varování před viry

chavah 29.06.09 17:09

varování před viry

Víte o tom něco ?

DŮLEŽITÉ VAROVÁNÍ OPRAVDU SI TO PŘEČTI NEBO MÁŠ PO PC A TVÝ ZNÁMÍ TAKY
Nepřijímejte nic od kontaktu pete_ivan@hot­mail.com a ani video o Bushovi, je to hacker, zformátuje počítač a zničí i heslo k Vaší elektronické poště. Pozor, pokud ho Vaše kontakty přijmou, tak ho dostanete i Vy, takže jim pošlete rychle zprávu – je důležité poslat toto oznámení všem!!! Vašim přátelům, rodině spolupracovníkům, ..... V nejbližších dnech si musíte dát pozor neotvírat žádnou zprávu, která bude mít přílohu s názvem : Pozvánka (invito, invitation) nezávisle na tom, ok koho ta zpráva bude. Je to virus, který zničí celý harddisk. Tento virus přijde od známé osob, kterou máte mezi kontakty. Proto musíte upozornit všechny o tomto nebezpečí. Je lepší dostat tuto zprávu 25 krát, než dostat virus a otevřít ho. Pokud byste přeci dostali poštu od přítele s přílohou : pozvánka, neotvírejte ji a vypněte ihned počítač. Jde o nejhorší virus ohlášený CNN. Tento nový virus byl objeven teprve nyní a Microsoftem byl klasifikován jako nejdestruktivnější virus všech dob. Tento virus byl objeven včera společností McAfee a neexistuje proti němu zatím žádná antivirová ochrana. Tento virus jednoduše zničí Nulový sektor harddisku, ve kterém jsou zachovány vitální informace jeho funkcí.


Reklama

Albeni 29.06.09 17:21

Ta zpráva od pete ivan, přišla už vám někomu?

jasmina 29.06.09 17:26

vzdyt je to jen hoax ;)))))
nepanikarte ;)))

konkretne verze 10

http://www.hoax.cz/…/invitation/

barbucha 29.06.09 19:35

Zajímalo by mě, co si slibujou od toho hromadného rozesílání: je důležité poslat toto oznámení všem!!! Vašim přátelům, rodině spolupracovníkům …Řekla bych, že je to modernizovaná verze dopisu, který když nerozešleš, pojdou ti všechna hospodářská zvířata…a Betty Smithová si ještě ke všemu zlomila nohu…a měla smůlu až do smrti.

Salinas 29.06.09 23:03

Takový e-mail se vlastně stane spamem. Akorát otravuje lidi a dává jim brouka do hlavy. Tyhlety věci rovnou mažu, protože zrovna takhle by se dal nějaký virus hezky šířit. Lidi dostanou strach, chcou varovat známé…a neštěstí je hotovo.
Vzpomínám na jeden mikulášský e-mail, který jsem dostala před lety. Vypadal docela nevinně. Prostě milé přáníčko se skřítkem. Skřítek se ovšem začal činit prolezl všemi programy, blokoval okna, po restartování tam byl potvora pořád. Normálně se ho nedalo zbavit. Když nebyl skřítek tak aspoň cinkaly rolničky. Prostě žůžo. Nakonec se nám ho s manželem podařilo vymazat. Takový nevinný prográmek, ale pokud potřebujete na počítači něco dělat tak je to na zabití. Tyhle blbosti jen zanášejí schránku a internet.

verunka2201 29.06.09 23:33

Taky mažu rovnou. A spíš mi přijde, že se jen chce někdo někomu pomstít, když tam vidím ty jména :lol: Takový jako: "Ten Pete Ivan je pěkná svině, přebral mi holku, tak já mu za to způsobím mega problém na síti!! :twisted: "… tak něco takovýho si pod tím vžycky představuju 8)

A nejen mailem, i na icq častokrát vyskakují podobná varování…

chavah 30.06.09 05:22

mě to poslala sestra, je taková důvěřivější v těchto věcech…no a já taky. :lol:

Slimek 30.06.09 09:50
jasmina píše:
me vzdycky nejvic pobavi, kdyz mi neco takoveho prijde od na prvni pohled racionalne uvazujiciho cloveka :D nejlip takove ty - „jestli tento email neposles do 5 sekund 100 lidem, budes mit zejtra nejhorsi den v zivote a sezere te dinosaurus“ :lol: :lol: - jin vzdycky napisu neco vtipneho jako odpoved a poslu odkaz na hoax ;) ale jsou nepoucitelni :lol:

to mě taky zaráží a pěkně s..e …rovnou mažu a to i od lidí co dobře znám, zabývat se tím totiž nehodlám :lol:

Jinak neotvírám spoustu pošty, většina rovnou letí 8)

shanin 30.06.09 11:12

Vždycky když mi kdysi dávno přišel nějaký chain-mail (nejlépe s kýčovitou powerpointovou prezentací s obrázky zvířátek a lacinými pseudomoudry), tak jsem poslala mail - měla jsem na ploše soubor se šablonou - že jestli mi dotyčný pošle ještě jednou něco takového, okamžitě maže na spamlist. Tady ten mail dostala třeba i moje máma a pár nejlepších přátel. Jsem zlá… Ale vychovala jsem si je. 8)

Ronna 30.06.09 11:40

Mně chodí třikrát denně spam z mojí vlastní na moji vlastní. No to si přece nemůžou myslet, že bych to brala vážně. Uvnitř mailu je vždy odkaz na nějaké stránky s koncovkou cn, tj. Čína. Ale otevřela jsem jen dva. Už to dlouho ignoruji, jen mě štve, že to musím mazat.

shanin 30.06.09 12:10

Silně doporučuju spamy n-e-o-t-v-í-r-a-t.

Ronna 30.06.09 12:14

Já vím a hlavně neklikat na nabízené odkazy.

Kopretina 30.06.09 15:16

Mně už se spamy došla trpělivot, tak jsem si na mailu zablokovala příchozí poštu z adres z com, protože většina spamů byla ze zahraničí a od té doby se mi to velmi velmi snížilo. Stejně tak jsem si do zablokovaných adres přihodila spousty odesílatelů s reklamou z české republiky.
Spíš mě ale přivádějí k šílenosti všechny ty hoaxy, co se šíří internetem a ještě víc šílím z toho, že nad nimi mí přátelé neuvažují a prostě to posílají dál dalším lidem. Většinou to mažu bez otevření a občas jim pošlu odkaz na www.hoax.cz, když už toho mám opravdu plné zuby. Bohužel to moc nezabírá a maily s blbinami chodí dál. Občas musím žasnout, čemu lidi dokáží uvěřit. :(

Mitzi 04.07.09 22:22

Dělám to stejně. Kliknu na „odpovědět všem“ a pošlu jim odkaz na hoax.cz.
Nic jiného se nedá.

Jen jeden „hoax“ tohoto typu mě pobavil… To bylo vyrování před nebezpečným virem, který (mimo jiné) znásilní manželku, zbije psa, vyžere ledničku a vypije v ní všechno pivo. Bylo to podstatně důvěryhodnější než ty rádoby odborné žvásty o spáleném procesoru.

Škoda, že jsem si ho neschovala v původním znění :wink: připouštím, že pár lidem jsem ho taky poslala dál :lol: :lol: tomu nešlo odolat.


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama