Váš nejhorší parfémový zážitek

maricka 3.10.08 15:49

Váš nejhorší parfémový zážitek

Zajímalo by mne, které „setkání“ s určitou vůní ve Vás vyvolalo dojem hrůzy nebo se Vám ještě lépe nadzvedl žaludek a Vy jste museli/y vůni ze sebe chtíc nechtíc smýt.

U mne konkrétně to je čichový zážitek s Hermes Caleche, DKNY Women (obě až nepříjemně aldehydové) a pak také s mou dříve milovanou Cacharel Anais Anais, alespoň prvních deset minut se to vážně nedalo snést…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 42 Další »
Oleka 3.10.08 15:51

Donna Karan - Gold, a to jsem ji ještě 3 krát zkoušela, myslela jsem si, jestli to se mnou něco není v pořádku, výsledek pokažde byl stejný - hrozná migréna po pár minutách po nanašení, to mi stává jen málokdy.

Veverka 3.10.08 16:00

Pro mě bylo nejhorším parfémovým zážitkem jednoznačně přivonění k Rosé Poivreé, opravdu mi obrátila žaludek naruby - hrůza :vomit:, nikdy více…špatně se mi dělalo i z Jardin Mediterranee a z YSL In Love again, ale to už bylo v těhotenství, takže to přičítám pomateným hormonům a změnám v čichacím ústrojí :lol:

estelle 3.10.08 16:02

DK- Gold: Dôstojný pohreb v lete. Veľa kytíc, veľa kvetín…Tiene v kútoch Domu smútku sa snažia zamaskovať hijúce kvetiny…je to tak nástojčivé, že človek si už -už začína obávať, či to náhodou necítiť už nebožtíka…

domenica 3.10.08 16:07

Já snáším docela dobře i vůně, které se mi nelíbí. Prostě to zkoušení přežiju, jsem schopná vyzkoušet po čase i podruhé … ale jsou výjimky, kdy se projeví i nějaká odmítává fyzická reakce:
Versace - Blond (poprvé houpání žaludku)
Lancome - Poeme (podruhé houpání žaludku)
DK - Gold (lapání po dechu, pocit pálení v nose a v krku … neuvěřitelně dusivá vůně :? )

Bolest hlavy z vůně … to neznám :wink:

estelle 3.10.08 16:11

Eau Torride: Práve pršalo, je vlhko, zreteľne cítiť, že niekto išiel predomnou…Určite má blato na topánkach…Nevšímam si to, objavujem vône prírody, hľadám posledný hríbik ukrytý v tôni stromu… Našla som! Rozdupané a zmixované s plesnivým lístím…To bol ale vandal!
Táto aróma je nič v porovaní s tým, čo nasleduje potom…rozmačkané slimáky, roztrúsené slimačie domčeky, posypané riečnym pieskom…Vlhké a mazľavé… Dezert pre Yettiho? Neviem, či by mu nešrípal medzi zubami.

hjanecko 3.10.08 16:13

Já smývala Marc Jacobs - Blush :D Strašná síla na mě.

Kerze 3.10.08 16:16

Suverenně nejhorší L´Air du Désert Marocain od Andy Tauer - fakt smrt.. ( a vůbec celá jeho řada je pro mne nerozdýchatelná )
Cabochard - to už jsem tady taky popisovala, jak jsem v noci převlíkala peřiny a myla si vlasy…
Or Noir ( Mona di Orio ) - na tomhle se shodnem i s Turinem…jak když párají tchoře..
Teď čerstvě Irisia Creed…

Ronna 3.10.08 16:16

Mě nedávno rozhoupala ta Gaultierova Ma Dame. Ještě jsem se neodvážila zkusit ji znovu. Ale většinou snesu všechno.

Kerze 3.10.08 16:18
Ronna píše:
Mě nedávno rozhoupala ta Gaultierova Ma Dame. Ještě jsem se neodvážila zkusit ji znovu. Ale většinou snesu všechno.

Jo, ta je fakt hrozná… :vomit:

zdensy 3.10.08 16:19

Já nemohu Jicky, evokuje mi zápach z pusy, ale možná byl na vině vzorek. Ještě mě pohoupala A.G. Songs (před časem odstřik a také červený) a Hermés Rouge Delicate.
Jinak z vůně mě nikdy také hlava nebolela.

Vera 3.10.08 16:27
estelle píše:
DK- Gold: Dôstojný pohreb v lete. Veľa kytíc, veľa kvetín…Tiene v kútoch Domu smútku sa snažia zamaskovať hijúce kvetiny…je to tak nástojčivé, že človek si už -už začína obávať, či to náhodou necítiť už nebožtíka…

Péťo, fantastický, tohle by mohli z fleku přetisknout i Turin a Sanchez
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Fleur 3.10.08 16:34

Ovšem Estellin dezert pro Yettiho také nemá chybu! :lol:

U mne vede Eden - evokuje čichové zážitky z dětství: školní jídelna, pach laciného masa a zelí, umakartový stůl pokrytý gumovým ubrusem, přes který právě přejela kuchařka v umaštěné zástěře nikdy nepraným hadrem…

  • Citovat
  • Nahlásit
Vera 3.10.08 16:36

Vaše asociace nemají chybu, už dlouho jsem se takhle nepobavila, DÍKY :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Světluška 3.10.08 16:36

Nechci křivdit čtyřhvězdičkovému Arpége, možná je na vině snad již prošlá vůně :? , ale mám ji v originál černém flakonu, ale ta zatím jediná ve mě vyvolává pocit :vomit:

GBH Wings, bolest hlavy :bang:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 42 Další »
Váš příspěvek