Vaše parfémové plány pro rok 2017

Bessinka125 18.12.16 08:48

Vaše parfémové plány pro rok 2017

Konec roku 2016 je přede dveřmi. Jaké budou naše parfémové plány pro rok 2017?

Já plánuji dopotřebovat zbytky vůní, které mám a opakovat už je nebudu (naštěstí jich je jen pár). A s velkým elánem se pustím do poznávání vůní, které dosud neznám a o kterých se domnívám, že by se na mé poličce mohly usadit trvale.
Začnu značkou Rochas, která mě zatím ještě nezklamala a všechny tři vůně, které od ní mám (Absolu, Tocade, Les Cascades de Rochas :Song d'Iris) se mi líbí.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
mmaat 18.12.16 09:50

@Bessinka125 kdyby se ti povedlo dostat se ke vzorku Byzance, určitě ji vyzkoušej. Bohužel se už nevyrábí a k sehnání je jen na ebayi za hříšné peníze, ale je to nádherná ženská vůně se sušenými růžemi, vanilkou, trochou mýdlové starosvětskosti a orientálním základem. Po té teskním.

Bessinka125 18.12.16 10:26

@mmaat :D

Děkuju za inspiraci. Vážně to bych moc ráda vyzkoušela od Rochas i tyto vůně, které se už nevyrábějí. A když říkáš růže, hmmm :* tak tu mohu v jakékoli podobě a a jakémkoli množství a vše s růží zkouším přednostně.

Zatím si ale věřím, že jsem úplně nepropadla parfémovému šílenství a budu zkoušet a vyhledávat jen věci dostupné a nepředražené… I když, kdo ví… Jisté je už teď, že mám chutě na mnoho vůniček a jen se třesu, abych už je měla ve svém vlastnictví…
Trochu mi to komplikuje (nebo usnadňuje? ) fakt, že nesnesu odstřiky a musím mít celý flakonek. Což je záležitost nepoměrně dražší než koupě odstřiku, proto se počty vůní u mě budou zvyšovat snad měrou rozumnou, kdy budu k doplňování stíhat průběžně také spotřebovávat…

mmaat 18.12.16 10:33

@Bessinka125 s tím šílenstvím, no, to jsem si ještě před rokem říkala taky a koukni, kolik toho mám :mrgreen:
Odstřiky jsou skvělé na pořádné vyzkoušení, abys věděla, jak se s vůní budeš cítit. Po spotřebování odstřiku jsem mockrát koupila celý flakon, na druhé straně jsem taky mockrát zjistila, že flakon nepotřebuji a odstřik stačil. A u finančně náročnějších vůní jsem ráda aspoň za ten odstřik.
Já pořád doufám, že se Byzance někde objeví, ale asi marně. Mám aspoň prázdný flakon na občasné připomenutí :(

Bessinka125 18.12.16 10:45
@mmaat píše:
@Bessinka125 s tím šílenstvím, no, to jsem si ještě před rokem říkala taky a koukni, kolik toho mám :mrgreen:
:mrgreen:
no tak to se mám na co těšit :mavam: , ještě že mám omezené finance :mrgreen:
@mmaat píše:
Odstřiky jsou skvělé na pořádné vyzkoušení, abys věděla, jak se s vůní budeš cítit. Po spotřebování odstřiku jsem mockrát koupila celý flakon, na druhé straně jsem taky mockrát zjistila, že flakon nepotřebuji a odstřik stačil. A u finančně náročnějších vůní jsem ráda aspoň za ten odstřik.

ano, to máš pravdu, protože ze vzorečku je to k poznání vůně často opravdu málo :,(
Když už je řeč o Rochas, tak ale např. Notino nabízí jen vzorky po 1 ml a to ještě jen u některých vůní, takže kupuju naslepo celá balení 100 ml. Zatím to vždy vyšlo. A ten adrenalin mě na tom dost baví.

