Versace The Dreamer EDT

Kristina Mia 24.12.08 13:21

Versace The Dreamer EDT

Mam jako necekany darek 30ml panske Versace Dreamer. Mohl by mi nekdo, prosim, napsat, jaka je to vune, cemu je podobna pripadne pro jake muze?:) nechci roztrhat alobal, abych ho pripadne mohla poslat dal. Diky a pekne Vanoce!


Reklama

xronos 24.12.08 21:28

Co si pamatuju (uz je to dost dlouho), tak je tam vyrazna pudrovost jako u Dior Homme (v obou je kosatec).

Rozhodne patri do kategorie vuni, ktere nelze kupovat naslepo a tudiz ani darovat naslepo ..... nejedna se o zadnou univerzalni svezenku.

25.12.08 15:19

Je to kvalitní, netuctová vůně, manželova stálice. Krásně se rozvoní a drží na něm celý den. Na první počich nemusí zaujmout, chce pár minut na rozvinutí, ale komu sedne, ten už bez ní nemůže být :).

Charles 26.12.08 11:45

Dreamer

Z počátku velmi silná až nepříjemná syntetická vůně, která se po určité době změní ve velmi jemnou a příjemnou tábákovou vůni (připomíná mi čerstvě otevřenou krabičku cigaret). I zde je třeba velmi umírněná aplikace.

estelle 04.11.16 22:20

Mne osobne Dreamer evokoval akéhosi predchodcu Paco Rabanne - 1 Million. Sladký, zasnený, zameraný na seba. Podarovala som ju nositeľovi 1 Million ako experiment, či ocení jej „podobnosť“. Bude to ale asi veľmi subjektívny dojem, pretože sa po čase vyznal, že 1 Million „je skrátka lepšia“. Zhrniem to zase podľa seba:
Dreamer nie je taká krikľavá ako 1 Million. Je bylinkovejšia, s jemnejším charakterom. 1 Million je čistý egoman a metrosexuál, Dreamer je snílek s byľkou medzi perami :-).

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama