Vaše pleťová kosmetika

shanin 29.12.10 22:09
Ronna píše:
LuciaG píše: Čo sa mojej ošetrujúce pleťovej kozmetiky týka, prešla som úplne na prírodnú. Na pleť používam olejčeky (Salus regeneračné alebo Nobilis rastlinné príp. kokosák) a som nadšená. Že som to ja už dávno netušila, že to robí s pleťou také zázraky!

A krém pod makeup nepotřebuješ?

Chavah, z čeho je ten norkový olej? Já mám ten jejich krém, ale jsou v něm teda věci, které už moc v kosmetice nemusím.

Norkový olej je z norka. ;) Tzn. vegan unfriendly.

Tigra 29.12.10 22:16

Dámy, neznáte někdo Amatokin intensive skin-rejuvenating serum? Chtěla bych si ho koupit, máte s tím někdo zkušenost?

melisaa 8.1.11 13:26

Už je mi skoro 24 a NIKDY jsem nepoužívala žádný krém každý den a každou noc..namažu se jen, když jsem vyloženě vyschlá, ale možná bych měla začít.. Přeci jen, ten mráz a vůbec povětrnostní vlivy, už ta pleť není jako dřív.. Zatím jsem tu vyčetla olejíčky od Saloos, asi nějaký pořídím.. A La Chèvre mě taky zaujal..
No uvidím, zda budu schopná něco pravidelně používat.. Moc o sebe kosmeticky nepečuju.. Teda jako myju se normálně :mrgreen: Ale ty zkrášlovací procesy navíc mi činí problémy.. :speechless:

atyzek 8.1.11 14:01

melisaa neber to špatně, ale potřeba používat krémy každý den, přijde s věkem. Já si vždycky říkala na co jsou ty noční krémy a teď je moc ráda používám :lol:

Myskamauska 8.1.11 15:24

Ja jsem do nejakych 37 let nepouzivala vubec zadny krem,nekecam,strasne me vadilo mit neco napatlaneho na ksichte.:D

Ale to prijde s vekem,jak podotkla atyzek-dneska bych se bez nej uz neobesla. :wink:

Ronna 8.1.11 16:17

Mně zase naopak vadilo vylézt ven, do toho prachu a smogu s nahou tváří.

melisaa 8.1.11 16:53

Já se jen bojím, abych si ji nezničila, když nic nepoužívám.. Na druhou stanu..ona je ta pleť asi zvyklá..

RoSa 8.1.11 17:26

Aktuálně používám Clinique a jsem moc spokojená - tenhle: http://cz.strawberrynet.com/skincare/cl … 19/#DETAIL

(jen koukám, že oproti předvánoční době na Jahodě poněkud podražili… )

No a pak tu někdo doporučoval na zimu norkový krém, tak ten jsem sehnala v drogerii Teta. Mno, není to asi nic pro mě, je dost hutný (i když jsem koupila ten „řidčí“), ale až bude mínus dvacet, tak to bude třeba OK…

Tigra 8.1.11 17:34
RoSa píše:
Aktuálně používám Clinique a jsem moc spokojená - tenhle: http://cz.strawberrynet.com/skincare/cl … 19/#DETAIL

(jen koukám, že oproti předvánoční době na Jahodě poněkud podražili… )

No a pak tu někdo doporučoval na zimu norkový krém, tak ten jsem sehnala v drogerii Teta. Mno, není to asi nic pro mě, je dost hutný (i když jsem koupila ten „řidčí“), ale až bude mínus dvacet, tak to bude třeba OK…

Takový ten za 40 korun v kovové tubě? Ten já doporučuju taky, ale ne krém, ale norkovou MASKU. Ten krém mi moc nesedí, ale třeba po dovolené u moře se na noc mažu tou maskou místo krému, vč. očí, dokud to nevymažu (není moc velký), krásně se oživí pleť. Ale fakt mastná, takže to musím kombinovat přes den s Vichy Normadermem, nebo by mne to omladilo až do puberty.

RoSa 8.1.11 17:44

Jj, tak nějak kolem padesátikoruny stál… měli dvě verze: výživný a výživný hydratační (+ pak nějaký ty masky)… na sluncem vysušenou pokožku by asi mohl být fajn…

No, v každém případě bude kdyžtak dobrej na kozačky… (ale na ty je bezkonkurenční vazelína)

Tigra 8.1.11 17:51

Na kůži je u nás top mast Lanolin z lékárny.

Jitka 8.1.11 19:20

Typ pleti: smíšená, zralá.
Momentálně používám :
Denní krém: BIO Arganový olej ochraňující od Oléanat ( s matnou pletí dělá divy ), v létě hydratační krém Sujatha od Siddhalepa
Noční krém: BIO Šípkový olej regenerační od Oléanat
Oční krém: momentálně nepoužívám
Pleťové mléko: nemám, nepoužívám
Pleťová voda: Růžová pleťová voda od Weledy ( také Manuka toner, Okurkové zklidňující tonikum od Tarani ( dříve Herbline )
Odličování/mycí gel: střídám mýdlo natural Black Mud Mask Soap od Malki, mýdlo s oslím mlékem od Oleánat, Visaka a dětské Kekulu od Siddhalepa.
Peeling: Rhassoul africké minerální bahno od Urtekram, voda z kyselého zelí ( samé vitamíny, minerály, enzymy, kyselina mléčná, máme domácí, pokud chcete vyzkoušet, nejdříve si ji hodně nařeďte vodou, ať vás nespálí ), Banwelgeta - Ajurvédské peelingové mýdlo od Siddhalepa, na tělo mořskou sůl, na lokty a kolena citronovou šťávu.
Maska: bahno z mrtvého moře od Malki a mám ráda masky od Montagne Jeunesse.

Ronna 8.1.11 19:25

voda z kyselého zelí - :shock: jak jsi na to přišla?
Jinak díky za tipy, takové názvy (Sujatha od Siddhalepa) jsem nikdy neslyšela.

Jitka 8.1.11 19:35

vodu s kyselého zelí - babský recept, používla moje babička, aby neměla pihy a měla jasnou pleť, tak jsem si vzpomněla a vyzkoušela a opravdu funguje. Spousta přípravků slibuje, že vyrovnává barevný tón pleti a efekt žádný, zato voda z kyselého zelí to umí velice dobře. :lol: Používám od loňska 1× týdně. Ještě bych mohla přidat jednu - plátek jablka na tvář pod oči, to je zase kolagen a AHA kyseliny. Já té kosmetice moc nedám, no.
Ještě dopíšu, že Siddhalepa je velice kvalitní přírodní ajurvédská kosmetika ze Srí Lanky, většina produktů má registrovanou značku, doufám, že mi ji taky nezruší.

http://www.najadashop.cz/…49571292.jpg

http://www.najadashop.cz/…geta-jpg.jpg

Ronna 8.1.11 19:45

Určitě máš krásnou pleť. Někdy to zkusím. Líbí se mi i ta kosmetika ze Srí Lanky.

Stránka:  « Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 25 Další »
Váš příspěvek