Vadí vám časté střídání vůní?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
sisa.b 12.03.15 16:08

Ja zbožňujem svoje parfumy a striedam ich denne :D Keby som mohla, tak ich striedam aj počas dňa :lol: Večer to zvyčajne nevydržím a šupnem niečo iné aspoň na ruku. Skutočne si už neviem predstaviť, že by som mala ostať dlhšiu dobu len pri jednej vôni.
Nepotrebujem mať „tú svoju“, podľa ktorej ma budú všetci poznať. Stačí, ak budú hovoriť - „Ona vždy tak krásne vonia“ 8)

Sasa 12.03.15 16:31

@Tanulik
Když nosíš stále stejné dvě vůně, cítíš je na sobě? Já právě po pár dnech ne.

• Citovat
  • Nahlásit
Tanulik 12.03.15 17:24

@Sasa Áno , cítim svoju voňu a každé ráno sa na ňu rovnako teším . Som nesvoja , keď mením parfém . Parfém si vyberám ozaj starostlivo a ak ma do 30 minút neosloví , tak ho nenosím . Ale to neznamená , že sa mi nemože voňa ako taká páčiť . Len proste nie je pre mňa , tak si ho nekúpim. Mávam dve vone , ktoré striedam . Ak objavím niečo nové , niektorú voňu vyradím . Voňa je pre mňa ako pohladenie, niečo , čo patrí ku mne . Neviem to presne opísať , ale viem určite , že by som bola úplne mimo , keby som musela mať na sebe každý deń inú voňu :,(

Henri 12.03.15 17:35

Kazdodenni stridani by mi taky vadilo, stridam v urcitych cyklech, treba par tydnu, mesicu vzdycky dve vune, jednu tezsi a jednu oddychovku. Ale nevadi mi ani tydny nebo mesice stravene jen s jednou vuni.

India 12.03.15 17:58

Nevadí - střídám často a ráda, ale někdy mi trvá rozmyslet se, jakou vůní chci v daný okamžik (či den) vlastně vonět, no a pak než ji najdu…
Mám pár vůní „po ruce“, které se hodí téměř pro každou příležitost či denní dobu, tak někdy v časové panice sáhnu po některé z nich.

• Citovat
  • Nahlásit
asperula 12.03.15 18:19

Do práce mám většinou tak tři dny až týden po sobě stejný parfém, na dovolené většinou nepoužívám nic, max Little Black Dress od Avonu. O víkendech taky nic moc - parfém je pro mě spíš aromaterapie do pracovního dne, povzbuzení, pohlazení.

ellie86 12.03.15 19:35

Já vůni střídám co dva dny, protože je stříkám převážně do vlasů a ty si myji co dva dny. :)

Dalia 12.03.15 19:40

Upřímně řečeno - vadí mi to. Na druhou stranu však s jednou vůní vydržím max. tři dny a to jen v případě, že mě zrovna hodně baví. Potom už ji přestávám vnímat a potřebuji změnu. Naštěstí mám všechny své vůně ráda, a tak jsem s častým střídáním smířená.
Horší je, pokud chci nějakou vůni spotřebovat a nutím se do ní. To nefunguje a dřív nebo později se jí nějak zbavím.

Cirrat 12.03.15 23:08

Jsem chaot - žiju nárazově, pracuju třeba tři dny s minimem spánku a pak dva dny nevystrčím z postele nos. Podobně to mám i s make-upem, oblečením a vůněmi. Někdy mám pocit, že bez plného make-upu to nejsem já, jindy si rychle namaluju obočí, řasy a plácnu na sebe nějakou tu rtěnku, někdy si vyhraju s šatičkama, kabelkou a botičkama, jindy vlezu do džín, vezmu první triko s nápisem (momentální favoriti jsou „Hello, Schröddy!“ a „Zombies are were people too!“). Stejně je to u mne i s vůněmi, kde jde to vylepšené ještě tím, že jsem alergik a astmatik, takže občas se nevoním, protože se necítím, a občas proto, že bych se začala dusit.

Někdy třeba měsíc i déle v kuse používám jednu a tu samou vůni, někdy odcházím z domova s jednou a z práce se vracím s druhou, někdy kvůli zdraví zůstávám jen u neparfémovaných antiperspirantů. Rozhodně se nemohu vonět na noc, můj nos potřebuje oddech, ale výběr parfému je u mě velmi instinktivní záležitost - někdy se ráno vzbudím a chce to něco konkrétního, někdy dokonce něco, co zrovna ani nemám, takže se na vůně vykašlu a nepoužiju žádnou, protože to, co bych zrovna chtěla, není.

Holt jsem člověk vrtkavý, instinktivní a emocionální, ale ono mi to vychází. :-)

Bridgett 13.03.15 23:17

Střídání vůní mi vadí. A docela dost.

Mám ráda všechno načichlé jedním parfémem - vlasy, šátky, povlečení apod. Stále se pokouším dopracovat k několika málo vůním na poličce, ideálně na každé roční období jednu, dvě. Ale vím, že je to asi utopie :lol:
Prostě stále hledám, respektive už jsem našla, ale problém je ten, že si nedokážu vybrat, které z nich budou ty moje vyvolené!

V současnoti mě všechny (téměř) moje vůně baví, nosím je. Možná s pár bych se asi rozloučila, ale pořád zbývá dost které mám fakt ráda a je mi v nich dobře. Nemám problém mít několik dní jeden parfém, spíš mám pak paniku že ostatní jen leží a že je vůbec nespotřebuju :mrgreen:

Asi to ukáže čas. Ono se uvidí většinou po spotřebování flakonku, jestli láska trvá a bude repete, nebo už není chuť. Ráda bych tedy už nekupovala, jen si postupnou spotřebou vytřídila poličku a uvidíme :D Většinu parfémů mám maličké 30 ml flakonky, tak to půjde docela snadno…

kakadu 14.03.15 12:01

Já bych s jednou vůní asi nevydržela ani tři dny v kuse, zprotivila by se mi. Střídám i denně několikrát a na noc nějaké sladárny, vanilky většinou… :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Lucinela 14.03.15 20:30

@Tanulik
Jsem na to podobně a moc hezky jsi to napsala. Já jsem vždy měla vůni, která ke mně patřila, až s příchodem na Arome jsem na sebe plácala každý den jinou vůni, až jsem z toho málem ztratila čich. Teď mám taky většinou 2 vůně na roční období a jednu stálici na zvláštní příležitosti, se sportem to nemám vychytané, ale vzhledem k tomu, že běhám většinou venku, tak to asi nikomu nevadí ;) . Máš hezkou poličku, některé vůně jsem měla, uvažuji teď na jaro o Artemissii. Můžu se zeptat, které dvě vůně máš spojené s tímto ročním obdobím přelom zimy/jaro. Nic mi teď moc nevoní, používám vlastně skoro pořád Allure Sensuelle EdP a dodělávám odstřik Dris van Noten (F. Malle) - ty cítím a užívám si ho.

Nevadí, a vůbec!
Byla bych samozřejmě ráda, kdybych měla pouze jednu jedinou, svou signature, jenže všechny vůně jsou tak krásné, tak mne svádí, nemohla bych se prostě zaprodat jen jediné!
Navíc mám různé parfémové chutě i během dne, takže se klidně stane, že ráno se navoním jednou vůní, v poledne druhou a navečer třetí :lol:

chavah 15.03.15 13:43

Taky střídám, co den, to jiná.Nikdy nemám druhý den náladu na stejnou.

MonicaNY 15.03.15 13:50

Nevadí, naopak, chci si své vůně všechny užít ;) . Střídám každý den, na noc zase něco jiného, většinou sladkého pudrového, či vanilkového. Málokdy se stane, že použiju tu samou vůni i druhý den. Plus přes den ještě něco dalšího stříknu na předloktí… Voním se každý den, noc, kdykoliv, do práce, o víkendu, na dovolené, bez vůně si připadám jako napůl oblečená ;) .

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek