusíte v parfumerce nebo si pořídítě vzoreček a .........brutální smrad :lol: . Nebo naopak máte vyzkoušené vůně, které vás nějakým způsobem oslovují, líbí se vám a pak narazíte na recenze a zjistíte, že jsou třeba jen v nejhorších vůních nebo mají totálně negativní hodnocení, většině nevoní atd. Těším se na vaše zkušenosti a následně přidávám své

Stránka:  1 2 Další »
haschm 4.9.15 19:37

JPG a Dior

Jak jsem nenáviděl JPG le male( dlouhá historka), tak jsem chodil léta okolo tohoto chlapíka. A nedávno jsem ochutnal vůni z interesantního flakonu s ještě divnějším jménem Kokorico! Oproti jiným vůním okolo v parfumerce byl úplně jiný, nechal jsem si ho na jedné ruce a i po mnoha hodiných poté co několikrát změnil výraz se mě stále líbil. Pak jsem kouknul kolik lidí ho " nenávidí " a překvapilo mě to. No dnes jsem si prošel Douglas a vyzkoušel kromě jiného nový Sauvage Christian Dior a až dosud mi příjemně voní ruka a podívejte na recenze na Fragrantice - katastrofa !

Arlet 9.9.15 10:32

@haschm Kokoriko je nádherná , je to vůně č.1 mého manžela…skvěle mu sedí ..
na komentáře jiných už moc nehledím…každý to máme jinak nastavené…já mám takových vůní co jiným "smrdí " hned několik a miluji je :lol:

Tanulik 9.9.15 11:48

@Arlet Presne tak ! Vobec nemožno vone súdiť podľa všeobecného názoru … Voňu ako výrobok je treba oceniť , ak je dobre urobená , ale neznamá to , že každý s ňou bude voňavý . Ja napríklad doslova smrdím s voňami Serge Lutens a sú všeobecne uznávané ako pekné vone . Naopak vone od Penhaligon´s nie sú veľmi v obľube a na mne voňajú / VRAJ / prekrásne . Takže každý si musí hľadať svoje vone :think:

vážný_zájem 10.9.15 16:29

Já teď ujíždím na Giorgio Beverly Hill - prouhatá klasika, koupená v dutyfree - a žasnu, kolik lidí na Fragrantice ho shledává nedýchatelným, přitom mně ani nepřipadá nějak mimořádný, spíš prostě příjemná vůně.

Arlet 11.9.15 15:03

@vážný_zájem hmm ten ani neznám…ten žlutý?? já vlastně neznám žádnou jeho vůni… :think:

bab58 11.9.15 15:40
@Arlet píše: … na komentáře jiných už moc nehledím…každý to máme jinak nastavené…já mám takových vůní co jiným „smrdí“ hned několik a miluji je :lol:

Přesně tak :palec: a dokonce na (zde ne příliš oblíbené) sklízím často komplimenty, např. Versence, O de Lancome, aj.

bab58 11.9.15 15:44

@vážný_zájem … mohu potvrdit, že Giorgio Beverly Hill (žlutý) je velice příjemně nositelná a nevtíravá vůně. Sice asi nenadchne, ale také ani neurazí.

malachit 11.9.15 18:31

Moja obľúbená na leto je táto:

Arlet 11.9.15 23:28

@malachit to je ale nějaká jiná vůně ne? myslela jsem tu žlutou ..v pruhované krabičce…pokud jsem teda viděla ty správné fotky… :think:

haschm 11.9.15 23:39

GBH

@Arlet píše:
@malachit to je ale nějaká jiná vůně ne? myslela jsem tu žlutou ..v pruhované krabičce…pokud jsem teda viděla ty správné fotky… :think:

Tahle ne?

Arlet 11.9.15 23:57

@haschm jo jo to je ona co jsem myslela že o ní holky psaly…ta kterou neznám :lol: ale asi poprosím někoho o vzoreček zajímá mě …jinak levné a opravdu pěkné vůně má Arman Basi …teda hlavně ty pánské!moc to chválené není ale spíš to není známé…
http://www.arome.cz/…-pour-homme/
tuto měl manžel a opravdu pěkná jemná ve stylu Azzara pou homme a
http://www.arome.cz/…lver-nature/
tak tuto stále ještě mám …je to spíš unisex ale krásná !! jemný semišek s jemnými květinami a citrusy…vše působí velmi přirozeně..a drží!! taková klidná vůně…na mě pěkná ale na chlapovi nádherná!!!

malachit 12.9.15 12:14

@Arlet

Tú v pruhovanej krabičke nepoznám..

Frankie 13.9.15 16:06

@haschm

Rád si pročítám „recenze“ o vůních na zahraničních serverech, zpravidla negativní.
A jsem spokojen.
Lidé tady málokdy kriticky a „nelítostně“ oklasifikují své nákupy a přítomna jest i taková česká poťouchlost, když jsem se napálil já…
Všeobecně také škoda, že odborníci nebo ochotníci :-) detailně nedefinují co, jak, jaký objem, jak dlouho, etc. testují/testovali.
Nakonec připojuji osobní empirii, určitě to sami znáte, že dojmy jsou poplatny konkrétnímu status quo v okamžiku zkoušení, kolikrát si zabručím pod strniště, že jsem se tak pomýlil.
Zejména v tom pozitivním hodnocení něčeho (ale i někoho).

Spíše okrajově, ale přece.
Vzpomínám si, jak jisté známé „firmy“ předtím, než umístily do inzerce prodávanou vůni, přeřadily ji na první místo své police, napsaly pochvalnou recenzi, nezapomenu na tendenční hodnocení s úmyslem škodit, jakož i na recenze delší dobu předcházející vlastnímu „obchodování“.
Inu, účel stále světí prostředky.

vážný_zájem 16.9.15 12:26

jojo, přesně ten žlutý, pruhovaný, do dodal Haschm

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek