Vivienne Westwood Boudoir

Stránka:  « Předchozí 1 2
eva 20.9.07 23:27
petra píše:
V Brně bude otevřena prodejna parfumerie, která je v Praze v pasáži Černá růže Madelline .Informaci mám přímo od majitele volala jsem tam, chtěla jsem se zeptat jestli posílají na dobírku/tel.221014331 /jo a posílají.Byl velmi vstřícný slíbil ,že zavolá, prodej L'Artisan a jiné a také nějaká mýdla .

To je velmi pozitivní informace, děkujeme! Nebudou někde i web.stránky nebo nějaký přehled, co všechno by bylo možné si u nich na onu dobírku objednat? Nebo mají v nabídce výhradně L'Artisan ?

• Citovat
  • Nahlásit
mety 21.9.07 10:00

pro Evu, mám před sebou vizitku parfumerie Madeleine z Prahy, kde jsou webové stránky a to: www.madeleine.cz, ale bohužel mně nejdou otevřít, možná dělám nějakou chybu, ale už se mi stalo kolikrát, že něco nemohu otevřít, tak to zkus, třeba se Ti to povede

• Citovat
  • Nahlásit
dienda 21.9.07 11:17

v jakem casovem horizontu by se ta parfumerie v Brne mela otevrit a nevis nahodou i adresu? jeste bych se rada zeptala, na to posilani dobirky, jestli nahodou neposilaji i na Slovensko?

Ada 21.9.07 16:32

Neeeeeeeeeeeee

eva 22.9.07 16:13
mety píše:
pro Evu, mám před sebou vizitku parfumerie Madeleine z Prahy, kde jsou webové stránky a to: www.madeleine.cz, ale bohužel mně nejdou otevřít, možná dělám nějakou chybu, ale už se mi stalo kolikrát, že něco nemohu otevřít, tak to zkus, třeba se Ti to povede

Moc děkuji, sice přístup na stránky mi byl odepřen: snad na nich teprve pracují a časem pojedou :) Tak asi abych začala už šetřit :)

• Citovat
  • Nahlásit
eva 22.9.07 16:15
Ada píše:
Neeeeeeeeeeeee

Adi, co ten výkřik? :-)) To bylo ze zoufalství, že stránky nejdou, nebo že musíš taky začít šetřit na různé voňavé skvosty? :-))

• Citovat
  • Nahlásit
eva 22.9.07 16:19

pro Petra: podle všeho zatím stránky ještě nemají zprovozněné nebo s nimi něco provádějí: tedy podle chybových hlášení.

• Citovat
  • Nahlásit
eva 22.9.07 16:20

předchozí příspěvek měl být pro mety: omlouvám se, chybička se vloudila…

• Citovat
  • Nahlásit
petra 22.9.07 22:31

Kde bude prodejna v Brně jsem přeslechla mám pocit ,že nejmenoval Vaňkovku ,na web. stránky jsem se také nezeptala ,co se týká vůní budou určitě i jiné zapamatovala jsem si jen Mimosa,Mulet Mush ,nevím jak se to píše ang. neumím ,říkal ,že má všechno připravené jenom hledá kosmetičku na líčení .Na Slovensko posílat si myslím proč ne ,pokud zavolá vše napravím, zeptám se a určitě to dám hned na net.Parfémy se nesmí prodávat v normálních parfumerkách a mýdla používá ang. královská rodina.Doufám ,že Ada bude šetřit naše kapsy.

• Citovat
  • Nahlásit
Ada 22.9.07 23:46

Já nechci v Brně takové pokušení :)

Chava 23.9.07 08:50

Ado, ukaž, že máš pevnou vůli.Vždyť nemusíš nic koupit, stačí přivonět, pokochat se, pohledem zkontrolovat, že kreditka je připravena posloužit na svém místě ve šrajtofli a zase odejít. Bez nákupu, pochopitelně…

Ada 23.9.07 10:41

A za chvíli už si mě tam budou pamatovat jako čichací notorku :D

Zdenka 3.10.07 16:06

Neznáte náhodou někdo tu novou vůni Vivienne Westwood LET IT ROCK?

• Citovat
  • Nahlásit
Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek