*VANILKA

Dalia 05.10.12 19:59

@Toayen
Jsem zvědavá na Tvé dojmy. Doufám, že se o ně podělíš. :P

@Alena_In
Alenko, intuice mi napovídá, že Intense se hodí nejenom na zimu. :kytka:
Alespoň já z ní mám pocit takový, že bych ji zřejmě unosila celoročně. Stejně jako například Magic.

alalu 05.10.12 20:00
@Dalia píše:
Chloe Love Eau Intense - mnou nově objevená vanilka. :P
Noblesní nekonvenční přitažlivost.

uplny suhlas.....a super volba do tohoto krasneho pocasia :*

Teujfel 15.05.13 04:38

Prosim Vas nevite jestli u nas sezenu Comptoir Sud Pacifique - Vanille Extreme?? Chtela bych vedet jak voni, jestli to neni az moc silne. Vanilku miluju, ale vzdycky musim vedet jak parfem voni, nez si ho koupim. Nerada kupuju „zajice v pytli“. Schanim neco jako mel kdysi Avon, takovou tu cistou vanilku. Braska vzdycky rikal, ze voni jako buchticky s kremem ^.^"

Mandarinka 18.05.13 19:38

@Teujfel Myslím, že vůně Comptoir Sud Pacifique se v Česku koupit nedají. Ale buchtičkových vanilek je spousta. Zkus třeba zajít do Yves Rocher, mají vanilkou řadu v Plaisirs Nature. Když už tam budeš, očichej taky Vanille Noire. A v Manufaktuře měli loni přes zimu limitovanou edici kosmetiky s vanilkou, myslím, že ji ještě mají v prodeji.

Verda2 18.05.13 19:44

Pěkná vanilka je v nové toaletce VANILLE & NARCISSE od L'Occitane. Povedená vůně s celkem dobrou výdrží.. :)

Michalkova.M 18.06.13 22:51

Nejkrásnější vanilka je určitě Tonka Imperiale od Guerlain ;)

Červánek 22.06.13 07:32

Mně se nejvíce líbí vanilka v Dareen od Arabian Oud. :D

kakadu 22.06.13 08:00

@Červánek

naprostý souhlas, taky jsem hezčí necítila :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
RainyWeather 07.12.13 11:35

Na blogu Perfume Shrine je zrovna pěkná série článků o vanilce, kde najdete spoustu tipů na různé druhy vanilkových vůní - myslím, že do současného počasí se to bude hodit :D

Dřevitá vanilka
Temná, kouřová nebo alkoholová vanilka
Gurmánská vanilka

… a bude to pokračovat

kakadu 07.12.13 11:39

Nevíte někdo, jaká je vanilka ze Sephory?
A drží to?

• Citovat
  • Nahlásit
jerry 07.12.13 12:24

@kakadu

Myslíš ty vanilky s otazníkem v názvu?
Ty jsou pěkné všechny (nesyntetické, neulepené), ale za cenu tak do 350,– (max. 400,–) Kč.
Před nějakou dobou (asi 3 roky nazpět) je vyprodávali 100 ml/190,– Kč a to byl opravdu dobrý kup.

Kupovala jsem ji tenkrát dceři a kamarádce (a ještě několika aromačkám) a pokud vím, s výdrží tehdy problémy nebyly.

Dalia 07.12.13 13:17

@kakadu Drží dobře a je celkem výrazná. Měla jsem.

kakadu 07.12.13 15:05

@jerry

Aha vidíš, to jsem netušila, že to bylo až takhle levné 8o??
Moc díky za info, ušetřila jsi mi dost peněz.
A tři roky je přece jen dlouho, to už bych se bála vůni koupit.
I když mě to lákalo.

• Citovat
  • Nahlásit
viky 27.03.15 21:32

Když je tu řeč o těch vanilkových vůních ze Sephory..
Impuls Vanilla Kisses voní podobně jako Sephora Envoûtante?.
Jednoduchá nepřeslazená vanilka. Něco jako vanilkový pudink lehce oslazený vanilkovým cukrem. Za ty prachy (max. 50 Kč) - proč ne. :)

zuzoss 07.06.15 21:55

zdravim:-) mam prosbicku, vzpominate si nekdo z Vas na vuni YO Vanilla Ice od Oriflame ?(priblizne rok 1999) viz. obrazek. Pokud ano, neznate nejakou vuni, ktera by byla takrka identicka s touto? Diky moc za pomoc!

PS: Slozeni teto vune bylo: HLAVA: bergamot, levandule
SRDCE: šafrán, vanilka, mléko
ZÁKLAD: pižmo, tonka

Stránka:  « Předchozí 1 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Další »
Váš příspěvek