Van Cleef MURMURE

Vevie 18.09.07 15:13

Prosím prosím o nějaký názor či komentář od těch, kdo tuhle vůni znají. Nejlépe nějaké přirovnání. Na netu příliš použitelných recenzí není :(. Znáte to, mám silné nutkání ke koupi, tak potřebuji nějaké požehnání :)


Reklama

Ada 18.09.07 16:56

A proč máš nutkání? Podle mojí recenze by se ti líbila?

Vevie 18.09.07 17:05

právě že líbila a navíc ta cena ted na jahodě…ale pořád si jí nedovedu uplně představit…ne­pamatuješ se na ni ještě? mám trochu strach z toho cedru, ten mi vadil v oh de moshino, ale v jiných vuních zase ne…chjoooo

Ada 18.09.07 19:25

Oh! podobná určitě není. Nevzpomínám si z ní na nic, co by nějak vynikalo nebo mi vadilo, je celkem taková líbivá a bezpečná :)

Arome Bella 18.09.07 21:47

Vevie poslala jsem Ti soukromou zprávu.

Vevie 18.09.07 22:10
Ada píše:
Oh! podobná určitě není. Nevzpomínám si z ní na nic, co by nějak vynikalo nebo mi vadilo, je celkem taková líbivá a bezpečná :)

No nějak mi kromě „močového“ akordu (obvykle způsobují suchá dřeva) vadí taková nějaká sladká složka, taková jakoby tetelivá horká umělá , vubec nevim jak to popsat, ale cítím to například v jardin sur de nil, když se rozvoní nebo na začátku givenchi amarige mariage. Předpokládám, že tohle by v murmure být nemělo :), na druhou stranu mě dost nudí takové ty vyloženě květinové vůně, vůně typu Guerlain Champs-Elysées a Bvlgari - Omnia Crystalline, nebo J. del Pozo Duende. Prostě něco zajímavýho bych chtěla :) nooo a myslela jsem si přitom na Murmure :)

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama