Vaše obecně neoblíbená značka

Jindra 29.03.07 18:33

Pro mě všechny Escady, i když by se mohly najít výjimky, ale já už nepátrám. Jednoznačně nepoužitrlné pak (snad nerozezlím příznivkyně) Guerlein a Lolita Lempicka. (Ty nezkouším možná dělám chybu?)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Ada 29.03.07 18:39

Podepisuju Escadu. Kromě ní je mi silně nesympatická Burberry a moc nemusím Lacoste. Elizabeth Arden a Chopard mi nesympatické nejsou, ale vůně od nich mi většinou moc nesedí.

Lucka 29.03.07 22:22

Já to mám dokonce přímo podle národností - nesedí mi parfémy Japonců a většinou ani Američanů. Vždycky jsem se jim vyhýbala, měla jsem o nich takovou představu, že oni neumějí pořádné vůně udělat. Pak jsem si řekla, zapomeň na to a konečně jejich vůně vyzkoušej. No a nakonec se mi opravdu nelíbily.

Janca 29.03.07 23:23

Uživatelky prominou, ale u mne je to Dior. Snažila jsem se téhle značce přijít na chuť, ale bohužel jsem nenašla vůni, která by mne zaujala, na mne jsou moc silné, úporné a bolí mne z nich hlava. Všem vévodí Miss Dior Cheri-z těch jahůdek je mi mdlo.

Gazelka 30.03.07 08:45

Mé nejoblibenější jsou.....cK, Armani, Lacoste a Nina Ricci:-)

Maty 30.03.07 17:15

Gucci,Escada,Cha­nel…nevyzkouše­la jsem sice všechny vůně od těchto značek,tak třeba by se mi i nějaká líbila,ale prozatím mě neokouzlila ani jedna!!!

Jitka 31.03.07 19:02

Já se také omlouvám uživatelkám, ale musím napsat jako Janča, že Dior z Addict Addict Eau Fraiche jsem dostala do čtvrt hodina takovou migrénu, že jsem byla nucena znovu spatřit snídani ( promiňte ). Nenechala jsem se odradit, vždyť je to přece Dior a zkusila jsem i jiné, ale je to stejné, začnou mě pálit oči, svědět nos a je vymalováno. Prostě ve všech je stejná složka, kterou nesnesu, přitom taková Dolce Vita se mi vyloženě líbí. Také nemusím E. Arden a Kenzo, protože mi tak nějak nesedí.

Jana 31.03.07 21:00

Já dávám velké mínus k Escadě, vadí mi balení - příjde mi pouťové, křiklavé a nevkusné, proto tyto vůně ani nezkouším. :(

Lucka 01.04.07 14:46

Když už mluvíte o flakonech, mě z tohohle hlediska hrozně odrazuje Moschino. Ja pravda, že ta značka mě nijak zvlášť neláká sama o sobě, ale ty pouťové obaly mě prostě definitivně odpudily. Škoda, jinak jsem na tyto vůně slyšela i chválu…

Ada 01.04.07 16:36

Mně se zase spíš nelíbí přehnaně jednoduché flakony, třeba Boss nebo Lacoste. Minimalismus je hezká věc, Chanel nebo japonci mívají jednoduché flakony a vypadá to dobře, ale nic se nesmí přehánět, někteří výrobci jako by se ani nesnažili dát do toho trochu invence a pak to vypadá jako z drogerie… Ale s flakony jsme tady OT, založím nové téma, je určitě zajímavé :)

benvenuta 01.04.07 22:52

Escada a Hugo Boss. A Britney Spears, Paris Hilton a podobne. :rolleyes:

JarkaNa 02.04.07 10:52

Já si vůbec nerozumím s Chopardem a s T. Muglerem.

PetraSK 02.04.07 15:14

Nemám rada Boss, Lacoste a Escada, príjdu mi drogérkové, neviem si pomôcť

Eva 02.04.07 21:33

Mně vadí zpravidla většina vůní Givenchy a Trussardi - na mně bohužel slabá výdrž, nemusím mít Escadu - většina vůní je na mě moc sladká - jako cukrová vata, neoblíbenou značkou je i Grés, který považuju za „zvláštní značku“ v tom smyslu, že jedno přičichnutí a testování na papírku mi nevadí, ale nosit bych od Gresu nemohla ani jedinou vůni. Nedospěla jsem ještě ani k parfémům od Diora a Chanelu, ale to se časem /a přibývajícími léty/ snad změní:))) Většinou se mi ani trochu nazamlouvají vůně hvězd - obloukem se jim vyhýbám, mám pocit, že tady je opravdu nejdůležitější část byznys :o) /Jinde samozřejmě také „jde o prachy“, ale komerce není až tak velká/. Migrény mám z většiny vůní od Niny Ricci: její parfémy by se mi sice líbily, ale nemohu je bohužel vůbec nosit:-( Mezi mé oblíbence naopak patří většina vůní Burrberry a Guerlainu - potom už porůznu:) Parfémy podle značek nevybírám, ale je pravda, že novinky určitých značek toužím vyzkoušet víc než parfémy značek jiných:)))

Perla 04.04.07 14:55

Tak se připojuji k těm, co se nelíbí Escada (ačkoli některé sladké vůně můžu, tohle je opravdu až moc, připadají mi všechny stejné a bonbonkové), jinak díky mé kolegyni v práci jsem zjistila, že nesnáším vůni Oriflame Giordani White Gold a G. Sabattini - Wild Wind (snad se to tak správně jmenuje) - obě na mě působí hrozně nepříjemně, když se s nimi navoní v kanceláři, vždycky mi protáhnou dýchací cesty a usadí se v nose a ničí moje čichové buňky :)) Už jsem se těšila, že se těchhle hrozných vůní zbavím, protože zkoušela novou vůni od Oriflame, Preciouse se snad jmenuje, byla docela příjemná a nevyvolávala ve mě žádné negativní pocity, tak se rozhodovala mezi touhle a Goldem, bohužel zase zvítězil Gold, takže zase potichu trpím…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama