Vaše parfémové dobré skutky

prokera 27.08.13 07:53

@AgataAranka To nemůže nikoho urazit ;) :potlesk: !

GTgirl 27.08.13 13:10

Já jsem v rámci parfémové osvěty darovala své 18leté neteři odstřik Fancy, Chloé Love a Soft. Líbily se, ale po týdnu mi bylo řečeno, že „ty vůně od tebe jsou nějaké silné“. Tak já nevím :nevim:

AgataAranka 27.08.13 20:18

@prokera Neurazila, myslím, že potěšila a překvapila. :kytka:

A dnes za maminkou po operaci do nemocnice, tak jsem stříkla do Juliny Ambre Gris . Snad nebude spoluležící obtěžovat. Mamča raději cákla jen jednou. :D

prokera 28.08.13 07:05

@AgataAranka :D Mamka v tom taky slušně jede - jak koukám :mrgreen: ! Tak hlavně ať je v pořádku a voňavá navrch ;) !

AgataAranka 28.08.13 20:12

@prokera Teď už je v pořádku, sice na kapačkách, ale snad nic dalšího nehrozí. Jo, je to voňavá maminka. :D Vždycky byla a teď je těch lahviček mnohem víc, co jí zásobuju. Je to naše zlatíčko, zaslouží si to. :srdce:

prokera 29.08.13 07:10

@AgataAranka To je moc fajn - že máte krásný vztah :kytka: a i že je mamka voňavá ;) , protože na to si taky každá nepotrpí :oops: . Té mé jsem trochu vnutila JS No.4, nejdřív se šklebila, ale po rozležení uznala, že je ráda a že to bere :) . Vždycky, když je jím navoněná, tak jí musím pochválit :D ! (Jinak používala nějakou jednu „něco“ z drogerky - no na parfémy prostě moc není :oops: .( Myslím, že kdyby viděla, co mám ve skříni - asi by jí švihlo 8o ! Přitom je to s bídou průměr zdejšího běžného „vybavení“ :mrgreen: ).

AgataAranka 29.08.13 07:26

@prokera Děkuju. :kytka: Jo, vždycky to byla a stále je upravená „baba“, i když už padla šedesátka. Taky tu bývaly drogérkovky, ale už je to několik let, co si je nesmí koupit. :D Naučila jsem jí to. Vždycky si nechávala vonění ode mne na ty lepší příležitosti a cákala na sebe několikrát za den to její. Mě to hrozně vytáčelo, ale naučila se. :mrgreen: Jo, jsou lidé, kterým ani nemůžeš říct, co a kolik toho máš, protože by nechápali. A nebo řekneš a nechápou. :roll:

prokera 29.08.13 07:41

@AgataAranka Mojí máti bych taky ráda ještě trochu převychovala, ale ona je takový ten umíněnec, co se nedá :lol: (mimochodem věk 67 pryč). Je ale pořád aktivní, teď jsme spolu před 3mi týdny lezly i dohromady s tátou po horách a dobrý :mrgreen: ! Jenže ona je ten typ, co jí „skoro nic nevoní“ a „na co drahý vůně - mě stačí TOHLE (=drogerie), takže s takovým materiálem je těžká práce :oops: :mrgreen: ! Ale jinak je vždy vymydlená a upravená - to si zas nemůžu stěžovat ;) !
No a s těmi vůněmi :oops: …popravdě o mé úchylce NIKDO neví :D ! A tajím to jen z toho důvodu, že by to snad nikdo z mého okolí neskousl bez pomluv a zbytečných komentářů :think: . Oni jako vědí, že "pár vůní“ mám, ale nemůžu říct přesně co a jak :roll: :)
Akorát přítel mi jednou otevřel skříň a zařval: „Ty vole! Já si dycky myslel, že máš jednu voňafku!“......... :roll: :oops: tož tak :mrgreen: ......

AgataAranka 29.08.13 07:48

@prokera Tak aspoň, že doma je klid. :kytka:

Persefóne 19.09.13 13:05

Tak ja tiez pravidelne niekomu darujem z mojej policky nieco…vacsinou je to mamina, kamaratka, svokra…a vobec mi za tym nie je luto, prave naopak..najma ked viem, ze by si nic take nekupili a paci sa im to!! No..ale mne este nikto nic taketo vonave nedaroval…mozno sa obavaju :-)))

Alena_In 03.11.13 10:39

Včera jsem dala naší Míše skoro plný 30 ml flakon s Mon Precieux Nectar. Samozřejmě u toho absolvovala ještě přednášku na téma správné aplikace (jinak by se v tom koupala) a nedostupnosti vůně. Flakonek přebírala s posvátnou úctou… :mrgreen:

therion 09.03.14 20:24

Dnes som daroval bratovej priateľke skoro plný flakón Jaipur Homme EdP. Mala radosť, ale aj ja, ona (aj brat) mi zas darovala iné veci, najmä šaty ktoré mi sedia a páčia sa mi.

Ayuri 07.04.14 12:03

Dnes som obdarovala kamarátku, zapáčila sa jej moja Princess Musk. Aj keď je to krásna vôňa, nebolo to bolestivé lúčenie. Raz som za ňu vyfasovala nekompliment a už som sa v nej necítila dobre, tak som rada, že ju bude nosiť niekto, kto ju vie oceniť.

• Citovat
  • Nahlásit
Persefóne 07.04.14 12:55

Ja som mala na navsteve v sobotu sesternicu a upratovala som si kupelnu…dala som jej 5 parfemov, niektory bol skoro novy, niektory uz koncil na dne..nepouzivala som ich, nebolo mi ich luto..dostala som ich do daru, alebo sa mi zunovali..nepacili sa mi /J.Lopez, Vanderbilt, atd./ a bezne posuvam nieco mame alebo sestre…

KateElizabeth 07.04.14 18:03

Někdy dávám :srdce: mamince svoje vůně, chudinka z důchodu by si nikdy nekoupila a už se ani neptá kolik stojí a je moc vděčná.

Stránka:  « Předchozí 1 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Další »
Váš příspěvek