Vaše pleťová kosmetika

Eunika 1.7.14 09:48

@Magnolie1
S tímto krémem nemám zkušenost. Měla jsem kapsle, sérum a denní krém. Odvázaná jsem nebyla, darovala jsem.

1Miru 1.7.14 17:47

@Magnolie1
…měla jsem krém ceramidový od EA. A slabota. Za ty prachy - hrůza.
Kvalitou je to jak špatná drogerka.

Magnolie1 1.7.14 18:12

@1Miru @Eunika holky, díky, takže jasný, kupovat nebudu, já to tak nějak i podvědomě tušila

Eunika 1.7.14 18:17
@1Miru píše:
@Magnolie1Kvalitou je to jak špatná drogerka.

@Magnolie1
Přesně, jak to napsala Miru.

Roza 2.7.14 07:53
@Eunika píše:
@Magnolie1
Přesně, jak to napsala Miru.

Na EA mám uloženou chválu, kterou pěla Lucie Bíla, ale už to je mnoho let.

foxy 2.7.14 08:08

@Magnolie1 , pouzivam osmihodinovy krem, je to spis takovy velmi hutny balzam s vyraznou bylinkovou vuni. Neumim si predstavit tim regulere natrit souvislejsi plochu, ale na suche rty, nos odreny po ryme, zadery a spalene usi nebo nos je prefektni. Davam ho malicko, baleni vydrzi veky.

naja1 2.7.14 08:10

@Magnolie1 Měla jsem před lety ceramidové kapsle a oční krém a už bych nikdy nekoupila. Vůbec mě to nenadchlo.

Magnolie1 2.7.14 08:14

holky, díky

Barbarella 2.7.14 08:49

Klasika, někomu vyhovuje, někomu ne.
Ty kapsle na pleť a oční okolí si kupuju, ty jsou dobré, výživné.
Ceramidový krém byl o ničem.
Osmihodinový krém je spíš na nárazové používání, než na denní péči, některé oční krémy jsou taky dobré.
E.A. je pro mě solidní péče od určitých výrobků za velmi dobrou cenu.

Verda2 2.7.14 18:21

@Magnolie1

Před časem jsem se na tuto kosmetiku tady ptala a byla mi moc chválena, i jsem četla pár příspěvků na netu a taky byla moc vychvalovaná. Tak jsem si na elninu koupila sadu za dobrou cenu a musím říct, že krém na ruce byl fakt úžasný, sice mi extra nevoněl, ale používala jsem ho na noc a ruce si fakt „rochňaly“ :) , ten tedy mohu doporučit. Krém na tělo - dobře hydratoval, ale mně vadila ta bylinková vůně, pro mne spíš nevůně, ale zase, někomu voní. Tyčinka na rty průměr, výhoda je, že má SPF 15, mám tedy bezbarvou a ten hojící krém/mast, ten je prý dobrý na opary, malá poranění, ten mám po pravdě zatím schovaný, docela mně smrdí, manžel si tím namazal asi 2× opar a nebýt zase s prominutím toho smradu, používal by ho, ale ta ne-vůně ho odradila, jinak asi hojivý je. Takže za mě - mnoho povyku pro nic, byla jsem celkem zklamaná, až na ten hand cream, ten byl bezva :) Kdybych to vše nekoupila jako set za dobrou cenu, ale jednotlivě, to by mě štvalo, ale takhle to beru jako zkušenost :)

emily 2.7.14 22:56

Ja som testla ceramidove kapsule tie su super, potom Nighttime Miracle Moisturizer ten je ble, velmi hutny, spravi na tvari nedychatelnu vrstvu - podobnu sluzbu spravi obycajna vazelina, 8h krem na ruky je ok, novy make up Flawlesly finish je super, Ceramidove kremiky su tiez velmi dobre, BB cream je naozaj BB cream, kryje velmi dobre, prejasni plet, hutna konzistencia, ale nesmiem pod neho davat SPF krem, lebo moja to uz nesniesla moja citliva plet, pletova rada Visible Difference je drogerkova uroven.
Mama mala Prevage nocny krem a povedala,ze lepsi krem nikdy nemala, (no bodaj by nie za tu cenu :roll: )

Barbarella 3.7.14 09:23
**@Tyčinka na rty průměr, výhoda je, že má SPF 15,

Tak tu tyčinku mám hrozně ráda, SPF je mi zrovna k ničemu, používám na noc. :)

AnnaBella 4.7.14 16:45

Já ted používám noční krém La Chévre s kozím mlékem a kmenovými buňkami z mrkve. Zdá se mi moc dobrý, jsem s ním spokojená. :palec: Asi by se dal použít i jako denní, pleť po něm není mastná.

Movela 9.7.17 09:49

Co říkáte na Kosmetiku Clinique? jak byste hodnotily složením a kvalitou?mně se zdá, že po letech cítím konečně trochu komfort a dobře zhydratovanou pleť. Děkuji za názory a vaše zkušenosti :rose: (45+)

MiroskaRendka 23.11.17 14:17

Já sice nemůžu soudit, ale mamka jí používá nějaký ten pátek a je s ní spokojená :palec:

Stránka:  « Předchozí 1 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 Další »
Váš příspěvek