@mmaat píše:Já pořád doufám, že se Byzance někde objeví, ale asi marně. Mám aspoň prázdný flakon na občasné připomenutí :(

Nevím, ale nestává se, že by se parfémový dům rozhodl ke znovuvzkříšení starých už jednou zrušených vůní? Pokud ano, mohly bychom se těšit, když ne, tak jsem upřímně ráda, že nevím, o co jsem přišla… :hug:

mmaat 18.12.16 11:00

@Bessinka125 ve znovuvzkříšení nedoufám, ale už se stalo, že se na eshopech objevily staré zásoby už nevyráběných vůní :think:. 150,– eur a víc se mi za ni na ebayi dávat nechce, poslední flakon jsem kupovala asi před osmi lety za nějakých sedm set :(

Jitka77 18.12.16 16:18

Zůstat zvědavá a nechat se překvapit.

Řídit se vlastním nosem.

Užívat si své miláčky a sledovat novinky.

Když se mi vůně zalíbí, moc nákup neodkládat.

Nevonět se něčím jen proto, abych to „spotřebovala“.

Zkrátka nechat vůně přicházet a odcházet a užívat si je.

Bessinka125 19.12.16 11:03
@mmaat píše:
@Bessinka125 ve znovuvzkříšení nedoufám, ale už se stalo, že se na eshopech objevily staré zásoby už nevyráběných vůní :think:. 150,– eur a víc se mi za ni na ebayi dávat nechce, poslední flakon jsem kupovala asi před osmi lety za nějakých sedm set :(

To bych za vůni taky nedala… Sběratelské tendence nemám a jako spotřebitelce by mi vadilo, že pokud bych si ji oblíbila, díky tomu, že se už nevyrábí, bych ji příště třeba nesehnala vůbec.

Bessinka125 19.12.16 11:04

@Jitka77 to jsi řekla hezky… :) nechat vůně přicházet a odcházet a užívat si je…

Biely kvet 19.12.16 11:41

Chcela by som spotrebovať vône,z ktorých už mám len na dne flakónu a hlavný plán na rok 2017 - kúpiť oveľa menej vôní, ako tento rok :oops: /najmä za posledné dva mesiace, čo som na Arome, sa mi zbierka pekne rozrástla, až mám niekedy výčitky svedomia/. Plánujem kúpiť max 3 parfumy. :roll: :roll: :roll: No, uvidíme…

vyhryz1 19.12.16 18:59

V roce 2017 opravdu končím se slepáky :-) Poslední dobou ne zrovna úplná spokojenost, spíše zklamání, nějak nemám šťastnou ruku. Kupovat určitě s rozmyslem.

Makiiii 19.12.16 20:02

@vyhryz1 Slepáky jsem si zakázala po celý letošní rok a světe div se, nekoupila jsem ani jeden. :mrgreen: Držím pěstí. ;)

alese 20.12.16 12:33

Já nevím, já se znám.......Ale plán mám: SAMIA. Ten koupím.
A pak už jen spotřebovávat…nenutit se do ničeho, ale postupně odebírat, už bych neměla radost z nových přírustků

sisa.b 20.12.16 19:56

Môj plán sú 3 kusy parfumov, ideálne podľa túžobníka. K nim si doprajem každý mesiac nejaký odstrek na uspokojenie a aj na skúšku, či vôbec daný parfum potrebujem. Už žiadne slepáky, všetko najskôr vo vzorkách a odstrekoch. Tak a som zvedavá, čo bude o rok :D

Tana1112 21.12.16 09:17

Přestože jsem svou touhu po krásné šeříkové vůni nakonec uspokojila flakónem Lilac Path od Aerin, určitě koupím „Simonku“ - Osé. Na léto plánuji lípovou L'Été en Douce od l'Artisana a jeden flakón nějaké případné novinky, která mně okouzlí. Období, kdy jsem musela mít kdeco a hned mě už naštěstí přešlo a na poličce mám jen ty, ke kterým se opakovaně (a hlavně ráda) vracím :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek