Vaše šmink-tašky/kufříky/prostě úložny malovátek

Marianna 15.04.11 23:08

Vaše šmink-tašky/kufříky/prostě úložny malovátek

Zajímá mě, kde a jak máte uspořádanou svou dekorativní kosmetiku? Kde se líčíte?

Mým snem je budoár, ve kterém stojí úžasný toaletní stolek s mnoha praktickými šuplíčky a velkým zrcadlem, na které dopadá světlo z naprosto správného úhlu. Takže se mi nemůže stát, že mám jednu tvářenku téměř neviditelnou a druhou jako Marfušenka. Bohužel, není na to prostor. Taky v koupelně to není žádná hitparáda, jsem ráda, že se tam vejde to nejnutnější příslušenství.

Líčím se vsedě na koberci před šatní skříní, která má na dveřích zvenku zrcadlo. Nic moc poloha a světlo na mě dopadá z boku, proto mi občas hrozí ta Marfuša. :? No a malovátka mám v toaletní tašce z Tchiba. Na první pohled to vypadá celkem přehledně a na druhý už je to jasná hrabárna. Abych vylovila nějakou malou krabičku se stíny, musím vyndat půl tašky. Jasně, kdybych tam měla řasenku, pudřenku a dvoje stíny, tak je to přehledný až až. Jenže … no však se podívejte na fotky. :roll:

Jak to máte vy?

""http://www.jpeg­.cz/images/246_P103­0846_tn.jpg:http://www.jpeg.cz/…30846_tn.jpg ""http://www.jpeg­.cz/images/481_P103­0851_tn.jpg:http://www.jpeg.cz/…30851_tn.jpg ""http://www.jpeg­.cz/images/756_P103­0850_tn.jpg:http://www.jpeg.cz/…30850_tn.jpg

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Renama 15.04.11 23:19

U nás to také nehrozí, v malém bytě nějaký toaletní stoleček jak z filmu - nereálná představa. Líčím se nejraději se zrcátkem v ruce, nebo to stolní se stojanem. Dekorativku mám v kufříku, dostala jsem ho od švagra k vánocům už je to pár let a je fajn. Nevím zda je to ten samý, ale vypadá stejně. http://www.magicnails.cz/index.php?kosm … rihradkami

zuz.ka 16.04.11 10:09

U mě je to podobné. Líčím se v koupelně, jediné plus je snad jen to, že je tam dostatek denního světla. Dekorativku mám v kosmetické tašce, stejně jako Marianna :wink: Jen ty pudrové od EM mám v šuplíku v zrcadle, aby se k nim nedostala dcera :wink: ta se v malovátkách strašně ráda přehrabuje a maluje se s nima. Holt je to ženská :mrgreen:

Barbarra 16.04.11 10:29

Já se taky líčila se zrcátkem v ruce v koupelně, ale štvalo mě to čím dál tím víc a dost mi vadila i vlhkost - pro šminky ne zrovna ideální prostředí. Tak jsem přeorganizovala obývák a u okna se našlo místo pro malý stolek. Mám k němu samostatné šuplíky, kde skladuju veškeré šminky, s výjimkou tužek. Ty mám se štětci vystavené na stolku.

1Miru 16.04.11 11:26

…nejraději a nejčastěji se líčím za denního světla, tzn. u kuchyňského okna(…jsme v prvním patře… :mrgreen: ) …veškerou „kosmetiku“ mám v koupelně, z toho část(= pro úpravy během dne) v kosmetické taštičce(spíš tašce), kterou beru s sebou, kam se hnu… :wink: :D

((parfémy v chladnější ložnici))

moudjahidine 16.04.11 11:35

Dlouho jsem šminky přesouvala odnikud nikam, až nakonec zakotvily v krabici od louboutinek - je to totiž nejúžasnější krabice, kterou jsem kdy viděla, je pevná, má dobrý zavírání a vejde se mi do ní všechno úplně akorát a nemůže tam vlhko ani světlo. Je to sice furt krabice od bot, ale lepší úložnu jsem teda zatím neobjevila.

RainyWeather 16.04.11 11:51

Já je mám v prvním šuplíku u psacího stolu, hned u okna, takže na to dobře vidím. A musím u líčení sedět a mít možnost opřít si ruku. Bohužel šuplík už začíná přetékat, i když pravidelně vyhazuju věci, které nepoužívám.

foxy 16.04.11 13:21

Já mám „malovátek“ celkem málo, takže je mám pěkně naskládané tady a ty, které nejsou zrovna aktuální, mám taky v krabici od pafému. http://img715.imageshack.us/i/012lsc.jpg/

Základ si nalíčím v koupelně, detaily a kontrola na denním světle pak probíhají v předsíni, kde mám velkou vestavěnou skříň, která má celý povrch zrcadlový. Nikdy bych nezvládla nalíčit se u malého zrcátka, ikdyž si nanáším řasenku, musím si vidět i na prsty u nohou :lol:

Ronna 16.04.11 17:14

Já toho mám metrák, takže se psací stůl postupně měnil na kosmetický. U zrcadla v koupelně a ve stoje mi to moc nejde, takže v sedě u psacího, je to u okna, světlo celkem realistické. Nejhorší je to utírání prachu na všech těch věcech. A pak mám malou růžovou taštičku na nejnutnější věci, kterou nosím v kabelce všude sebou.

eleonen 16.04.11 17:40

U postele mám noční stolek se dvěma šuplatama, přičemž první je na šminky (naštěstí toho nemám moc). Líčím se sedíc na posteli. Naštěstí je to hned u okna, takže mám dobré světlo .-)

verunka2201 18.04.11 13:17

No koukám, že jsem proti vám všem fakt břídil :oops: Na skoro všechny svoje šminky mám jenom kosmetickou etui, kterou tahám všude s sebou, plus vedle tónovací krém a teda i odličovač. Doma už v šuplíku zbývají jen nějaké stíny, které beztak používám jen o plesových sezonách.
Doma se líčím před zrcadlem co mám na dveřích skříně, zpravidla ve stoje. Světlo mám ze střešního okna za zády a ještě z boku z okna, takže se otáčím jak korouhvička a kontroluju ze všech stran :mrgreen: Jó, stoleček se zrcadlem a stoličkou, to by byla krása! Doma bych místo určitě našla, ale bývám tam dost málo, tak se mi to pro tuhle chvíli nevyplatí. No a kolej, tak to je zabitý úplně…

plevanka 18.04.11 13:38

Mám tři. Na rtěnky, na make-up, na oči(tam mám ještě podetujku na řasenku a tužky na oči), vyfotím a hodím to sem, je to takový halabala bordýlek.

Zyra 18.04.11 13:57

Ja to mam vsetko v kupelni v kosikoch z Ikey. V praci mam este jednu malu kozmeticku tasticku so zrkadlom a v kabelke nosim este jednu, kde je toho ale menej.
A svetlo mame v kupelni blbe bodove na strope :evil: tak tam mam k policke pri zrkadle pripevnenu taku malu lampu, lebo vstavam za tmy. Inak ked je svetlo tak premiestnim zrkadlo na stracej nozke na okno :mrgreen:

Evženie 18.04.11 21:25

Já mám taky všechno naházené v jedné taštičce, kterou musím co chvíli prát nebo obměňovat, protože je od tvářenek a dalších vysypaných skvostů jako prase.
Líčím se u omatlaného většího zrcátka, které si zaháknu o koleno nebo o knížky na gauči, protože jinde není světlo, a musím být rychlá jako blesk, protože po chvíli mi ho přijde vzít dcerka, omatlá ho ještě víc a rozdrolí mi prstíky další tvářenku, kterou v nestřežené chvíli čmajzla. :-) Potom zpravidla líčení dokončuju s miniaturním zrcátkem z pudřenky, posbírám, co mi dítě mezitím roztahalo po bytě, umeju z ní, co na sebe stihla napatlat, a když si v tom fofru vzpomenu, tak se zkontroluju v chodbě před odchodem. :D

Kdysi jsem mívala krásný kufřík se spoustou poutek a přihrádek a velkým zrcátkem. Kde jsou ty časy.

janali 20.04.11 22:22
verunka2201 píše:
No koukám, že jsem proti vám všem fakt břídil :oops: Na skoro všechny svoje šminky mám jenom kosmetickou etui, kterou tahám všude s sebou, plus vedle tónovací krém a teda i odličovač. Doma už v šuplíku zbývají jen nějaké stíny, které beztak používám jen o plesových sezonách.
Doma se líčím před zrcadlem co mám na dveřích skříně, zpravidla ve stoje. Světlo mám ze střešního okna za zády a ještě z boku z okna, takže se otáčím jak korouhvička a kontroluju ze všech stran :mrgreen: Jó, stoleček se zrcadlem a stoličkou, to by byla krása! Doma bych místo určitě našla, ale bývám tam dost málo, tak se mi to pro tuhle chvíli nevyplatí. No a kolej, tak to je zabitý úplně…

No ja si tu tiež pripadám jak marťan, a to som vo svojom prostredí za fiflenu, že sa vôbec líčim:-) Malý neseser mi stačí, riasenka, púdrenka a jedny tiene plus čierna ceruza na oči - bez tej nechodím nikam. Ostatné tiene mám rozhádzané v šatníkovej skrini, len ja viem, kde sú ktoré a tento typ tvorivého neporiadku (farebného zladenia s oblečením) milujem. Žiadne štetce nemám, to sa mi stále zdá ako blbosť na vymáhanie peňazí. Mejkap používam raz za tri roky, keď sa mi zbabre pleť tak, ako teraz. Ten sa samozrejme do môjho nesesera nezmestí, ale to mi nevadí, stojí vedľa. Všetko naládované v šatníkovej skrini.

A keďže som bez brýlí úplne slepá, žiaden toaletný stôl nebude - musím sedieť prilepená na malom zrkadielku, najradšej za kuchynským stolom :mrgreen: Vždy sa na mne zabáva každý hostiteľ, pretože tento zvyk aplikujem aj na cudzie byty, najradšej pri rozložených raňajkách :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama