Vaše parfémově nejoblíbenější roční období

Makulenka 26.06.11 08:32

Vaše parfémově nejoblíbenější roční období

Podobné téma jsem tu nenašla..Pokud již je,omlouvám se za další :-)
Jaké je vaše parfémově nejoblíbenější roční období?

Já přestože se na přicházející léto hrozně těším, nejraději mám jaro… tak co se parfémů týče, nejradši mám ty „zimní“, teplé, sladší - které v teple prostě neumí nosit… :(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

RainyWeather 26.06.11 10:47

Já jednoznačně podzim . Protože je už celkem chladno a je takový svěží :?: vzduch, že se v něm snad všechno krásně rozvoní. Je to čas jednak na slaďáky a silné vůně (když prší, fouká vítr atd. krásně zahřejí), ale klidně i na svěžejší (když je hezky), které pěkně vyniknou. Na podzim jsou pěkné i květinovky, které jinak moc nemusím - ne proto, že by se mi nelíbily, ale nesnesu je na sobě delší dobu. Takže já už se těším, je to pro mě aspoň nějaká útěcha, když už končí léto.

Obzvlášť se tedy těším na Gucci Eau de Parfum, Narciso Rodriguez For Her, Iceberg Fragrance a jsem hrozně zvědavá, jaká bude Samsara (pořídila jsem si jí na léto a zatím nic moc :? )… Jo a také na Angela, kterého budu poprvé zkoušet - tam doufám, že to pačuli bude k padajícímu listí sedět)…

vixen 26.06.11 11:45

Podobné téma už tu myslím je,ale teď nevím :conf: Mám ráda jaro,léto, podzim i zimu. Každé období má své kouzlo a mám ho spojeno s určitým druhem vůní. Nesnáším parné léto a třeskuté mrazy, kdy ze sebe necítím žádnou vůni.

Makulenka 26.06.11 11:56

Podzim mám taky ráda, protože je už takový chumlací, ale vadí mi, že když prší, tak jsou některé vůně (Coco Madm.) jakoby štiplavé…

Marianna 26.06.11 16:50

Kupodivu se to shoduje i s mým nejoblíbenějším ročním odbobím bez přívlastku „parfémově“. :D

Jaro v plném proudu a přelom léto/podzim, kdy už nejsou ty úmorný vedra, ale ještě pořád je teplo. Takže jsou to takové ty časy, kdy není ani horko, ani zima. Parfémy se díky dobré teplotě i vlhkosti vzduchu dobře rozvinou.

Osobně se dost netěším na vedra, nejen kvůli parfémům, které prchnou dřív, než dostříknou z rozprašovače na mou kůži. :?

andry 26.06.11 18:03

asi to bude podzim/zima, čili doba dle obecných úsudků vhodná pro výraznější/slad­ší/dřevitější/ko­řenitější vůně, neboli ty, co mám nejradši. (třeba takovou Rousse si teďka prostě nevezmu, nerada bych, aby mi ji někdo znechutil :roll: )

shanin 26.06.11 19:45

Babí léto a podzim. :heart:

janicka24 26.06.11 20:27

Přesně tak…babí léto a podzim…

moudjahidine 27.06.11 20:33

Jaro a teplý podzim, protože všechno voní tak, jak má.

foxy 29.06.11 05:40

Léto, protože mám pocit, že vše má ty správné grády a naopak nemám ráda zimu, to se mi vůně schovává pod kabátem.

Ingrid 29.06.11 07:10

Přidávám se k většině-babí léto a podzim,kdy není vedro,ale ještě je dostatečně teplo a vůně může „do okolí“.Co se čistoty vůní a jejich nezkresleného vnímání,týče,tak zima,nos není otupělý přemírou letních pachů,vůně má čas se rozvíjet postupně,nezadusí ji horko a na mně jednoznačně dýl vydrží,ovšem zase je uzavřená pod kabátem a šálama a svetrem,takže nemůže ven a nerozbalí to naplno.

bagheta 29.06.11 07:13

když nad tím tak přemýšlím, tak asi léto :conf: …všechny vůně na mě v teple voní tak nějak líp, intenzivněji a dýl vydrží 8)

Leisha 29.06.11 07:41

Všecky. V každém jsou vůně jiné, a já mám ráda změny… …ale je pravda, že na jaře a na podzim je krásné největší množství vůní. A mění se nejvíc.
A v létě zas je čas na kolínský, který jindy nepoužívám, a teplý večery a noci, kdy se spousta vůní rozvíjí nejlíp.
Tak jen tu zimu bych zkrátila, její jediná parfémová výhoda je L'Instant, kterej je v mraze tak nádhernej jako nikdy jindy :wink:

Dalia 06.07.11 15:02

Kromě zimy mám parfémově ráda všechna období.
Na jaře mám chuť na květinové, romantické vůně.
V létě na orienty a také květinové.
Na podzim přicházím na chuť těžším, gurmánštějším vůním, ambře a melancholickým starosvětským vůním.
V zimě trpím tak nějak celkově. Voním se, ale vadí mi, že je vůně ukrytá pod vrstvou oblečení.

Pěkné téma. :wink:

drobececek 06.07.11 15:12

Podzim.

Možná je to tím, že mám podzim ze všech období nejraději tak nějak obecně. Mám ale dojem, že všechny mé zážitky nějak spojené s vůněmi jsou zároveň spojené s podzimem.

Těšila jsem se na léto, až svoje parfémy odzkouším na rozehřáté kůži. Přišlo ale spíš zklamání. Stejně jako nemám ráda horko, netěší mě ani vůně. Některé mi po chvíli vyloženě vadí, a to platí i pro ty slabší. Posledních pár chladnějších dní jsem si neskonale užívala. Už se memůžu doškat podzimu, až zase začnu zapalovat aromalampičku a chumlat se do parfémových obláčků co hrdlo ráčí.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama