Uživatelka dimenze111 na Aukru a S-bazaru

JoseArmando 11.08.11 17:23

uživatelka dimenze111 na Aukru a S-bazaru

Rád bych varoval všechny zdejší nadšence a nadšenkyně pro parfémy před uživatelkou dimenze 111. Na Aukru a S-bazaru prodává parfémy a jinou kosmetiku, které jsou prý originály (dárky z Německa). Podle fotky se může zdát, že je parfém originál. Přijde však neskutečná napodobenina z tržnice, mám bohužel osobní zkušenost. Místo Chanelu N.5 edp. přišel Chanelé rádoby toaletní voda.

Reklama

chavah 11.08.11 18:11

děkujeme a bereme v potaz.

amygrant 11.08.11 18:30
JoseArmando píše:
Rád bych varoval všechny zdejší nadšence a nadšenkyně pro parfémy před uživatelkou dimenze 111. Na Aukru a S-bazaru prodává parfémy a jinou kosmetiku, které jsou prý originály (dárky z Německa). Podle fotky se může zdát, že je parfém originál. Přijde však neskutečná napodobenina z tržnice, mám bohužel osobní zkušenost. Místo Chanelu N.5 edp. přišel Chanelé rádoby toaletní voda.

S tím nesouhlasím. Paní prodává i originály, již od ní jeden doma mám. Dokonce si s ní dlouhodobě píšu a poslala mi i fotky toho, co prodává. Nevím, kde jsi od ní Chanel koupil, ale na Aukru padělek No.5 neměla nebo jsem ho aspoň nepostřehla. Můžeš sem dát fotky?

marci64 11.08.11 19:12

http://aukro.cz/show_user.php?…

no, podle fotek bych také řekla, že to jsou fejky… :wink:

amygrant 11.08.11 19:55
marci64 píše:
http://aukro.cz/show_user.php?…
no, podle fotek bych také řekla, že to jsou fejky… :wink:

Jasně, že ten Only Girl je fake, ale už jsi viděla padělek 4711? :wink:

jerry 11.08.11 21:40

Tyhle kulaté lahvičky 4711 jsem doposud viděla (a pár jich i měla) pouze ve 20 ml balení. Kupuji v německém DM a tam jsem 25 ml balení zatím neviděla (a že tam mají všechna balení i koncentrace).
A 155,– je naprosto nekřesťanská cena :?

amygrant 11.08.11 21:47
jerry píše:
Tyhle kulaté lahvičky 4711 jsem doposud viděla (a pár jich i měla) pouze ve 20 ml balení. Kupuji v německém DM a tam jsem 25 ml balení zatím neviděla (a že tam mají všechna balení i koncentrace).
A 155,– je naprosto nekřesťanská cena :?

Já jsem našla dvě na ebay. Myslela jsem, že tohle by snad nikdo ani nepadělal.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama