Versace Versense

Ronna 05.03.09 17:15

Versace Versense

• na jaře
  • tóny Středozemního moře
  • bergamot, green mandarin, fig, sea lily, cardamom, jasmine, cedar, sandalwood, olive wood a musk
Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Arome evka 07.03.09 15:26

Neskúšali ste ju ako vonia?

Lucyl 27.04.09 19:53

Versace

Dnes som si ju splechla vo FANNe na zapastie a mne osobne sa tato vona dost paci! Ma v sebe nieco z Omnie Green Jade, nielen farbu:)
Ale je taka uhladenejsia a hlavne nie je taka silne mydlova ako sa na mne rozlezala prave Green Jade… ma v sebe nieco take krémové ako v sebe maju Omnie - Crystalline alebo Amethyste.
No myslim, ze sa asi bude celkom dobre predavat, nie je to nic narocne, vystredne atd…

Lenka7717 27.04.09 20:51

Já jsem ji taky zkoušela a připadala mi taková ostře svěží, působila na mě jako unisex.

gentiana 27.04.09 22:36

Citrusová vražda. Nic pro mě, a to opravdu ani trochu.

Violette 29.04.09 13:26

Mám ji na ruce asi hodinu a půl, už docela zeslábla. Na začátku připomíná citrón nakapaný na kostku cukru, i když sladká moc není. Teď se zdá být podobná nějaké již existující zelené vůni, typově něco jako Roberto Verino VV nebo Omnia Green Jade

ledifia 29.04.09 13:30
Violette píše:
Mám ji na ruce asi hodinu a půl, už docela zeslábla. Na začátku připomíná citrón nakapaný na kostku cukru, i když sladká moc není. Teď se zdá být podobná nějaké již existující zelené vůni, typově něco jako Roberto Verino VV nebo Omnia Green Jade

A kde ji v Brně mají na vyzkoušení?

Citrusová vražda - to je přesně pro mě :-))

Violette 29.04.09 13:31

Zkoušela jsem ve Fannu v OD Centrum.

jerry 29.04.09 18:09
gentiana píše:
Citrusová vražda. Nic pro mě, a to opravdu ani trochu.

„Citrusová vražda“ - nový termín do parfémového slovníčku :D

LuciaG 29.04.09 22:32

Skúšala som dnes vo Fanne a vôbec sa mi nepáči. Pre mňa je podobná DG Light Blue alebo Eclat dArpege. Tuctová, naozaj tak trochu ako unisex a teraz, po pár hodinách, dokonca cítim gumu :roll:

ledifia 08.05.09 18:12

Zkoušela jsem ji včera a můžu ji zařadit do Vůně, které necítíte. Čiliže žádná citrusová vražda se nekoná. Škoda - hezký flakon, hezká barva, hezká myšlenka.

chavah 08.05.09 18:18

neurazí, ale také nenadchne. Takových tu už bylo a bude.Konfekce.

Širín 08.05.09 18:19

Přišla mi docela dobrá. Z novinek jedna z lepších (ještě myslím Trojka od Sisley).

delfin32 08.05.09 18:34
ledifia píše:
Zkoušela jsem ji včera a můžu ji zařadit do Vůně, které necítíte. Čiliže žádná citrusová vražda se nekoná. Škoda - hezký flakon, hezká barva, hezká myšlenka.
:D :D :D

Tak opravdu máme úplně stejné nosy, Martinko, … taky ji VŮBEC necítím … a do stejné škatulky mám zařazenou Omnii Green Jade…

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama