Večerní vůně ??

Heduš 26.11.07 11:49

Zajímalo by mne, jestli nosíte na „večerní akce“ stejné vůně jako ve dne? Vždycky mám pocit, že na večer to chce něco důstojeného, tajemného, o čem ten druhý chvíli přemýšlí… Hrozně ráda bych takovou vůni našla, ale zatím… nic.
Zatím na večer občas používám Hugo Boss Deep red, ale potřebuji změnu, tak by mne prostě jen zajímalo, co nosíte Vy… ? Trošku mi nakopnout fantazii?? :-)

Přes den (tedy teď v zimě), používám Gucci - Eau de parfum - růžový, Lancome -Tresor, Laura Biag.-Laura, pánský Clinicque - Happy…
Hrozně se mi líbila Coco Madm., ale nejen, že už ji používá spousta žen, ale bolí mne z ní hlava…bohužel :-/
Těším se na Vaše reakce!!

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Ada 26.11.07 14:25

Spíš je to tak, že vůně na večer se berou výraznější, stejně jako líčení nebo šaty. Proto se jako večerní obvykle doporučují orientální vůně, nicméně není to samozřejmě pravidlo. Co třeba nějaké výraznější květiny? Orientální vůně sneseš?

atyzek 26.11.07 17:18

S večerními vůněmi to také nemám jednoduché, pečlivě vůni otestuji než si nějakou koupím a pak si na ni tak zvyknu že je z ní každodenní oblíbená. Teď bude spousta příležitostí na zvláštní vůně-vánoce, silvestr, plesy atd. Mám vyhlídnutou Angel od Thierry Mugler, ale myslím že jsem tak otrlá že ji taky snesu každý den. Taky je moc pěkná Allure sensuelle hodně osobitá.

Kača 26.11.07 20:15

Já to mám podobně-Angela jsem si chtěla schovat na večer,ale on na mě krásně zjemní,je přes den hrozně příjemný,takže ho nosím celodenně-Shalimar totéž.
Zítra večer jdu do Nár.divadla,tak spíš přemýšlím,že na sebe cáknu něco hodně jemného,aby se pak celé okolí místo sledování Cyrana nedávilo..ale nechce se mi:-(
Takže i ten večer je asi třeba volit podle příležitosti a toho,kam člověk jde.
Všimly jste si,jak příšerně smrdí jemné květinovky nebo citrusovky,když jdete někam do zakouřeného prostředí,po návratu domů?Zatímco takový Shalimar, Hermés Rouge,Cabochard-jsou úplně v pohodě?Takže když jdu s kolegama na véču,tak beru vždycky něco kouřového,kadi­dového,nebo vanilkový orient..

Samantha 27.11.07 13:00

Mě by se na zvláštní příležitost líbila Jean Paul Gaultier - Fragile, nebo Jean Paul Gaultier - Le Classique.

eva 27.11.07 14:38

Tak já mám naopak problém, že mně se ony „typické večerní vůně“ líbí hlavně přes den :)

Něco by se snad jako večerní ale našlo i u mně: možná Addict nebo Byzance, JPG2, ale stejně jsem jaksi přestala rozlišovat „večerní“ a „denní“: záleží na náladě, nápadu, na situaci… na zásobách :)

benvenuta 27.11.07 15:35

Vsetky moje „zimne“ vone by sa dali oznacit aj ako vecerne (orientalky, hrejive kvetinovky).

Kerze 27.11.07 16:14

Já nosím všechny vůně celodenně. Nejvíc večerní, z těch co mám, mi připadá Songes…

lena 03.12.07 15:29

Vůně bych snad ani nerozlišovala na denní a večerní, jsem schopná se hned ráno navonět nějakou orientální peckou a vůbec s tím nemám problém. Na večer bych použila právě tu vůni, ve které se budu cítit hodně přitažlivě a sexy… Rozlišování vůní podle ročního období, denní doby, věku nebo typu uživatelky moc neuznávám, důležitý je můj pocit, že právě ta konkrétní vůně je teď ta pravá.

Naja 04.12.07 08:39

Také moc nerozlišuji vůně večerní a denní, ale je fakt, že na večer si beru většinou vůni, která mi byla pochválena.

Oleka 30.12.07 23:51

Podle mě, tak ještě i záleží pro jakou večerní příležitost potřebujete večerní vůně,
je velký rozdíl, jestli máte intimní rande, nebo jdete do divadla nebo na ples.
Pro intimitu mám Narcisse Noir od Caron a také Shalimar, to je takový typ vůně, s jakou byste chtěli okouzlit jenom jednoho člověka.
Pro divadlo je velmi důležité vaše vůně navadila sousedům :) - takže bych osobně vybrala něco lehčího, mám pro takové příležitostí Mitsouko, moc lidem nevádí, zároven se budete lišit od ostatních.
Co se týče rozdělení na denní a večerní , tak také můžu klidně použivat ve dne hodně výrazné vůně, jsem tmavší typ a tento druh vůně mě sluší.

Panenka 29.07.08 07:37

Já žádnou speciálně večerní vůni nemám - všechny vůně používám i přes den.

U mě se ale projevuje jiná věc… zjistila jsem, že když mám tmavší, barevně výraznější nebo těžší oblečení, volím výraznější či opojnější vůni, a naopak když mám světlejší či lehčí oblečení sáhnu raději po vodní, ovocné nebo zelené vůni. Takže to vlastně sedí trochu s rozdělením vůní na letní a zimní (k dlouhému rukávu něco výraznějšího než k letním šatům), ale ne úplně (jsou-li ty letní šaty tmavé, klidně taky něco výraznějšího)…
A protože mám večerní oblečení většinou tmavší, obvykle mi ruka vybere z vůní, co mám zrovna na poličce, něco z toho výraznějšího, opojnějšího konce, ale s ohledy na okolí, aby to s nikým nepraštilo.

Na druhou stranu, co se objevuju na těchto stránkách, jsem se naučila neřídit se takovými těmi pravidly „na vás se hodí to a ne ono, protože jste blondýna/tmavo­vláska, korpulentní/drobná“ a „tahle vůně se nosí tehdy a jiná jindy“. Takže pokud bych to tak zrovna cítila, vzala bych na večer i lehčí vůni… No.5 nosím i třeba k džínům, přestože je to ta známá „kostýmková“. Prostě jediné, čím se momentálně dávám omezovat ve výběru, je to, aby vůně neobtěžovala okolí. Takže například dle mého názoru opojnou Chloe Narcisse nenosím do kanceláře, vzala bych ji na večerní grilování na zahradě, ale ne do divadla, do kina…

Jinak JPG Fragile jsem ještě neočichala, i když se na to chystám (zatím na ni prostě jen nedošlo), ale Classique je moooc krásná, výrazná ale neobtěžující, na večer určitě, ale já si ji dovedu představit i na den…

Arome Šárka02 29.07.08 11:59

Heduš: u mě kraluje jedna jediná večerní vůně a sice JOOP! Femme. Mnohokrát jsem chtěla změnu, ale je to silnější než já. Prostě toto je pro mě to pravé ořechové na každý večer , navíc s úžasnou výdrží :wink:

klubko 29.07.08 12:40

Panenko, Classique taky vidím s klidem na den. Je to výrazná vůně, ale je tak perfektně vyvážená, že když se to nepřežene, nemůže snad nikomu vadit. Mám odstřik EdP a nemůžu se nabažit. Vypadá to, že je horkým adeptem na koupi :) Akorát mi trochu vadí ten flakón, ten se mi hrubě nelíbí. Ale vzhledem k té krásné vůni to přežiju :) Jinak musím ještě očichat EdT, slyšela jsem, že je prý jiná a lepší, nejde jen o jinou koncentraci.

llenni 29.07.08 13:00

Taky mám na večerní příležitosti - plesy, divadla, večírky… Joop Femme. A vždycky obrovská chvála… :oops: A to stříkám fakt opatrně, je silný. Teď ještě tak trochu laškuju s myšlenkou na Coco Chanel… ta mě teda opravdu uchvátila a asi by se na tyhle příležitosti hodila. Výdrž má taky jak bejk :lol: , stříkla jsem ji slabě na ruku a cítila 2 dny (a to se sprchuju 2X denně… ).

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama