Vaše pleťová kosmetika

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 25 Další »
Elvira 12.6.10 11:46
barbucha píše:
plevanka píše:
Povíme si za dvacet let 8) :wink:

Mno, před dvaceti, ba třiceti lety tady ještě žádný oční krémy nebyly - a neřekla bych, že jsem na tom s očním okolím nějak hůř, než by bylo, vzhledem k věku, zdrávo 8)

Ani moje matka ho neměla, natož moje babička…a musím říct, že po celoživotním výhradním používání obyčejné Nivey měly pleť daleko hezčí, než většina dnešních naduživatelek kosmetiky""http://yoursmiles.org/ssmile/tongue/s1522.gif:http://yoursmiles.org/…ue/s1522.gif

Musím potvrdit, že barbucha je krásná žena a má šmrnc, krásný účes, je elegantní…ještě jsem to sem nenapsala, ale musela jsem. :wink:

Ronna 12.6.10 15:33

Já oční krém používám, možná ze zvyku. Mám od YR ten ranní. Nemám ráda gely, musí to být krém, hlavně mám totiž ráda, že si při tom udělám malou masáž očního okolí.

Alena 12.6.10 23:20

oční krém sice mám, ale skoro vůbec ho nepoužívám… jedu jen denní a noční a někdy, jak psala tuším barbucha, používám na oční okolí gel ( když jsem hodně opuchlá po ránu )…
jinak mám neustále rozdělaných cca 5-6 krémů a střídám je… ne z důvodu, že by to bylo pro pleť lepší, ale jakmile si koupím něco nového, nevydržím čekat, než dodělám současný krém…
momentálně mám v používání:
EL Perfectionist CP+ serum i krém
Germaine de Capuccini Timeexpert denní
Y. Rocher - Serum Vegetal 3 - je denní, ale používám na noc, nebot je hodně hutný
Loreal Triple Activ noční
Dermacol elixír 45+ denní
Hildegard Brauckmann collagen denní, ale používám též na noc
Saloos regen. obličej. olej - též občas na noc

barbucha 13.6.10 10:18

Elviro :heart: …máš u mě panáka :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Marianna 17.6.10 10:51

Dotaz - od kolika let přibližně je vhodné začít s krémy na vrásky? :conf:

Například tenhle Eucerin Q10: http://www.lekynainternetu.cz/p/eucerin … i-vraskam/

Vím, že to bude taky asi podle stavu pleti - někdo nemá nic ani ve 40 letech, někdo naopak už v 25 vypadá jako babička. Ale tak všeobecně. Je lepší začít při prvních pár vráskách na čele a brát to třeba i jako prevenci nebo je lepší pleť jen hydratovat a s krémy na vrásky si počkat třeba do padesáti, aby si pleť nezvykla a pak to na ní neúčinkovalo?

Majla 17.6.10 12:32

Taky mě to zajímá.Mě hodně vyhovuje krém nivea Q10, mám doma vzorek.Ale také nevím, jestli na mě není krém na vrásky brzo.Nějak extra vrásky nemám. Výhoda plnoštíhlých lidí:-)

1Miru 17.6.10 14:43

…když jsou vrásky - tak krém na vrásky.
Pokud pleti vyhovuje(neštípe, nepálí, není alerg. reakce), proč ne.
Ale přiměřeně = resp. - pak už se vlastně „musí“ používat čím dál silnější kalibry, aby byl nějaký efekt.
Vždycky pleť, o kterou se pravidelně pečuje, vypadá lépe, než když se na to dlabe.
(jasný - někdo díky genetice těch „problémů“ mám méně :twisted: )
:D

Ronna 20.6.10 12:54

U těch očních krémů jde také o tu masáž očního okolí, jak jsem psala výše. A ta je vhodná vždycky, zvláště pokud koukáte do počítače. Vrásky vznikají tam, kde pleť není pružná, zkřehne a tak se vytváří sklady - tj. vrásky. To paltí i pro horní ret. Proto je dobré pokožku v těchto místech masírovat, aby se prokrvila.

Evelina 22.6.10 20:37

Taky mě to zajímá, kdy už používat krém na vrásky. Moje máma nemá skoro žádné vrásky (jen ty mimické), já jsem bohužel po ní genetickou výbavu nezdědila. Mám drobné vráky okolo očí a na čele (tam je to blbý, leze do toho make-up) a vrásku na jedné straně od nosu ke koutku (ne tak hroznou) v pětadvaceti. Je to tím, že moc „dělám ksichty“ - zvedám často obočí a směju se nakřivo :) Taky jsem kuřák, a to pleti zrovna moc nepřispívá. Do konce roku s tím chci ale seknout, teď to nejde, snažím se zhubnout do plavek :D

Máte někdo zkušenost s Hadkem (nebo atok) a jeho krémy proti vráskám? Moc jich tam není teda. Chtěla jsem používat je přírodní kosmetiku, jenže asi si tam nevyberu. Mám doma taky YR Inositol denní a vzorky Inositol noční, což jsou přípravky na 1. vrásky. Máte někdo?

Seahorse 14.7.10 22:09

Pleť mladá, čelo nos mastná, zbytek normální, na čele malé pupínky akné, póry celkem rozšířené.

Denní krémy - Lancaster AquaMatt fluid - super zmatňovač, Vichy Normaderm denní
Noční krémy - na čelo a nos noční Normaderm, na zbytek vč. očí D'Oliva hydratační lehký krém.
Odličovač - L'Oréal Happyderm pěna (mám nakoupeno pěkně do zásoby, protože už se nedělá :evil:) Na celý obličej včetně očí. Občas gel Normaderm.
Pleťová voda - dříve Sensibio H2O, nyní Vichy Pureté Thermale micelární a Dr. Müller tea tree.
Peeling - Eucerin.

Pleťová mléka, oční krémy a masky nepoužívám. Vím, že je u mě přenormadermováno a většina lidí na tuhle řadu nadává, ale používám už několik měsíců a jsem spokojená, přestože nemám nijak šílenou pleť. Jsem maximálně spokojená se vším, co zrovna doma mám, ale stejně ráda zkouším nové věcičky. :D

manolia 15.10.10 20:42

Musím také velice pochválit odličovací krém od Marionaud, je to piksla 200ml, stála cca 300kč, ale je vynikající, krém jsem ještě nikdy neměla, tento se na odlíčení mázne troška mezi prsty a jako hydrofilní oleje smísí s vodou a umyje se s tím krásně makeup i řasy, neštípe vůbec, pěkně vyčistí a je tam makadamiový olej, takže je potom obličej krásně hebký.

Seahorse 15.10.10 22:49
manolia píše:
Musím také velice pochválit odličovací krém od Marionaud, je to piksla 200ml, stála cca 300kč, ale je vynikající, krém jsem ještě nikdy neměla, tento se na odlíčení mázne troška mezi prsty a jako hydrofilní oleje smísí s vodou a umyje se s tím krásně makeup i řasy, neštípe vůbec, pěkně vyčistí a je tam makadamiový olej, takže je potom obličej krásně hebký.

Jů, to mě zaujalo, ale teď se to snažím někde najít a nevidím nic. :(
edit … už jsem asi našla, je to toto?:
http://www.beaute-test.com/…img46935.jpg

manolia 16.10.10 14:52

Seahorse Ano, to je on.

alin 16.10.10 23:46

Pleť : normálna/zmiešaná, v zime suchá a náchylná na alergie (vtedy môžem len mandľový olej Weleda)
Odličovač : micelárna voda Bioderma (stálica), na oči aj odličovač Mary kay
Čistiace prípravky : tie striedam a obmieňam najviac, momentálne mám olej Shu Uemura
Pleťové mlieko : nepoužívam
Pleťová voda : Nuxe ružová (plus čiastiaca pena Nuxe ráno)
Denný krém : momentálne EL Double Wear (striedavo fantastický Rosa Graf Tea Time)
Nočný krém : používam oleje, môj favorit je od Ren Rose Synergy (objednávam z musthave) a zaplaťpánboh zaň (je naozaj fantastický)
Očný krém : vyššie uvedený Ren (len večer), prípadne kupujem ružový od Weledy
Masky : Ren, Nuxe, Weleda …

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 25 Další »
Váš příspěvek