Vlasová kosmetika

1Miru 28.3.15 10:41

Máte někdo zkušenost se šampony od Tigi.?

coconut 28.3.15 12:55

@1Miru Já mám a za mě to teda žádný zázrak není, to už mi líp umyje třeba meruňkový Garnier z drogerky.

Pegas 19.4.15 04:18

Čo hovoríte na vlasový peeling? Nejaké skúsenosti?

savabi 21.4.15 18:15

vlasový peeling neznám, ale opravdu velice spokojena jsem s hydratačním Dove, viz příspěvky výše :palec: po dlouhé době zase šampón, kondicionér a maska, které mým jemným vlasům bez objemu dělají moc dobře :dance:

LavenderMouse 24.4.15 00:30

@1Miru Mám TIGI Catwalk Your Highness (fialová řada) pro jemné vlasy, chtěla jsem zkusit i kvůli levanduli a jasmínu ve složení :srdce: Šampon krásně voní, malá spotřeba, ale jinak neurazí - nenadchne. Kondicionér se mi zdá naopak fajn. Pěna pro objem od kořínků - hodně tekuté tužidlo, pěna po nastříkání do dlaní nedrží, hned se rozplizává, takže kdyby to bylo rovnou v tekuté formě ve spreji, udělalo by lepší službu. Musím rozetřít ve dlaních a pak vlasy projet od kořínků „lepivým cosi“. Lak pro dlouhotrvající zpevnění - ač nejsem levá, tryska rozprašovače vždycky míří jinam, než je můj záměr (jiné laky mi toto nedělají), rozstřik není jemný, takže když lakuješ moc zblízka, lak jde jinam než chceš a ještě vlasy slepí, když lakuješ z dálky, lak jde opět jinam než chceš, ale už moc nezafixuje. Vím, že ses ptala jen na šampony Tigi, ale třeba někomu moje zkušenosti s řadou na jemné vlasy budou užitečné.

LavenderMouse 24.4.15 01:00

@Pegas Vloni na podzim jsem měla období, kdy mi asi 3× více padaly vlasy než je obvyklé, vždycky při mytí hlavy jsem se zděsila, jaká hrst v sítku na odtok ve vaně zůstala. Po třech týdnech už jsem se začínala obávat, že vyplešatím, protože to neustávalo. Pak jsem si kupovala mléko na čištění pleti od Natury Sibericy a náhodou jsem na e-shopu narazila na rakytníkový peeling pro vlasovou pokožku. Přísahám, že jsem ho použila jednou a padání se rapidně zmírnilo a po týdnu bylo na obvyklé úrovni. Na druhou stranu je pravda, že to mohla být shoda okolností, že by padání ustalo tak jako tak, nebo zafungoval placebo efekt. Zkus a uvidíš, zas tak drahý není :)

Teryet 30.4.15 13:19

Všem bych chtěla doporučit vlasovou řadu Bione (česká značka) ted to bude vypadat jako nějaká propagace, jenže mě to s vlasy udělalo zázrak. Používala jsem drahé značky jako Kerastase, Redken, Bioderma..i přírodní, ale vždy obdobné výsledky a někdy i katastrofa :) o Bione jsem se dočetla na omlazení, kde to holky hodně chválí, tak jsem netroškařila a objednala celou řadu- Keratin Obilné klíčky Regenerační šampon 260 ml, ten samý kondicionér a vlasový bezoplachový balzám Keratina Panthenol- Tekuté vlasy. Uznejte, cena cca. 70 Kč za kus! Hned po prvním použití byly vidět výsledky a po cca. měsíci jsem měla vlasy ve výborném stavu (zničené po Ombré) i okolí si všimlo. Za tu cenu to zkuste, já jsem nadšená. Tady házím odkaz:

http://www.bionecosmetics.cz/…reatin-obili

http://www.bionecosmetics.cz/…enol-keratin

lu 1.5.15 19:45

S Bione mám také dobrou zkušenost, konkrétně s touto řadou. Jen tedy s kondicionérem jsem měla ze začátku problém - přenést se přes jeho pro mě nepříjemnou vůni. Není parfémovaný, což je asi fajn, ale ta „neparfemace“ mi občas dávala zabrat. Nicméně výsledky viditelné.

Arome renet 1.5.15 20:25

@shanin konečně jsem šampón koupila, ale bohužel jsem z něj měla takové svědění hlavy, které bych nepřála ani nepřiteli. Tož musím hledat dál a každopádně díky za tip :mavam:

Anndyy1 25.6.15 20:47

Já mám citlivou pokožku hlavy. Lupy jsem měla zezačátku mírné později jsem měla i na oblečení obsypané ramena bílým. Kámoška mi doporučila šampón 13 rostlin od Havlikovy apoteky a musím zaťukat zatím jsem bez lupů.

• Citovat
  • Nahlásit
Hervara 31.7.15 16:03

Já si taky tedka hledám nový šampon, kdysi mi vyhovoval Freemann, ale nevím proč, tedka mi žádný nesedne, vlasy mi smlihnou a mám svědění hlavy :? jediné, co mi zabírá je henna masky z olejů.

Sona D 17.8.15 08:09

Máte někdo tip na nějaký šampon proti padání vlasů? Výše jsem četla nějaké doporučení na vlasový peeling, ale přiznám se, že bych se raději přikláněla k nějakému šamponu.

Hervara 17.8.15 11:00

Vím, že jsou vodičky, nějak na B a je to česká značka za pár kaček.

Hermesfan 17.8.15 11:08

@Sona D

mne pomáha Biotin tablety ale musia mať obsah aspoň 500 mikrogramov na 1 tbl. a účinok badám až po vybratí celého balenia (100 tbl. zvyčajne)

Stránka:  « Předchozí 1 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 Další »
Váš příspěvek