Vas nejnarocnejsi ulovek

Slimek 06.03.09 13:19

Vas nejnarocnejsi ulovek

Stava se vam, ze za honickou po dalsich parfemovych kouscich si dosti vytrpite?
Ja kdyz si neco umanu, jsem ochotna jit pres mrtvoly a za chteny kousek bych zruinovala konto a obetovala svoje nervy. Jsem schopna podstoupit i velmi krkolomnou cestu, s rizikem ztraty, at to stoji, co to stoji.

Velkym sramem me poznamenala touha po Premier jour pour l'ete, kterou jsem nakonec stejne neziskala a z dodatecne obdrzeneho vzorku jsem dokonce zjistila, ze jsem vse delala zbytecne, protoze me neuchvatila. Momentalne se trapim s Pur desir de gardenia.
Tak uz jen cekam, kdy prijde ta smrtelna, pro kterou se na vse treba i vykaslu.

Ktera „vonava potvurka“ potrapila vas, kterou povazuje za nejnarocnejsi ulovek, at uz na nervy nebo financne?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

WildOrchid 06.03.09 13:42

pro me zatim nejnarocnejsi bylo najit nekoho se vzorkem „unos ze serialu“MDCI. To jsem otravovala snad vsechny kdo ho podle databaze meli, nez jsem ho konecne nekde objevila - zbytecek ve vzorcich, a dostala ho vymenou :)

No, nejvetsi trapeni me asi jeste ceka, az budu vedet co presne vlastne chci.

Kriss 06.03.09 13:43

Jicky, to som musela presvedcit a jemne zmanipoluvat mojho kamarata, aby mi ju z Escentual objednal.A jemne mu vysvetlit, ze skutocne chcem iba vonu…
Teraz sa snazim o Pradu nahradnu napln a Jayne Ormond. Samozrejme predchadzala tomu jemna cielena manipulacia :roll: prisluby a usmevy… neviem ako sa z toho vyvlieknem :P

macska 06.03.09 14:38

Zatím nic strašného. Ale počkejte, až budu někoho přesvědčovat, aby mi dovezl z Paříže La Myrrhe :roll:

Tak mě napadá, že šéf tam má v blízké době jet. Jenže ten by mě asi zabil, a když by viděl cenu, tak i sebral prémie :lol:

Ada 06.03.09 14:48

Slimku, nemůžeš sehnat Pur Désir? Kouknu se ti v Brně, až půjdu kolem Rochera.
Já jsem se nahonila za miniaturou Indécence… dlouho jsem ji hledala a když jsem ji konečně našla a koupila, tak ji po cestě někdo ukrad :evil: Ještě furt ji nemám, ale už je opět na cestě, tak se snad konečně dočkám.
A ještě Jovan Fresh Musk, po tom jsem šmejdila snad čtyři roky, než jsem ho konečně takovým komplikovaným způsobem získala na eBay (a ještě za směšnou cenu).

Slimek 06.03.09 19:28

Ado, díky za nabídku. Ale zatím to vypadá, že Gardenia snad dorazí. Už se někde přemístila po Americe. Ale je to šílené, náklady na její cestování už mnohonásobně převyšují její cenu :bang:

Kdyby to neklaplo, třeba bych Tě ale ještě obtěžovala. Kde jsem ptala, mi všude řekli, že už se nedělá a už nebude. Na netu jsem ji našla jen v Americe (ale nikde neposílali do Čech :hyster:) …možná neznám ty správné zdroje a proto je pro mne shánění vůní tak náročné. Asi se uzavřu jen na nabídku, co jsou tady. Mnohdy se tu objevují fakt neodolatelné kusy :lol:

Fleur 06.03.09 21:15

V Brně v YR už gardénii dávno nemají, ptala jsem se asi před dvěma měsíci.

Ada 06.03.09 21:17

Aha, já žiju v domnění, že se stále vyrábí, loni jsem si ji tam normálně koupila. Takže to bylo na poslední chvíli :)

Svatka 06.03.09 21:18

nejnáročnější pro mě bylo ulovit vzorek Midnight Charm od Diora. Na netu byla, ale v obchodech už ne. Díky Catananche jsem zjistila, že je pěkná, ale ne nutná. I když…

gentiana 18.03.09 10:11
Slimek píše:Ktera „vonava potvurka“ potrapila vas, kterou povazuje za nejnarocnejsi ulovek, at uz na nervy nebo financne?

Eau Libre. tu mi chcípne spojení, tu se ztratí v poště, tu mi ji někdo vyfoukne v poslední sekundě, už z ní mám brutální obsesi.

Jinak… ještě bych potřebovala půllitrák Une Fleur a moje stará obsese je Djedi.

Alena 18.03.09 10:15

tak pro mě bylo nejnáročnější sehnat Vice Versu celé velké balení!! když už jí konečně mám, nehledě na to, na kolik mi přišla - tak ted se jí tu myslím Barča nemůže zbavit ani za 500.- :roll:

Popelka 18.03.09 10:30
Slimek píše:
Ado, díky za nabídku. Ale zatím to vypadá, že Gardenia snad dorazí. Už se někde přemístila po Americe. Ale je to šílené, náklady na její cestování už mnohonásobně převyšují její cenu :bang:Kdyby to neklaplo, třeba bych Tě ale ještě obtěžovala. Kde jsem ptala, mi všude řekli, že už se nedělá a už nebude. Na netu jsem ji našla jen v Americe (ale nikde neposílali do Čech :hyster:) …možná neznám ty správné zdroje a proto je pro mne shánění vůní tak náročné. Asi se uzavřu jen na nabídku, co jsou tady. Mnohdy se tu objevují fakt neodolatelné kusy :lol:

Slimku mě už cestuje Gardénie z USA skoro měsíc a půl, už ani nedoufám, že dorazí :cry: potřebovala bych urazit ruce,když chci objednat z ciziny :bang: teď bych strašně chtěla Chamade, ale bojím se jí objednat abych zase někoho nesponzorovala :cry:

Slimek 18.03.09 10:48

Mě nakonec první objednávka úplně zkolabovala, ale penízky mi dobré duše vrátily. Vzápětí nato jsem ulovila jinou a ta tedy přišla neuvěřitelně bleskově. Nechala jsem si to poslat na adresu u „shipito“ - tam to dorazilo do druhého dne a ke mě od nich bez víkendu také :banana: … takže se vyplatilo.....a je lahůdková :lol:. Tak držím palečky, ať ti to taky klapne :(

Slimek 18.03.09 10:51

jo, na chamade si tady myslí teď víc lidí. Třeba by tě někdo vzal do party při jeho nákupu :wink:

Popelka 18.03.09 11:33

Slimku díky :lol: teď se zeptám jako blbec :oops: co to znamená poslat na adresu u shipito ?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama