Vadí vám časté střídání vůní?

dynda 26.11.12 13:50

Vadí vám časté střídání vůní?

Zjistila jsem, že mi vadí, když si třetí den beru třetí vůni, i když mám jiné oblečení, jiný styl, jinou příležitost a snažím se vůni s tím vším sladit. Potřebuju s jednou vůní strávit alespoň víkend (začínám si vymezovat víkendovky) a v týdnu několik dní v kuse. Před arome jsem normálně delší dobu používala jeden flakón a příložitostně ho prostřídala podle chuti s něčím lehčím, nebo s něčím do extra tepla, extra zimy, s něčím vzácnějším. S arome přišlo období velkého střídání a zkoušení, ale nevyhovuje mi to, úplně se mi to fyzicky příčí. Jak to máte vy?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
drobececek 26.11.12 13:55

Mám to spíš naopak. :? Často se mi už odpoledne stane, že mám chuť na něco jiného než ráno.

I když je pravda, že mám na druhou stranu často i období, kdy delší dobu točím 1-3 vůně. :nevim:

  • Citovat
  • Nahlásit
dynda 26.11.12 14:10

Já když si ráno představím, že se chystám vytáhnout něco jiného než den předtím, protože mám pro to nějaký dobrý důvod, přejde mě chuť. To si spíš umím představit, že si večer dám něco na uklidnění, ale ráno se zase vrátím k včerejší vůni a zítra jakbysmet. Jak to moc střídám, připadám si nějak parfémově rozhozená… To bude tou přebujelou poličkou.

Tassia 26.11.12 15:31

Ja to mám rovnako ako Dynda. Pred Arome som sa jednou fľašou voňala do vyprázdnenia flakónu, teraz to striedam, a mám v tom chaos. Už som to tu niekde písala, že nestihnem sa s vôňou identifikovať, nasať ju, zžiť sa s ňou. Nestačí mi byť len navoňaná pre príjemný pocit. Chcem jej priradiť nejaké životné obdobie. Teraz to robím tak, že opäť používam 2-3 vône pokiaľ sa neminú, viac ich nemiešam.
@dynda Tiež si myslím, že za to môže prebujnelá polička. Ale to je údel Aromáčiek … :mrgreen:

Alena_In 26.11.12 15:44

Já jsem zjistila, že mi většinou vyhovuje 2-3 dny stejná vůně, pak ji prostřídám a tu mám zase 2-3 dny. 3 dny je tak akorát, pak mě většinou začne nudit. Ale každý den (nebo dokonce víckrát za den) nestřídám, to mám pocit, že si konkrétní vůni vůbec nevychutnám.
A ze stejného důvodu jsem zredukovala poličku a stávající počet nemíním překročit. A když budu kupovat další vůni, nějakou málo používanou zase prodám. Howgh. :mrgreen:

dynda 26.11.12 15:51

@Tassia
Ano a tak se mi teď přihodilo období Magicu. Dokonce jsem dnes zvolila lehce romantické šaty, aby to šlo dohromady. Těším se na Elixir de Merveilles, ale vím jistě, že jestli po něm zítra ráno sáhnu, nebudu z toho mít přes den radost. Přitom se mi tááák líbí. Po dvou, třech vůních týdně jsem prostě přejedená.

dynda 26.11.12 15:53

@Alena_In
Naprosto souhlasím. Mám na poličce 18 kousků, bez kterých si neumím představit život, ale asi 3 z nich už asi neseženu, až dojdou, to jsme na 15, to už si umím představit. Hodně mi toho dochází, a jsem vlastně ráda, i když se mi ty vůně líbí.

Netyn 26.11.12 15:56

Rada bych dospela do stadia, kdy budu pouzivat jednu vuni vice dni, ale to neumim. Kazdy den brousim rukou nad polici a na kterou mam chut, tam vyber padne. A take tak, jak psala Drobecek, odpoledne mivam chut zase na jinou, pokud tu ranni uz necitim.

Dalia 26.11.12 16:04

Stejnou vůni nosím maximálně dva dny po sobě. Většinou střídám po jednom dni a vyhovuje mi to.

Lucinela 26.11.12 16:36

Já jsem si teď zvykla stříkat vůni do vlasů, takže většinou musím vytrvat, nebo si umýt hlavu. Ale vyhovuje mi to, protože jsem celá taková „naložená“ :mrgreen: .

Marusia 26.11.12 20:14

Ja rada striedam moje vône každý deň a na spanie mám zase iné.

bagheta 26.11.12 21:29

Já většinou střídám denně nebo po dvou dnech, maximálně po třech…ale zjistila jsem, že mi vyhovuje když delší dobu (např měsíc) točím max 5 vůní a pak zas tak nějak přirozeně obměním za jinou sestavu…některé se v té sestavě drží delší dobu, některé si dám třeba jednou za čas a pak zas odpočívají…takhle mi to vyhovuje :)

jaccckie9 26.11.12 21:37

@Marusia
Mám to tiež tak…iba niekedy sa stane, že mám tú istú vôňu aj dva dni po sebe,,,A to sa stalo s Coco Noir. Na noc mám často No.5 :andel:

veronika.sk 26.11.12 21:56

Měla jsem období, kdy ráno jedna, odpoledne jiná a večer po sprše další na spaní. Teď mi vyhovuje brát jednu na 2-3dny. Ale jedu delší dobu v takových obdobích - teď týden,dva… například nosím ambrovky. Před tím to byly takové ty trochu „nestydaté“ - Boudoir, Classique,…
No, takhle to mám já. :D

Mandarinka 26.11.12 22:29

Mně poslední dobou vyhovuje mít jednu hlavní, kterou nosím často a tak dvakrát týdně ji prostřídám jinou. Ty hlavní vůně nejsou moc komplikované, nepoutají příliš moji pozornost, takže můžu myslet i na jiné věci než na parfémy. Ty ostatní si pak víc užívám, když mám čas.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek