Vaše pleťová kosmetika

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 25 Další »
shanin 29.10.10 13:37

Ochladilo se, pleť mám sušší, takže jsem přestala experimentovat (stejně jsem za poslední rok dva nenašla nic, co by mě nadchlo) a vrátila jsem se raději ke svým stálicím:

Odličování:
jojobový olej, heřmánkový čaj
Krém (na den, na noc, na oči, na krk, na ruce, je to jedno):
Barekol - IQ Noční krém s panthenolem Ústav lékařské kosmetiky - Norkový hydratační a Norkový výživný krém
Peeling
aspirin nebo drsnější houbička

Zyra 29.10.10 15:57

Na odličovanie som vyskúšala už všeličo ale vždy som sa vrátila ku slovenskej kozmetike FYTO
Čistiace pleťové mlieko a voda: Fyto s čajovníkovým exktraktom
Pleťový krém: používam kaviárový krém na deň aj noc tento: http://www.extraprodukty.sk/product/kav … 200ml-920/
Masky a peelingy od AVONU - Planet SPA, alebo od Oriflame.
telové mlieko Nivea na suchú pokožku a Bioderma Atoderm, hlavne v zime

1 x mesačne chodím kozmetičke na čistenie pleti.

Gabča 30.10.10 22:24

Pleť : normální, momentálně vlivem počasí sušší
Odličování : dvoufázová odličovací emulze od Ryoru a také odličovač 3 v 1 od Vichy Pureté Thermal, pleťová voda Garnier pro citlivou pleť, gel na odličování Total Radiance od Avonu
Denní krém : Vichy Aqualia Legere
Noční krém : většinou klasická modrá Nivea; jojobový olej od Topvet
Péče o tělo : mám ráda od Nivey tělové mléko na velmi suchou pleť a také používám kokosový olej (ten občas i na obličej). Na exémy (které se občas vyskytnou jako důsledek mé alergie) používám krém, tělové mléko (mám oboje) Multilind Mikrosilber.

RoSa 12.11.10 19:05
manolia píše:
Musím také velice pochválit odličovací krém od Marionaud, je to piksla 200ml, stála cca 300kč, ale je vynikající, krém jsem ještě nikdy neměla, tento se na odlíčení mázne troška mezi prsty a jako hydrofilní oleje smísí s vodou a umyje se s tím krásně makeup i řasy, neštípe vůbec, pěkně vyčistí a je tam makadamiový olej, takže je potom obličej krásně hebký.

Ahoj, a dá se použít na mokré odlíčení (opláchnutí vodou), nebo je to určené na čištění jen vatou/vatovým tamponem?

manolia 12.11.10 19:22
RoSa píše:
manolia píše:
Musím také velice pochválit odličovací krém od Marionaud, je to piksla 200ml, stála cca 300kč, ale je vynikající, krém jsem ještě nikdy neměla, tento se na odlíčení mázne troška mezi prsty a jako hydrofilní oleje smísí s vodou a umyje se s tím krásně makeup i řasy, neštípe vůbec, pěkně vyčistí a je tam makadamiový olej, takže je potom obličej krásně hebký.
Ahoj, a dá se použít na mokré odlíčení (opláchnutí vodou), nebo je to určené na čištění jen vatou/vatovým tamponem?

Já používám právě to mokré a je to moc dobré :P

pipi 12.11.10 19:27

Ja som nad tym odlicovacim kremom Marionnaud rozmyslala na zaklade tejto diskusie, ale nakoniec som si vo fann vypytala vzorku do kelimku z Clinique Take the Day Off Balm. Je tuhy, ale akonahle sa naberie prstami a rozmaze, meni sa na olej (bez zmiesania s vodou) a pekne odlici make-up, da sa aj na oci pouzit. Z oci si ho pre istotu odstranujem vatovym tamponom (kedze nosim cocky), ale z tvare ho oplachujem. Uz som si kupila aj cele balenie, takze za mna spokojnost, len je pravdaze o dost drahsi ako ten z Marionnaud.

Inak som si tiez kupila z Clinique Antioxidant krem na velmi suchu plet a zatial som tiez spokojna. A to som si myslela, ze sa ku Clinique uz nevratim, lebo v minulosti mi nejake veci od nich nesadli.

A musim este spomenut, ze jedina vec, ktora od nich na mna vzdy fungovala, je Spot Gel na vyrazky. Za tie roky som mala vselijake podobne pripravky, ale pri tomto jedinom mam pocit, ze fakt funguje (aj ked ine ich anti acne pripravky su uz pre mna moc vysusujuce).

RoSa 12.11.10 20:35
manolia píše:
RoSa píše:Ahoj, a dá se použít na mokré odlíčení (opláchnutí vodou), nebo je to určené na čištění jen vatou/vatovým tamponem?
Já používám právě to mokré a je to moc dobré :P

Díky za odpověď! Tak to je super, že je na „mokré“ odličování, to si pro něj skočím :P

Já totiž nesnáším odličování tamponem (odlič.voda, mléko apod.) - připadá mi to tak nějak nedostatečně čisté :wink:

manolia 12.11.10 21:12

Pak napiš jak vyhovuje :wink:

Ronna 14.11.10 15:31

Levandulový krém od Justu. Mám teď hodně práce a když přijdu večer a odlíčím se, na noc si dám krém (střídám ten se solí od Justu, šípkový od Korres nebo olej s kaviárem od Dermacolu) a na spánky, krk a pod krk nanesu ten levandulový. Krásná uklidňující vůně.

RainyWeather 9.12.10 18:53

Chci si koupit ještě před Vánoci asi 3 výrobky od Vichy - kde prosím nejlépe nakoupím? Máte nějaké tipy na internetové obchody, třeba s lepšími cenami, nebo mám jít radši rovnou do lékárny? Moc díky za rady.

Tana1112 9.12.10 18:57
EvaKm píše:
Chci si koupit ještě před Vánoci asi 3 výrobky od Vichy - kde prosím nejlépe nakoupím? Máte nějaké tipy na internetové obchody, třeba s lepšími cenami, nebo mám jít radši rovnou do lékárny? Moc díky za rady.

Evi, koukni do nějaké lékárny, teď tam má Vichy různé cenově výhodné „vánoční“ balíčky.

RainyWeather 9.12.10 19:14

Ha, no kdyby to bylo výhodnější, ráda pořídím balíček :-) Snad se někam ještě dostanu. Díky :-)

yunnan 9.12.10 22:03

Několikrát jsem nakupovala tady, ceny byly příznivé, dodání rychlé.

http://www.docsimon.cz/intro.

RainyWeather 9.12.10 22:12

Mrknu, díky za odkaz.

RoSa 9.12.10 23:19

docsimon taky vřele doporučuji - jinde už nenakupuji :P vyzvedávám osobně na Smíchově

Ale pokud to budeš nechávat posílat poštou, tak si porovnej ceny ještě s touhle lékárnou: www.lekarna.cz … tam jsem nakupovala dřív, než jsem objevila docsimon.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 25 Další »
Váš příspěvek