Vaše pleťová kosmetika

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 25 Další »
maricka 2.6.10 16:17

Moje pleť: ani pořádně nevím, jestli mastná, smíšená nebo normální. Občas akné, na tvářích rozšířené póry, v zimě jsou tváře a nos velmi suché. Nejvíce mne štvou sem tam fleky po akné.

Denní krém: jsem spokojená s Natura House růžovou řadou (krém). Hlavně krásně voní po růžích. K tomu používám i oční krém, ale uvidím, zatím si myslím, že ho nepotřebuji. Příště nekoupím buď žádný, nebo si pořídím něco od Nobilisu.
Odličovací/mycí krém: ráno vždy kromě krému použiji Alverde mycí krém se spraší
Noční „regenerace“ : krém nepoužívám, místo toho se teď patlám biofází od Nobilisu (pokud neuvidím výsledky, tak si ty lahvičky příště nekoupím, je to časově náročné) a pak použiji regenerační olej růže téže značky
Pleťové mléko: Zatím Alverde s růžemi, asi brzy přesedlám na Nobilis a do jejich hydrofilních olejů si budu kapat éteráčky (asi hlavně zase růži :-), jak jinak…)
Pleťová voda: Od Saloosu s růží (jako Šiřín :-) )
Peeling: Alverde meruňka (nebo vlastní: jednou za čas mořská sůl s hydrofil. olejem mimóza-med)
Maska - míchám si vlastní s levandulí nebo syrovátkou, ale mám i s mořskými řasami od Nobilisu
A pak mám ještě pár dalších serepetiček, co používám občas… hlavně, když mám náladu na konkrétni vůni - vanilka, mimóza, jasmín, tea tree, meruňková jádra, mák … Já mám vlastně pocit, že kdyby kosmetika nevoněla, tak ji asi ani nepoužívám (kromě krému), je to taková moje aromaterapie. Masky na obličej používám skoro výhradně tehdy, když mám náladu pod psa ;-)

LuciaG 2.6.10 17:38
shanin píše:
Vám ta micelárka od Biodermy odlíčí řasenku? Mně teda ne (nepoužívám voděodolnou) , respektive musím to oko hodně dřít. A ani pak to neodlíčí úplně. Jak to děláte? :-)

Mne odlíči maskaru úplne bez problémov a ani veľmi nemusím drhnúť. Nalejem ju na vatový tampón, ten potom priložím na zatvorené oko, pár sekúnd počkám a normálne odlíčim :wink:

AH64 2.6.10 20:10

jj, i mně, přesně jak píše LuciaG :) bez problémů

a Luci jak ti vyhovuje ten krém na obličej Avene?není moc hutný?potřebuji nějaký denní krém se SPF a jelikož mam mastnou pleť, bojím se že se mi po krému bude mastit ještě více.
a ten oční Avene ti taky hodně vyhovuje?

Marianna 2.6.10 20:12

Mě právě micelárka oční make-up taky moc dobře neodličuje. A to voděodolnou řasenku rovněž nepoužívám. Proto se držím odličovače od Garnieru jako klíště. Kupuju si je v Makru v balení po 3 (nebo 4? :conf: ).

Momentálně jsem se od p leťové vody na problematickou pleť od Ryor u urychleně vrátila k Sensibio Bioderma , protože se mi začaly dělat jebáky. Světe div se, po pár dnech s micelárkou jsou fuč.

Dál jsem vyžebrala v lékárně vzorečky tohoto krému od Eucerinu : http://www.eucerin.cz/…tive_skin_fa … _light.asp a spokojenost veliká. Je to horký favorit na koupi celého balení. Ovšem cenu jsem si ještě nezjišťovala. :?

Gileis 2.6.10 20:17

Já mám teďka micelárku od LRP a oči odličuje bezvadně. Ale příště koupím zase dvoufázový odličovač Garnier Sensitive, za třetinovou cenu udělal tu samou práci. Za sebe ji moc doporučuju, i když na mastnou pleť asi úplně vhodná není.

Širín 2.6.10 20:44
Marianna píše:
Momentálně jsem se od p leťové vody na problematickou pleť od Ryor u urychleně vrátila k Sensibio Bioderma , protože se mi začaly dělat jebáky. Světe div se, po pár dnech s micelárkou jsou fuč.

O co se jedná?

Evelina 2.6.10 21:00

Můj typ pleti: smíšená, mastná místa - kořen nosu, brada, čelo, suchá místa - obočí, nos (které se loupou), tváře normál. Rozšířené póry a jizvičky po akné, první vrásky na čele a pod očima (díky mé výrazné mimice :) ), pupínky, které si bohužel rýpu :oops:

Denní krém: střídám vše možné, nyní YR na 1. vrásky, ryor matující, nebo Erno Lazslo tónovací
Noční krém: střídám obyč Niveu, bambucké máslo, kalciovou mast, podle stavu pleti
Oční krém: YR
Odličovač očí: Balea, olejový i ten bez oleje
Pleťová voda: solutio jarish z lékárny nebo eau roma water od Lush
Odličovací/mycí gel: clinique odličovací olej, je super
Peeling: ocean salt od Lush
Maska: Queen Helene mint julip, cosmetic catastrophe od Lush

Jinak se chystám vyzkoušet Atok (až dopotřebuju to co mám doma), hlavně mě láká ta levandulová řada - myslím, že tu o ní psala vixen.
Taky jsem chtěla zkoušet víc těch udělátek od Lush, ale vzhledem k rostoucí hodnotě libry vůči koruně to odkládám.
Co jsem kdy měla všelijaké vzorky, zaujala mě kosmetika Biotherm (třeba i tím že její krémy krásně voní :) ). Sleduju ceny na jahodě, bývají tam akce, nebo i na aukru se dá leccos sehnat.

Lalaith 2.6.10 22:45

Typ pleti: smíšená citlivá (dělají se mi rudé fleky po všem možném :roll: ) - mastnější nos, brada, čelo, suché tváře… sem tam nějaká ta neplecha, rozšířené póry
Pleťová voda: Alverde s růží (mám i pleť.mléko)
Peeling: Alverde s meruňkami
Mycí gel: Avon s marockou růží (jediná věc z Avonu, po které jsem se neosypala!)
Denní krém: No, s tím je potíž, po všech co mám se lesku strašně moc… Ryor matující, Barekol s zeleným čajem, Balea ve žluté tubě (vše používáno jen sporadicky, jendou za pár dní…) a taky obličejový olej Saloos ylang-ylang
Masky: buď domácí nebo nějaká obyčejná čistící od Baley
Mám zálusk na LUSH… Ty jejich výrobky vypadají slibně…

katerinka 2.6.10 22:54

Po výprodeji Juveny na Xparfémech je to Juvena ve všech vrstvách :wink: :twisted:

shanin 3.6.10 00:49

Můj typ pleti: smíšená, v T-zóně mastná. Čas od času se mi udělá nějaký pupínek, ale už to naštěstí není, co to bývalo. :-)

Denní krém: momentálně fluid od Olay se SPF 15 (ujde), pokud potřebuju celý den vypadat dobře, tak ještě matující emulze od Mary Kay.
Noční krém: momentálně topolovkový krém od Barekolu, ale až ho dopotřebuju, vrátím se k jojobovému oleji.
Oční krém: To, čím mažu zbytek obličeje.
Odličovač očí: Dvoufázový od Balea neb dvoufázový od Ryoru, Aviril, olivový olej… co je zrovna po ruce. :-)
Pleťové mléko: nepoužívám.
Pleťová voda: smíchám trochu glycerolu s vodou, přidám pár kapek geraniového olejíčku.
Odličovací/mycí gel: momentálně heřmánkový od Yves Rocher (zatím spokojenost, čistí a nevysušuje).
Pleťová maska: Mint julep od Queen Helene.
Peeling: acylpyrin

Majka76 3.6.10 06:03

Můj typ pleti: dehydratovaná, reaktivní, občas mastnější T-zóna

Denní péče: Clinique - Redness Solution Daily Relief Cream
Oční péče: Clinique - All About Eyes Rich
Noční péče: Nivea - Q10 Plus noční
Odlíčení: Bioderma - Sensibio micelárka
Masky ani peelingy nepoužívám. I když teď mám ve sprše novinku od L´Oreal - Pure Zone Hloubkově čistící gel s houbičkou - tak ho vždycky ráno použiju. Té houbičky jsem se bála, že bude tvrdá, v tom případě bych ji vůbec nemohla se svou citlivou pletí použít. Ale je superjemná, silikonová, takže se není třeba bát. A asi to funguje, protože pleť je opravdu viditelně lepší - což bych tedy já, jakožto odpůrkyně L´Orealu, nikdy nebyla řekla. Ale znáte ten pocit, když na vás z regálu kouká něco nového, ne? :oops: :lol:

Marianna 3.6.10 08:26
Širín píše:
Marianna píše:
O co se jedná?

O uhříky, akné. Na tohle jsi se ptala?

Popelka 3.6.10 08:37

Jj, micerálka je bomba,taky používám i k odličování.Jakmile na sebe naliju vodu z kohoutku tak se osypu :evil: S Jarishovkou je to stálice v mé kosmetice :)

Myskamauska 3.6.10 08:59

Tak já si to zase bez vody z kohoutku nedokážu představit.Odlíčím se a pak to spláchnu ještě vodou,protože si připadám ulepená. :D

Popelka 3.6.10 09:16

Mysko, ono když máš po vodě hubu jako když máš lepru tak ti nic jiného nezbývá :)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 25 Další »
Váš příspěvek