Vaše pleťová kosmetika

Stránka:  « Předchozí 1 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
pipi 24.11.17 13:42

Ja používam Clinique dlhé roky. Mojou stálicou je Dramatically Different Moisturizing Lotion. Používam ho celoročne ako denný krém, iba v zime v mrazoch ho musím vymeniť za niečo hutnejšie. Je to taká moja istota, základný krém bez nejakých špeciálnych vlastností, nedráždi mi pleť a konzistenciou je pre mňa tak akurát (mám zmiešanú pleť). Prvý som si doniesla zo zahraničia dokonca ešte za socializmu pred cca 30 rokmi a posledných 5-6 rokov už neexperimentujem a je to môj jediný denný krém.

Za tie roky som mala a vyskúšala veľmi veľa výrobkov Clinique. Niektoré sa stali stálicami, niektoré ma nenadchli (naposledy Micellar cleansing gel), ale nejakú negatívnu kožnú reakciu som z nich nikdy nemala. Mojej pleti ich výrobky sedia.
Opakovane už dlhé roky používam aj:

• mydlo Mild (klasické mydlo, nie to tekuté)
  • Anti blemish gel na vyrážky
  • City Block Sheer SPF 25
  • Superbalm Lip treatment (hlavne v zime, je to veľmi hutný gel na popraskané pery)
  • sypký púder (asi piate balenie?, vydrží mi cca 1 rok)
  • maskara High Impact (keďže sa líčim iba výnimočne, vždy si vystačím iba s tými mini baleniami, ktoré sú niekedy ako bonus k nákupu, takže iné maskary nekupujem)

Z času na čas si kúpim aj pleťovú vodu, buď 0 (bez alkoholu) alebo 1 (s najnižším obsahom alkoholu), obľúbený som mala aj Take the day off cleansing balm na odlíčenie (momentálne skúšam verziu cleansing oil, ktorá mi je asi ešte príjemnejšia). Používam aj roll-on deodorant klasický, a aj verziu Aromatics Elixir. Vyskúšanú mám aj masku a píling na problematickú pleť, aj nejaký z ich anti-aging krémov a sérum a kopec ďalších výrobkov na pleť aj na telo. Z dekoratívky milujem ich priesvitný ruzovy lesk Clearly pink a lak na nechty Sweet Tooth, aj keď neviem, či ešte tieto odtiene majú v ponuke. Ak potrebujem make-up alebo kompaktný púder, tak tiež iba od nich. No a ešte parfémy - mám Calyx a Aromatics Elixir, a na mojom zozname „možno raz“ je aj Happy a Happy Heart.

Používam samozrejme aj inú kozmetiku, vo väčšine prípadov druhú polovicu mojich kozmetických výrobkov tvorí Weleda. No a odkedy je konečne Kiehl´s na Slovensku, tak skúšam aj niečo od nich.

Lila 28.12.17 18:04

Máte, prosím, někdo zkušenosti s kosmetikou The Ordinary?

bramburka006 10.01.18 10:06

Já ne, ale kamarádka si z tama kosmetiku kupuje a je spokojená :)

sabi01 16.02.18 12:47

Raději taky používám kvalitnější kosmetiku. Mám ráda ty přírodní. Jelikož mi už není 20, vybírám ty, aby měly i omlazující či regenerační účinek. Vrásky a ďolíky se dneska moc nenosí. navíc když máte citlivou pleť je to o to těžší. :-?

sabi01 16.02.18 13:16

na 150% jedině krémy od alqvimi, pro citlivou pleť je to top. Přírodní jak dneska se říká boi 8-) nejlepší

CathB 02.01.19 13:05

Moje pleť: Suchá, se sklonem k atopii

Používám (na den i noc): Oleje od Renovality (aktuálně Mokřadkový)
Aktuální odličovák: Čisticí mléko Manufaktura Sedmikráska

Co se týče těch olejů na pleť, tak musím zcela otevřeně přiznat, že k obyčejným krémům už se nejspíš nevrátím.

Vždycky jsem měla problém s tím, že žádný krém (a to jsem jich zkoušela mrak) nebyl na moji pleť dost. Po chvilce byla zase suchá a po přejetí prstem lehce drhla. Jednou se mi snažil nějaký vizážista vnutit nějaký přípravek od Lancome, který mi udělal hezkou pleť na základě nálože silikonů.

Chtěla jsem ale něco víc přírodního (silikony ucpávají póry a můžou i za nejrůznější podráždění, což se mi nezdálo pro můj typ kůže vhodné). Takže jsem zkusila oleje a můj problém se suchou pletí jednoduše zmizel. Super je i jejich univerzálnost. Člověk jen pipetkou nakape ráno a večer a dál nic neřeší.

MarcelkaN 01.08.19 16:04

Moje pleť: smíšená se sklonem k rozšířeným pórům, černým tečkám a pigmentovým skvrnám

Čištění: čistící mléka se mi osvědčily hydratační od Neutrogeny a Yves Rocher, na další kolo mám připravené z heřmánkové řady od Ziaja, tonikum pak používám téměř vždy z řady jako čistící mléko (pokud je, nebo nějaké nejpodobnější)

Krémy: dodělávám poslední krém od Tian-de (přírodní řada s bílým čajem) všeobecně jsem s jejich kosmetikou moc spokojená, ale mám kousek od práce Ziaju, která mi přijde hodně podobná a příjemná takže další na načnutí čeká denní i noční krém z řady Marine Algae 30+, oční krém mám pak z kozí řady od Ziaji a vzala jsem ještě nějaký proti otokům myslím že s pažitkou

Pigmentace: mám krásný pigmentový knírek, který se snažím mírnit používáním uv faktoru 50 přes den a jen lokálně, na noc mám pak zesvětlující krém od Ziaja a fleky postupně mizí:)

Za mě tedy spokojenost jak s kosmetikou od Tian-de tak Ziaja, jsou cenově velmi příznivé a občas je prokládám tím co se mi zrovna zalíbí :) Yves Rocher, sem tam nějakými vzorky od kosmetičky jako Sothys, Comfort Zone nebo Inno Derma. Jsem takový experimentátor :)

Stránka:  « Předchozí 1 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
Váš příspěvek