Vibrační plošina - cvičení

lucil 22.6.11 14:54

Vibrační plošina - cvičení

Zkoušeli jste někdo tohle „cvičení“ na speciálním stroji? Koukala jsem, že to otevřeli u nás v Liberci a nechce se mi věřit, že to pomáhá… když se na tom jenom stojí a vibruje to a pak jako člověk zhubne :shock: :mrgreen: Tak jen pro zajímavost jestli nemáte někdo zkušenost.

http://www.vibrostation.cz/vibrostation … _works.asp

kdyžtak tady odkaz kdyby někdo nevěděl co to je

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Alena 22.6.11 21:58

já se na to ptala v neparfemových dotazech cca před měsícem… zaplat pán bůh už mi to nadšení opustilo :?

kolegyně z kanclu ji má rok a přesto přibrala a nyní je už 3 měsíc na dietě, ani na obědy s námi nechodí.. kdyby to bylo tak účinné, netrápila by se hlady a jen si denně „stoupla“ na půl hodky na plošinu :D

lucil 23.6.11 07:59

No já to tu nikde nenašla, ale tak já neumim hledat :mrgreen:

Mě to právě přišlo nějaký podezřelý že by to fungovalo, jen že jsem to u nás zahlídla… a ty prachy za to to je děs!! :speechless:

pipisek 23.6.11 11:19

Jestli to pomáhá, to nevím …každopádně mi to přijde směšný :lol: Tak nějak nevím, co je hezkýho na tom, že vedle sebe na plošinách stojí 5 ženských a klepou se na nich špeky a ještě na ně koukají lidi, co si jdou něco koupit. Alespoň já jsem vibrační plošiny viděla zatím jen v obchodních domech.

lucil 23.6.11 12:55
pipisek píše:
Jestli to pomáhá, to nevím …každopádně mi to přijde směšný :lol: Tak nějak nevím, co je hezkýho na tom, že vedle sebe na plošinách stojí 5 ženských a klepou se na nich špeky a ještě na ně koukají lidi, co si jdou něco koupit. Alespoň já jsem vibrační plošiny viděla zatím jen v obchodních domech.

:lol: :lol: :lol: U nás je na to nějaký studio nebo co, nevím jak to tam funguje ale zní to vtipně :mrgreen:

janicka24 23.6.11 21:40

Teď ji měli v „Jste to,co jíte“.....koukněte do archivu iprima.cz…

lucil 28.6.11 11:12
janicka24 píše:
Teď ji měli v „Jste to,co jíte“.....koukněte do archivu iprima.cz…

Tak to musím mrknout co to vlastně dělá a jak to funguje :shock:

Veruška 29.6.11 07:30

Já jsem v zápalu nakupování koupila 2 vouchery na slevomatu do Liberce. Původně jsem si myslela, že se jedná o ten power plate - až potom jsem se dočetla, že se jen stojí a žádné cviky se nedělají… :roll:

No nic, vouchery mám, takže asi v červenci se do toho pustím… mám celkem 10 „klepání“ :lol:

Někde jsem se navíc dočetla, že je potřeba chodit 4× týdně, aby to mělo nějaký efekt…

lucil 1.7.11 08:48

Tak pak napiš svoje dojmy, jsem zvědavá!!

pelagia 31.10.11 20:21

no já to zkoušel u kamaráda…měla jsem 84 kg..nic moc jsem se neválela,jsem sportovně nadaná,akorát díky nemocem a hormonům jsem to dotáhla až na toto číslo..kamarád to koupil a po měsíci a půl měl úbytek 15 kilo..nevěřila jsem po všech dietických a cvičebních propadákům..nicméně jsem k němu chodila skoro každý den,po dobu 10 dnů,třepala se půl hodiny a jedla a chovala se jako vždy..shodila jsem za těch 10 dní 7 kilo..nicméně stačilo další 4 týdny netřepání a mám zpět 3 kila..ale čumím-zabírá to..

  • Citovat
  • Nahlásit
ajrin 14.11.11 14:43

asi tou vibrační plošinou myslíte Powerplate. chodím na to už asi půl roku a je to s-k-v-ě-l-é!!! zabere to jen půl hodiny, takže ideální pro lidi, co nemají moc času, ale věřte, že i tu půl hodinku druhý den pocítíte - a to dost! s hubnutím nevím jak to je, já jsem žrout - sice se hodně hýbu, ale nehubnu, protože prostě miluju jídlo. navíc toto je cvičení formou posilování - takže paradoxně spíše přiberete (ovšem pouze na váze). Svaly přece jen váží více než tuk. Kdo nevěří, že to funguje - běžte a zkuste si to. Druhý den ucítíte účinnost tohoto cvičení na zadku, na lýtkách, na stehnech, na břiše, na bocích i na pažích:-D

Příspěvek upraven 17.11.11 v 19:10

Lelibena 16.11.11 23:24

JEN STOJÍ?

Na vibrační plošině se provadějí posilovací cviky a jsou velmi náročné..po prvních 20 minutách jsem měla problém sejít schody.....

  • Citovat
  • Nahlásit
Luigi55 18.1.12 21:38

v Brně je studio, které se specilazuje na modelaci postavy a provádí permanentní výzkum výsledků procedur na vibračních plošinách a tyto výsledky anonymně prezentuje na www http://hubnuti-bez-cviceni-a-diet-brno.webnode.cz/fotogalerie/

kamila252 11.2.12 13:44

Ve slevách jsem si koupila lekce na power plate. Byla jsem tam už dvaktát, ale bohužel můžu jen o víkendu, takže veliký účinek to asi mít nebude.

Kamarádka mi řekla, že je to vibrování pro tělo nezdravé, že jí to říkala doktorka. Slyšeli jste o tom?

lucil 1.6.12 14:56

takže na té plošině se tedy cvičí nebo stojí nebo jak to je?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Další témata z kategorie