Vivienne Westwood Boudoir

PetraSK 12.09.07 10:58

ahojte, tuho rozmýšľam o tejto vôni, máte niekto skúsenosti? Vraj je teplejšia, tajomná, sexy, mužolapka :), treaz používam Casmir, Joop! Femme, Kenzo Jungle, DG Feminnine, myslíte, že by sa mi mohla páčiť? Viem, že takto je to dosť ťažké určiť, musím sa vypraviť do parfumérky, ale aj tak by som bola vďačná za nejaké názory a skúsenosti :), vrelá vďaka!

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Ingrid 12.09.07 14:17

Ze tvého výběru soudím,že by se ti Budoir mohl líbit,ale důrazně radím očichat.Je mi jasné,že milovnice této vůně budou přichvalovat,ale já radím vyzkoušet na kůži,nechat rozležet do druhého dne,znova zkusit a pak se teprve rozhodnout.Napsala jsem to už v recenzi na tuhle vůni,že jsem si z Londýna dovezla dvě krabičky a podotýkám,po vyzkoušení a doma jsem zjistila,že mi Budoir páchne jako žluklé máslo,tento parfém potřebuje čas.Nenech se zlákat názvem ani flakónkem a opravdu vyzkoušej.To s tou mužolapkou,to může být přání otcem myšlenky,ten název k tomu hodně svádí,určitě se líbí,ale moje zkušenosti jsou opačné ani manžel ani tenkráte ještě kolegové v práci nadšení nejevili,ale nosy jsou individuální a vnímání vůní taktéž,prostě je to třeba všecko brát s rezervou a udělat si vlastní názor.Ale přímo k té vůni:ostřejší,te­plá,směs tabáku a kosatců,které zpočátku připomínají hořkou čokoládu,voní hodně pronikavě,takže je to potencionální bolehlav,pro někoho.Na mně se změnil v nepříjemný pach,po delší době,takže opravdu nejlepší,co mohu poradit je,vyzkoušet,dů­kladně a pečlivě,nedat na popisy ani kladné ani záporné,tahle vůně je zrádná.A voněla mi lépe na testovacím papírku,jak na kůži,proto radím vyzkoušet na kůži a dát čas,aby mohla reagovat.Jestli existuje jedna vůně,kterou bych nikdy neradila kupovat bez vyzkoušení,tak je to tato,škoda,že jsem ji měla před téměř dvěma lety,poslala bych ti odstřik,protože v obchodech bývá málo k dostání,ale třeba se i tady najde majitelka,co pomůže.

PetraSK 12.09.07 14:49

Ingrid, ďakujem, asi budem vážne musieť ísť do parfumérky a tak som sa tomu chcela vyhnúť, lebo zas neodolám :))

Ingrid 12.09.07 15:01

Petro zajdi a uvidíš a když neodoláš,budeš mít nevšední vůni,co nemá každý a bude to krásné,protože sám o sobe Budoir krásná vůně je,jen se mnou nějak nekamarádí.

Ronna 16.09.07 12:36

Petro a v které parfumérii tady ho mají?

Arome jana1 16.09.07 12:49

Rona: byl na Zámečnické v Brně ale už tam není, tu parfumerii zrušili, bylo tam plno skvostů, i Creedy a tak, no škoda s tím zrušením, asi krachli :-( Spíš bude asi v něčem menším, náhodně v menší parfumerii (a v cizině samozřejmě je běžně k testu), v našich řetězcích jsem Budoira nikdy neviděla

Paty 16.09.07 16:34

Nevíte jak voní Gerry Weber Woman? Ráda bych ji zkusila.

Gudrun 16.09.07 18:07

Květinově-ovocná, ale žádná sladká bomba, po rozvonění je tam cítit i mech a dřevo. Jemná, příjemná vůně. Dá se očichat ve Fannu a v Jasmínech, mám pocit, že jsem ji viděla i v Marionnaud.

Gudrun 16.09.07 18:08

Paty: Složení:
HLAVA - pomeranč, bergamot, frézie, pepř, červený rybíz
SRDCE - Butterfly Lily, jasmín, brambořík, pivoňka, teakové dřevo, vetiver
ZÁKLAD - pižmo, ambra, mech, plody tonky, santalové dřevo, vanilka

Paty 17.09.07 18:17

Gudrun.Děkuji.

Ronna 19.09.07 00:36

Jana1:
Na tu parfumérii na Zámečnické si vzpomínám, ale nikdy jsem nevešla dovnitř. Ještě je jedna malá pod Zelným rynkem, tak se tam mrknu.

Arome jana1 19.09.07 01:01

Ronna: tak to je fakt škoda, tam byl super výběr. Měli snad všechno, ani člověk nemusel jet nikam za oceán a tak. Namátkou všechny Westwoodky, Creedy veliký výběr a vůbec i staré záležitosti,co normálně nebyly nikde k čichání. A personál byl skvělý, na tehdejší poměry a dobu, kdy v parfumerii člověka hned vyhnaly otrávené prodavačaky, tady bylo přesně naopak. Pamatuju si jednu milou slečnu co tam prodávala a pak pana majitele nebo spolumajitele, na chlapa se fakt vyznal a uměl perfektně poradit a vůbec, teď tu tahle parfumerka chybí:( Nejlepší a taky nakonec nejhorší byl výprodej před zrušením. Koupila jsem tam levně i Budoir, hafo vůní..zase některé ne, což mě pak mrzelo, už se nedají sehnat nebo dost komplikovaně. Radši bych byla bez takové akce a kdyby byla parfumka otevřená pořád. Bohužel. Jenže když lidi u nás vůbec nemají zájem o okrajové značky, skoro každý druhý chce být in podle reklamy nebo bere imitace, takže asi moc není šance, že by u nás podobná parfumerie mohla fungovat a vůbec nějak dýl přežít. A to myslím Brno je dost velké a kupní síla by mohla být ok, a není. Nedovedu si představit parfumerie někde na vesnicích. Ať už do tržeb nebo do zásob sortimentu. Mně přijde, že ani i v Brně toho až tak moc není. Známé a profláknuté ano samozřejmě skoro všechno máme, ale žádné vychytávky:( Kromě těch pár Guerlainů… Zákonitě dost toho, co se mi líbí nebo co mě láká, je mimo republiku :( Třeba se někdy, počítám tak za 20 let:) situace obrátí a lidi přestanou nakupovat hlavně na tržišti imitace a začnou se zajímat i o něco značkového a ne hned mainstreamového. Ale asi jsem zbytečně moc optimistická, nevím. Ale ráda bych se za svůj život ještě dočkala nějaké exotické parfumerie :) Klidně by jich mohlo být víc :)

Ada 19.09.07 12:25

Jano, já myslím, že časem se to trochu obrátí… záleží na tom, jestli se přiblížíme spíš na západ nebo na východ. Zatím chtějí lidi všechno co nejlacinější a je jim jedno, jestli je to nekvalitní - hlavně kvantitu a za co nejméně peněz. Ale v mnoha věcech už hodně lidí začíná vyžadovat kvalitu i na úkor ceny, tak snad dojde i na vůně.

Ronna 19.09.07 22:29

Jana1
Teď budou v Brně otvírat Sephoru, tam není větší výběr? Já byla v té pražské jen jednou a už si ani nevzpomínám.
Jinak máš pravdu, v Brně nic není.

petra 20.09.07 23:09

V Brně bude otevřena prodejna parfumerie, která je v Praze v pasáži Černá růže Madelline .Informaci mám přímo od majitele volala jsem tam, chtěla jsem se zeptat jestli posílají na dobírku/tel.221014331 /jo a posílají.Byl velmi vstřícný slíbil ,že zavolá, prodej L'Artisan a jiné a také nějaká mýdla .

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama