Vas nejvetsi poklad policky

WildOrchid 23.11.10 12:23

Vas nejvetsi poklad policky

Mate nejakou vuni, ke ktere citite temer uctu, a vnimate ji jako opravdovy skvost na vasi policce?
Ted nemyslim vasi oblibenkyni, nebo to nejdrazsi, ale proste to, na co byste nenechaly sahnout svy maly dite, mozna ani zbrklejsi navstevu.. proste to co je u vas jedinecny..

Ja ani nevim proc, ale skoro s posvatnou uctou beru do ruky lahvicky Bat Sheba . Mozna proto, ze je to uz dost stara vune, a pritom furt krasne voni, a jako bonus se mi libi.
 http://img593.imageshack.us/…batsheba.jpg

Pak je to jeste cisty parfem Armani , a Magie Noire , ty nenecham radsi nikoho otevrit, aby mi to nevylili
http://img89.imageshack.us/…80/magie.jpg http://img263.imageshack.us/…06/armwo.jpg

Vkladejte i obrazky :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

janas 23.11.10 12:29

Tak to mám stejný, tak obrázek vkládat nemusím. Parfum MN si šetřím tak, aby mi vydržela až do smrti! :D (Ty seš snad moje dcera!)
Koukám, že sis ty parfémy nasyslila dva! :D

meduza123 23.11.10 18:01

Pro mě je to jednoznačně QVLP. Jakmile se kolem toho někdo motá a má tendence koukat do té kazety, tak mi skoro vyskáčou pupínky a vykrývám případné děravé prsty, kdyby chtělo někomu něco upadnout z ruky :-) Samozřejmě si ho šetřím a skoro se ním nevoním, aby mi náhodou nedošel, neb bych to asi nepřežila :-) (až budu mít nějakou hezčí fotku tak hodím)

meduza123 23.11.10 20:26

Julčo a ten Bat Sheba je co? To mi vůbec nic neříká…

Dalia 24.11.10 09:10

Pro mě je to asi L'Heure Bleue, Songes, Eau de Shalimar, Tocade, Mahora a La Mome. Na tyto vůně jsem docela „háklivá“. … a jestli se mi poštěstí vlastnit LHB v „domečku“, tak to bude tuplem! :mrgreen:

jerry 24.11.10 09:20

U mě jsou to jednoznačně Aroma Allegoria Apaisant a Aroma Allegoria Exaltant - protože už nejsou a nebudou :hyster:

ludmila.sirotkova 24.11.10 09:59

QVLP,Borneo1834,cha­bochard-EDP,La Mome-tak to jsou moje srdíčkový záležitosti :heart:

vůbec nevím proč,hýčkám si je.z krabic je vyndavám jako poklad :D

Tana1112 24.11.10 10:03

Mým pokladem je asi Jasmin de Nuit TDC. Mám 50ml flakón a kromě toho, že flakón je skvost sám o sobě, vůni si tak šetřím, že ji používám jen výjimečně. Do ruky bych ji nedala nikomu :-)

Alena 24.11.10 20:49

já za klenoty považuji vzhledem k ceně asi QVLP a pak exklusivky od Guerlainu v origo balení - Tonka Impériale, Bois Armenia, Iris Ganache, Vol de Nuit Evasion a od Chanelu 31 RC… zbytek je jen průměr na denní nošení :wink:

macska 24.11.10 20:58

qvlp. na cihličku se nesahá ;)

WildOrchid 25.11.10 12:27
janas píše:
Tak to mám stejný, tak obrázek vkládat nemusím. Parfum MN si šetřím tak, aby mi vydržela až do smrti! :D (Ty seš snad moje dcera!)
Koukám, že sis ty parfémy nasyslila dva! :D

jo, protoze kazda ma jiny baleni :D ta vzadu ma napis jeste rovne, a na krabicce duhu, byl sice prazdnejsi, ale zato drazsi :mrgreen: jeste shanim ten uplne duhovej, o jinym zatim nevim.

meduza123 píše:Julčo a ten Bat Sheba je co? To mi vůbec nic neříká…
http://thenonblonde.blogspot.com/2010/0 … ntage.html
Garfield 25.11.10 15:25

Dospělí mi až tak nevadí, pokud je zájem nechám osahat a ovonět vše, docela mi to i lichotí. Děcka ( vlastní nemám, ale od sourozenců)nesmí sahat zatím na nic, nehodlám to pak smetat z podlahy po kouskách. Až budou větší, tak možná.
Ale když nad tím teď tak přemýšlím… :conf: , jsou horší věci, než rozhňáplá vůně a flakon nemá duši, takže zas taková tragédie by to nebyla.

WildOrchid 25.11.10 15:28

no prave, jak kterej flakon! :lol: umim si zive predstavit tu bolest u srdce, skoro na infarkt, kdyby mi nekdo rozbil nekterej muj poklad.
Vlastne bych do toho mohla zaradit i flasku Attrape Coeur, tu taky radsi oteviram sama, a kdyz si uvedomim, ze uz mozna nikdy nemam sanci si koupit novou..

Garfield 25.11.10 15:32

Tak neříkám, že bych v tu chvíli nezuřila jako drak :) :whistle: To rozhodně, ale ono by to časem přešlo :wink: Já jsem rychlona*írací, ale taky to pak rychle přechází.

shanin 25.11.10 17:25

No já nevím. Řekla bych, že aspoň flakon QVLP duši určitě má. ;-)

Jinak já doma nemám nic, co bych úzkostlivě střežila. Ono to hlavně nikoho nezajímá a vlastně k nám nikdo ani nechodí, protože nemám ráda návštěvy (sama na návštěvy k jiným lidem chodím nerada a i s dobrými přáteli se radši scházím na neutrální půdě). :-) Kdyby ale někdo přišel a měl s sebou dítě, tak to dítě mi nesmí sáhnout na žádný parfém. Ani na nic jiného. Pro jistotu… :-)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama